Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 Etapas), Data: 2018-11-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Gediminas Jauniškis 
 Dovilė Jonkuvienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 G.Jauniškis, D.Jonkuvienė        
 32       ->        
  [55] 12:30    G.Fridricas, E.Keturakytė      
 17   Almantas Abromaitis 
 Anta Marija Antanavičiūtė 
    11:21  21:14  21:15 [22']      
[45] 12:00    G.Fridricas, E.Keturakytė        
 16   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  21:14  21:12 [13']        
    [75] 13:45    G.Fridricas, E.Keturakytė    
 9   Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
      21:14  21:11 [13']    
 V.Razbadauskas, G.Gumbytė        
 24       ->        
  [56] 12:30    V.Razbadauskas, G.Gumbytė      
 25         21:19  21:23  21:19 [29']      
 D.Likas, D.Yarmalovich        
 8   Darius Likas 
 Darya Yarmalovich 
  ->        
      [95] 14:40    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
 5   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
        17:21  21:15  21:9 [24']  
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 28       ->        
  [57] 12:55    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 21         21:19  22:20 [20']      
 P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė        
 12   Paulius Vaišneideris 
 Jurgita Girdiušaitė 
  ->        
    [76] 13:45    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 13   Paulius Rudokas 
 Gintarė Ramanauskaitė 
      21:18  21:7 [15']    
[46] 12:00    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė        
 20   Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
  22:20  21:13 [19']        
  [58] 12:55    A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 29         21:17  21:13 [16']      
 A.Viruišis, I.Ivoškienė        
 4   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  ->         1-a vieta
        [114] 15:55    A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė
 3   Vytautas Česonis 
 Akvilė Kazlienė  
          18:21  22:20  21:19 [31']
 V.Česonis, A.Kazlienė        
 30       ->        
  [59] 12:55    D.Rekašius, I.Gudelytė      
 19   Kęstutis Kučinskas 
 Toma Jančiauskienė 
    21:16  27:25 [20']      
[47] 12:00    D.Rekašius, I.Gudelytė        
 14   Darius Rekašius 
 Indrė Gudelytė 
  21:19  12:21  21:14 [28']        
    [77] 13:45    D.Rekašius, I.Gudelytė    
 11   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
      21:19  20:22  21:10 [27']    
 R.Pratusevičius, R.Paurytė        
 22       ->        
  [60] 12:55    A.Surgutanovas, S.Andriūnaitė      
 27         21:9  21:12 [16']      
 A.Surgutanovas, S.Andriūnaitė        
 6   Artūras Surgutanovas 
 Sandra Andriūnaitė 
  ->        
      [96] 14:40    A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė  
 7   Robertas Lengvenis 
 Kotryna Janutaitė 
        21:15  21:18 [17']  
 R.Lengvenis, K.Janutaitė        
 26       ->        
  [61] 12:55    A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė      
 23         21:18  21:14 [17']      
 A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė        
 10   Aurelijus Andreliūnas 
 Ieva Vaitekūnienė 
  ->        
    [78] 13:45    A.Andreliūnas, I.Vaitekūnienė    
 15   Darius Sirvydis 
 Lina Venckutė 
      21:15  21:17 [21']    
[48] 12:00    A.Ščerbakovas, E.Botyriūtė        
 18   Artūras Ščerbakovas 
 Emilija Botyriūtė 
  21:16  21:16 [17']      G.Fridricas, E.Keturakytė   3-a vieta
  [62] 12:55    A.Ščerbakovas, E.Botyriūtė   [115] 15:55    G.Fridricas, E.Keturakytė
 31         21:19  21:15 [20']    D.Rekašius, I.Gudelytė   21:10  21:10 [13']
 R.Ražanauskas, R.Žigienė        
 2   Ramūnas Ražanauskas 
 Rūta Žigienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Razbadauskas, G.Gumbytė    
      [97] 15:05    V.Razbadauskas, G.Gumbytė  
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:8  21:18 [16']   5-a vieta
        [116] 15:55    V.Razbadauskas, G.Gumbytė
       A.Surgutanovas, S.Andriūnaitė     21:9  21:10 [14']
      [98] 15:05    A.Ščerbakovas, E.Botyriūtė  
       A.Ščerbakovas, E.Botyriūtė   16:21  21:15  21:19 [27']  
           
           
         A.Viruišis, I.Ivoškienė   7-a vieta
        [117] 15:55   A.Surgutanovas, S.Andriūnaitė
         A.Surgutanovas, S.Andriūnaitė   21:0 [1']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Jauniškis, D.Jonkuvienė      
    [79] 13:45    D.Likas, D.Yarmalovich    
     D.Likas, D.Yarmalovich   21:15  23:21 [17']    
      [99] 15:05    P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė  
     P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė     21:23  21:19  21:13 [29']  
    [80] 13:45    P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė    
     P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   21:13  21:9 [14']     9-a vieta
        [118] 15:55    P.Vaišneideris, J.Girdiušaitė
     V.Česonis, A.Kazlienė       13:21  21:17  21:16 [29']
    [81] 14:15    R.Pratusevičius, R.Paurytė    
     R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:16  10:21  21:17 [26']    
      [100] 15:05    R.Pratusevičius, R.Paurytė  
     R.Lengvenis, K.Janutaitė     26:24  21:11 [21']  
    [82] 14:15    R.Lengvenis, K.Janutaitė    
     R.Ražanauskas, R.Žigienė   21:15  21:11 [15']    
           
         D.Likas, D.Yarmalovich   11-a vieta
        [119] 15:55    D.Likas, D.Yarmalovich
         R.Lengvenis, K.Janutaitė   21:12  21:17 [16']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Jauniškis, D.Jonkuvienė    
      [101] 15:05    P.Rudokas, G.Ramanauskaitė  
       P.Rudokas, G.Ramanauskaitė   ->   13-a vieta
        [120] 15:55    R.Ražanauskas, R.Žigienė
       V.Česonis, A.Kazlienė     21:8  21:16 [17']
      [102] 15:05    R.Ražanauskas, R.Žigienė  
       R.Ražanauskas, R.Žigienė   21:16  22:20 [19']  
           
           
         G.Jauniškis, D.Jonkuvienė   15-a vieta
        [121] 16:25   V.Česonis, A.Kazlienė
    Dėl 17-32 vietos      V.Česonis, A.Kazlienė   21:0
         
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė      
   A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė   ->      
     A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [63] 12:55    A.Abromaitis, A.Antanavičiūtė  
        21:10  21:12 [14']  
   .      
    ->      
     A.Butkus, I.Butkė    
   A.Butkus, I.Butkė     ->    
   A.Butkus, I.Butkė      
    ->       17-a vieta
        [83] 14:15    D.Sirvydis, L.Venckutė
          21:16  22:20 [17']
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė      
   K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   ->      
     K.Kučinskas, T.Jančiauskienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [64] 12:55    D.Sirvydis, L.Venckutė  
        21:9  21:12 [15']  
   .      
    ->      
     D.Sirvydis, L.Venckutė    
   D.Sirvydis, L.Venckutė     ->    
   D.Sirvydis, L.Venckutė      
    ->    A.Butkus, I.Butkė   19-a vieta
        [84] 14:15    K.Kučinskas, T.Jančiauskienė
         K.Kučinskas, T.Jančiauskienė   12:21  22:20  21:16 [32']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.