Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
19
21
10
 17'
21
8
21
15
 13'
84/52
32
2
1
2 Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
19
21
10
21
 17'
21
13
21
14
 14'
71/69
2
1
2
3 Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
8
21
15
21
 13'
13
21
14
21
 14'
50/84
-34
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
21
14
18
21
21
8
 24'
21
18
21
18
 16'
102/79
23
2
1
2 Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
14
21
21
18
8
21
 24'
21
23
14
21
 17'
78/104
-26
0
3
3 Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
18
21
18
21
 16'
23
21
21
14
 17'
80/77
3
1
2



2018-10-14  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė  
[69] 14:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
 2    Andrius Valantiejus,  Lorena Valantiejienė   20:22  21:9  21:15 [25']
   



2018-10-14  
   3-a vieta
 3    Gabrielius Vaičiulis,  Sandra Čečkauskienė  
[70] 14:20   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
 6    Giedrius Stasiulis,  Neringa Martinavičiūtė   23:21  12:21  21:16 [30']
   



2018-10-14  
   5-a vieta
 4    Vidas Martinkus,  Vaida Martinkienė  
[71] 14:20   V.Martinkus, V.Martinkienė
 5    Egidijus Peleckis,  Irena Peleckienė   24:22  21:16 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV  
     U-12    VV    MV  
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.