Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga , Data: 2018-12-22, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22 2018-12-22  
 1   Ramūnas Bilius 
 Mantas Zinkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[91] 13:55   R.Bilius, M.Zinkevičius      
 16   Rimantas Jurkuvėnas 
 Česlovas Ramanauskas 
  21:15  21:8 [28']      
  [124] 15:20   R.Bilius, M.Zinkevičius    
 9   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
    21:14  19:21  21:18 [35']    
[92] 13:55   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
 8   Jovitas Gatelis 
 Andrius Švarplys 
  21:18  21:17 [32']      
    [157] 16:35   A.Mackevič, P.Jūras  
 5   Andžej Mackevič 
 Paulius Jūras 
      22:20  15:21  22:20 [38']  
[93] 13:55   A.Mackevič, P.Jūras      
 12   Pijus Balaišis 
 Nedas Šimkus 
  21:13  21:13 [28']      
  [125] 15:20   A.Mackevič, P.Jūras    
 13   Marius Augustaitis 
 Saulius Eibukas 
    16:21  22:20  22:20 [49']    
[94] 13:55   L.Vaškevičius, N.Valuckas      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Nerijus Valuckas 
  21:11  21:16 [22']       1-a vieta
      [182] 17:30   A.Mackevič, P.Jūras
 3   Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
        21:15  21:10 [24']
[95] 13:55   S.Januška, A.Slušnys      
 14   Valdas Jankauskas 
 Vidmantas Jonikas 
  21:16  21:12 [23']      
  [126] 15:20   S.Galentas, A.Jachontovas    
 11   Povilas Čižinauskas 
 Evaldas Čižinauskas 
    21:12  21:19 [24']    
[96] 13:55   S.Galentas, A.Jachontovas      
 6   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:18  21:10 [25']      
    [158] 16:35   S.Galentas, A.Jachontovas  
 7   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
      11:21  21:15  21:19 [43']  
[97] 13:55   A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 10   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  16:21  25:23  21:16 [34']      
  [127] 15:20   A.Morkūnas, S.Stravinskas    
 15   Valentas Stončius 
 Kristijonas Jucys 
    19:21  22:20  21:19 [45']    
[98] 13:55   A.Morkūnas, S.Stravinskas      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Salvijus Stravinskas 
  21:14  22:20 [27']    R.Bilius, M.Zinkevičius   3-a vieta
      [183] 17:30   A.Morkūnas, S.Stravinskas
       A.Morkūnas, S.Stravinskas   21:16  22:20 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vizgirda, R.Vizgirda    
    [159] 16:35   L.Vaškevičius, N.Valuckas  
     L.Vaškevičius, N.Valuckas   21:18  21:15 [32']   5-a vieta
      [184] 18:00   L.Vaškevičius, N.Valuckas
     S.Januška, A.Slušnys     23:21  21:16 [30']
    [160] 16:35   A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   15:21  21:16  21:15 [34']  
         
         
       G.Vizgirda, R.Vizgirda   7-a vieta
      [185] 18:00   G.Vizgirda, R.Vizgirda
       S.Januška, A.Slušnys   11:21  21:14  24:22 [42']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas      
  [128] 15:20   J.Gatelis, A.Švarplys    
   J.Gatelis, A.Švarplys   21:17  21:18 [32']    
    [161] 16:35   J.Gatelis, A.Švarplys  
   P.Balaišis, N.Šimkus     13:21  21:9  21:18 [34']  
  [129] 15:20   M.Augustaitis, S.Eibukas    
   M.Augustaitis, S.Eibukas   21:14  21:17 [20']     9-a vieta
      [186] 18:00   J.Gatelis, A.Švarplys
   V.Jankauskas, V.Jonikas       21:17  21:17 [28']
  [130] 15:20   P.Čižinauskas, E.Čižinauskas    
   P.Čižinauskas, E.Čižinauskas   21:14  21:16 [21']    
    [162] 16:35   V.Stončius, K.Jucys  
   P.Levickas, I.Lukoševičius     21:7  18:21  21:12 [34']  
  [131] 15:20   V.Stončius, K.Jucys    
   V.Stončius, K.Jucys   21:11  21:13 [22']    
         
       M.Augustaitis, S.Eibukas   11-a vieta
      [187] 18:00   M.Augustaitis, S.Eibukas
       P.Čižinauskas, E.Čižinauskas   15:21  21:14  21:11 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas    
    [163] 17:05   R.Jurkuvėnas, Č.Ramanauskas  
     P.Balaišis, N.Šimkus   21:17  21:19 [27']   13-a vieta
      [188] 18:00   P.Levickas, I.Lukoševičius
     V.Jankauskas, V.Jonikas       B/Ž
    [164] 17:05   P.Levickas, I.Lukoševičius  
     P.Levickas, I.Lukoševičius   21:14  21:10 [19']  
         
         
       P.Balaišis, N.Šimkus   15-a vieta
      [189] 18:00   P.Balaišis, N.Šimkus
       V.Jankauskas, V.Jonikas   21:15  21:18 [25']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.