Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [212] 18:55   V.Bagdanavičius    
 9   Steponas Januška      21:8  21:7 [16']    
[196] 18:25   S.Januška      
 8   Ignas Lukoševičius      B/Ž      
    [227] 19:50   V.Bagdanavičius  
 5   Albertas Rimkus        21:9  21:5 [18']  
[197] 18:25   V.Pilvinis      
 12   Vidas Pilvinis    21:17  21:13 [28']      
  [213] 18:55   V.Pilvinis    
 13   Edmundas Mackevičius      17:21  21:18  22:20 [44']    
[198] 18:25   E.Mackevičius      
 4   Rimantas Jurkuvėnas    10:21  21:15  21:12 [41']       1-a vieta
      [240] 20:15   V.Bagdanavičius
 3   Aurimas Meškinis          21:19  21:10 [23']
[199] 18:25   A.Meškinis      
 14   Gediminas Buntis    21:19  21:10 [33']      
  [214] 19:20   A.Meškinis    
 11   Paulius Levickas      16:21  21:12  21:19 [39']    
[200] 18:25   P.Levickas      
 6   Andrius Montrimas    21:19  21:18 [31']      
    [228] 19:50   P.Balaišis  
 7   Audrius Vilčinskas        21:15  21:18 [26']  
[201] 18:25   J.Adomaitis      
 10   Juozas Adomaitis    22:20  21:11 [23']      
  [215] 19:20   P.Balaišis    
 15         21:14  21:16 [26']    
 P.Balaišis      
 2   Pijus Balaišis    ->    V.Pilvinis   3-a vieta
      [241] 20:45   A.Meškinis
       A.Meškinis   21:10  23:21 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Januška    
    [229] 19:50   S.Januška  
     E.Mackevičius   21:5  1:0 [10']   5-a vieta
      [242] 20:45   S.Januška
     P.Levickas     21:18  16:21  21:16 [36']
    [230] 19:50   P.Levickas  
     J.Adomaitis   13:21  28:26  21:14 [33']  
         
         
       E.Mackevičius   7-a vieta
     
       J.Adomaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Lukoševičius    
   I.Lukoševičius   ->    
    [231] 19:50   A.Rimkus  
   A.Rimkus       B/Ž  
  [216] 19:20   A.Rimkus    
   R.Jurkuvėnas   22:20  22:20 [28']     9-a vieta
      [243] 20:45   G.Buntis
   G.Buntis       21:17  21:19 [23']
  [217] 19:20   G.Buntis    
   A.Montrimas   13:21  21:14  22:20 [40']    
    [232] 19:50   G.Buntis  
   A.Vilčinskas     21:13  21:10 [19']  
   A.Vilčinskas    
    ->    
         
       I.Lukoševičius   11-a vieta
     
       A.Vilčinskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Jurkuvėnas  
     R.Jurkuvėnas   ->   13-a vieta
     
     A.Montrimas     ->
     A.Montrimas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.