Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Tauragės BK "Volanas" taurė, Data: 2018-10-14, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-14 2018-10-14 2018-10-14 2018-10-14  
 1   Egidijus Peleckis 
 Albertas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, A.Rimkus      
 16       ->      
  [10] 09:50    E.Peleckis, A.Rimkus    
 9   Darius Jurgilas 
 Tomas Tenikaitis 
    21:13  21:12 [15']    
[1] 09:30    G.Bartušis, V.Liorančas      
 8   Gintautas Bartušis 
 Vilmantas Liorančas 
  21:16  21:9 [16']      
    [21] 10:40    E.Peleckis, A.Rimkus  
 5   Giedrius Lukošius 
 Tautvydas Paliulis 
      21:10  21:16 [18']  
[2] 09:30    G.Eičas, M.Mejeris      
 12   Gediminas Eičas 
 Modestas Mejeris 
  21:16  21:18 [19']      
  [11] 09:50    T.Jarutis, S.Noreika    
 13         21:13  18:21  21:6 [28']    
 T.Jarutis, S.Noreika      
 4   Tadas Jarutis 
 Saulius Noreika 
  ->       1-a vieta
      [32] 11:40    E.Peleckis, A.Rimkus
 3   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
        21:19  21:14 [17']
 J.Šileris, V.Turolevičius      
 14       ->      
  [12] 09:50    J.Šileris, V.Turolevičius    
 11   Mindaugas Butautas 
 Kęstutis Kučinskas 
    21:13  21:16 [16']    
[3] 09:30    E.Gedminas, R.Reimeris      
 6   Evaldas Gedminas 
 Remigijus Reimeris 
  19:21  21:17  21:12 [27']      
    [22] 10:40    J.Šileris, V.Turolevičius  
 7   Arūnas Grigalauskas 
 Henrikas Smilgevičius 
      29:30  21:18  21:9 [33']  
[4] 09:30    M.Loveikis, I.Vaivada      
 10   Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
  21:9  21:17 [15']      
  [13] 10:15    M.Loveikis, I.Vaivada    
 15         21:8  21:16 [14']    
 E.Petrošius, G.Šiaučiūnas      
 2   Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
  ->    T.Jarutis, S.Noreika   3-a vieta
      [33] 11:40    M.Loveikis, I.Vaivada
       M.Loveikis, I.Vaivada   21:13  21:8 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Bartušis, V.Liorančas    
    [23] 10:40    G.Bartušis, V.Liorančas  
     G.Eičas, M.Mejeris   25:23  21:12 [19']   5-a vieta
      [34] 11:40    E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
     E.Gedminas, R.Reimeris     21:17  21:17 [17']
    [24] 10:40    E.Petrošius, G.Šiaučiūnas  
     E.Petrošius, G.Šiaučiūnas   21:17  23:21 [19']  
         
         
       G.Eičas, M.Mejeris   7-a vieta
      [35] 11:40    E.Gedminas, R.Reimeris
       E.Gedminas, R.Reimeris   23:21  21:9 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Jurgilas, T.Tenikaitis    
   D.Jurgilas, T.Tenikaitis   ->    
    [15] 10:15    G.Lukošius, T.Paliulis  
   G.Lukošius, T.Paliulis     21:14  21:13 [16']  
   G.Lukošius, T.Paliulis    
    ->     9-a vieta
      [25] 11:10    G.Lukošius, T.Paliulis
        21:16  21:19 [18']
   M.Butautas, K.Kučinskas    
   M.Butautas, K.Kučinskas   ->    
    [14] 10:15    M.Butautas, K.Kučinskas  
   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius     20:22  21:18  21:18 [32']  
   A.Grigalauskas, H.Smilgevičius    
    ->    
         
       D.Jurgilas, T.Tenikaitis   11-a vieta
      [26] 11:10    A.Grigalauskas, H.Smilgevičius
       A.Grigalauskas, H.Smilgevičius   21:14  21:15 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.