Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
19
21
10
 17'
21
8
21
15
 13'
84/52
32
2
1
2 Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
19
21
10
21
 17'
21
13
21
14
 14'
71/69
2
1
2
3 Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
8
21
15
21
 13'
13
21
14
21
 14'
50/84
-34
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
21
14
18
21
21
8
 24'
21
18
21
18
 16'
102/79
23
2
1
2 Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
14
21
21
18
8
21
 24'
21
23
14
21
 17'
78/104
-26
0
3
3 Giedrius Stasiulis 
 Neringa Šventeckienė 
18
21
18
21
 16'
23
21
21
14
 17'
80/77
3
1
2



2018-10-14  
   1-a vieta
 1    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė  
[69] 14:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
 2    Andrius Valantiejus,  Lorena Valantiejienė   20:22  21:9  21:15 [25']
   



2018-10-14  
   3-a vieta
 3    Gabrielius Vaičiulis,  Sandra Čečkauskienė  
[70] 14:20   G.Stasiulis, N.Šventeckienė
 6    Giedrius Stasiulis,  Neringa Šventeckienė   23:21  12:21  21:16 [30']
   



2018-10-14  
   5-a vieta
 4    Vidas Martinkus,  Vaida Martinkienė  
[71] 14:20   V.Martinkus, V.Martinkienė
 5    Egidijus Peleckis,  Irena Peleckienė   24:22  21:16 [26']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.