Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 Etapas), Data: 2018-11-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Rūta Žigienė 
 Vilma Kudabienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Žigienė, V.Kudabienė      
 16       ->      
  [143] 17:45    R.Žigienė, V.Kudabienė    
 9   Emilija Botyriūtė 
 Ingūna Aldina 
    21:23  21:15  21:15 [34']    
[130] 16:50    E.Botyriūtė, I.Aldina      
 8   Toma Jančiauskienė 
 Kristina Poškutė 
  21:16  17:21  21:16 [29']      
    [156] 18:10    J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė  
 5   Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
      21:19  21:15 [21']  
[131] 16:50    J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 12   Lina Venckutė 
 Rasa Paurytė 
  21:11  21:16 [16']      
  [144] 17:45    J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė    
 13   Indrė Gudelytė 
 Asta Mastavičiūtė 
    21:10  21:13 [17']    
[132] 16:50    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė      
 4   Sandra Andriūnaitė 
 Inga Jakutienė 
  21:15  21:14 [17']       1-a vieta
      [170] 19:00    J.Kazakauskaitė, V.Žitlinskaitė
 3   Dalia Bogatko 
 Gintarė Ramanauskaitė 
        21:10  21:17 [17']
 D.Bogatko, G.Ramanauskaitė      
 14       ->      
  [145] 17:45    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė    
 11   Eglė San Sansches 
 Evelina Keturakytė 
    21:15  21:15 [17']    
[133] 16:50    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė      
 6   Jurgita Girdiušaitė 
 Ieva Vaitekūnienė 
  21:14  21:14 [15']      
    [157] 18:35    A.Kazlienė , G.Gumbytė  
 7   Akvilė Kazlienė  
 Gintarė Gumbytė 
      21:23  21:17  21:15 [31']  
[134] 16:50    A.Kazlienė , G.Gumbytė      
 10   Anta Marija Antanavičiūtė 
 Joana Kairienė 
  21:12  21:10 [13']      
  [146] 17:45    A.Kazlienė , G.Gumbytė    
 15         21:16  13:21  21:17 [30']    
 K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 2   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  ->    R.Žigienė, V.Kudabienė   3-a vieta
      [171] 19:00    R.Žigienė, V.Kudabienė
       J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė   21:10  21:14 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Botyriūtė, I.Aldina    
    [158] 18:35    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė  
     I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė   21:16  21:18 [19']   5-a vieta
      [172] 19:00    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė
     D.Bogatko, G.Ramanauskaitė     21:12  16:21  21:14 [27']
    [159] 18:35    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:9  21:13 [15']  
         
         
       E.Botyriūtė, I.Aldina   7-a vieta
      [173] 19:25    E.Botyriūtė, I.Aldina
       D.Bogatko, G.Ramanauskaitė   21:7  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Jančiauskienė, K.Poškutė    
   T.Jančiauskienė, K.Poškutė   ->    
    [160] 18:35    S.Andriūnaitė, I.Jakutienė  
   L.Venckutė, R.Paurytė     21:15  21:11 [16']  
  [147] 17:45    S.Andriūnaitė, I.Jakutienė    
   S.Andriūnaitė, I.Jakutienė   21:16  21:16 [17']     9-a vieta
      [174] 19:25    S.Andriūnaitė, I.Jakutienė
        21:16  21:16 [15']
   E.San Sansches, E.Keturakytė    
   E.San Sansches, E.Keturakytė   ->    
    [161] 18:35    E.San Sansches, E.Keturakytė  
   A.Antanavičiūtė, J.Kairienė     21:8  21:17 [14']  
   A.Antanavičiūtė, J.Kairienė    
    ->    
         
       T.Jančiauskienė, K.Poškutė   11-a vieta
      [175] 19:25    T.Jančiauskienė, K.Poškutė
       A.Antanavičiūtė, J.Kairienė   21:14  21:19 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Venckutė, R.Paurytė  
     L.Venckutė, R.Paurytė   ->   13-a vieta
       L.Venckutė, R.Paurytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.