Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Stumbra        
 32       ->        
  [120] 17:00    Š.Stumbra      
 17   Ervinas Karišauskas      21:9  21:11 [19']      
[112] 16:25    M.Liorančas        
 16   Matas Liorančas    21:15  21:6 [14']        
    [136] 18:00    Š.Stumbra    
 9   Justas Balsys        21:12  21:8 [16']    
 J.Balsys        
 24       ->        
  [121] 17:00    D.Genys      
 25         21:16  21:18 [24']      
 D.Genys        
 8   Dovas Genys    ->        
      [151] 18:45    Š.Stumbra  
 5   Vilius Bagdanavičius          21:14  21:10 [18']  
 V.Bagdanavičius        
 28       ->        
  [122] 17:00    V.Bagdanavičius      
 21         21:6  21:11 [14']      
 V.Šukys        
 12   Vytautas Šukys    ->        
    [137] 18:00    T.Petrošius    
 13   Jonas Maziliauskas        21:17  21:14 [20']    
[113] 16:25    J.Maziliauskas        
 20   Adas Lečas    21:4  21:4 [10']        
  [123] 17:20    T.Petrošius      
 29         21:4  21:17 [14']      
 T.Petrošius        
 4   Tomas Petrošius    ->         1-a vieta
        [163] 19:35    S.Klioštoraitis
 3   Simas Klioštoraitis            20:22  21:13  21:17 [41']
 S.Klioštoraitis        
 30       ->        
  [124] 17:20    S.Klioštoraitis      
 19   Kristupas Vingelis      21:7  21:5 [12']      
[114] 16:25    P.Sutkaitis        
 14   Pijus Sutkaitis    21:8  21:10 [14']        
    [138] 18:00    S.Klioštoraitis    
 11   Matas Mackevičius        21:9  21:14 [14']    
 M.Mackevičius        
 22       ->        
  [125] 17:20    R.Jokubaitis      
 27         21:17  18:21  21:14 [39']      
 R.Jokubaitis        
 6   Rokas Jokubaitis    ->        
      [152] 19:10    S.Klioštoraitis  
 7   Simas Skurdauskas          21:12  20:22  21:15 [27']  
 S.Skurdauskas        
 26       ->        
  [126] 17:20    S.Skurdauskas      
 23         21:14  22:20 [20']      
 D.Gudavičius        
 10   Deinoras Gudavičius    ->        
    [139] 18:00    M.Noreika    
 15   Justas Pocius        21:11  21:13 [17']    
[115] 16:25    J.Pocius        
 18   Nojus Beitneris    21:12  21:13 [14']      T.Petrošius   3-a vieta
  [127] 17:20    M.Noreika   [164] 20:00    M.Noreika
 31         21:4  21:10 [11']    M.Noreika   21:19  21:16 [18']
 M.Noreika        
 2   Mamertas Noreika    ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Genys    
      [153] 19:10    V.Bagdanavičius  
       V.Bagdanavičius   21:6  21:9 [12']   5-a vieta
        [165] 20:00    V.Bagdanavičius
       R.Jokubaitis     21:13  21:7 [16']
      [154] 19:10    S.Skurdauskas  
       S.Skurdauskas   21:18  21:18 [21']  
           
           
         D.Genys   7-a vieta
        [166] 20:00    R.Jokubaitis
         R.Jokubaitis   21:18  21:12 [21']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Liorančas      
    [140] 18:00    J.Balsys    
     J.Balsys   22:20  21:16 [27']    
      [155] 19:10    J.Balsys  
     V.Šukys     13:21  21:13  21:10 [26']  
    [141] 18:20    J.Maziliauskas    
     J.Maziliauskas   15:21  21:16  21:16 [31']     9-a vieta
        [167] 20:00    M.Mackevičius
     P.Sutkaitis       21:14  21:19 [20']
    [142] 18:20    M.Mackevičius    
     M.Mackevičius   21:9  21:10 [15']    
      [156] 19:10    M.Mackevičius  
     D.Gudavičius     21:15  21:18 [23']  
    [143] 18:20    D.Gudavičius    
     J.Pocius   21:16  21:5 [16']    
           
         J.Maziliauskas   11-a vieta
        [168] 20:00    D.Gudavičius
         D.Gudavičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Liorančas    
      [157] 19:10    V.Šukys  
       V.Šukys   ->   13-a vieta
        [169] 20:00    V.Šukys
       P.Sutkaitis     22:20  21:14 [20']
      [158] 19:35    P.Sutkaitis  
       J.Pocius   21:12  20:22  21:18 [29']  
           
           
         M.Liorančas   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      J.Pocius   ->
         
   E.Karišauskas      
   E.Karišauskas   ->      
     E.Karišauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [128] 17:20    E.Karišauskas  
        21:7  21:10 [14']  
   .      
    ->      
     A.Lečas    
   A.Lečas     ->    
   A.Lečas      
    ->       17-a vieta
        [144] 18:20    E.Karišauskas
          21:16  21:16 [17']
   K.Vingelis      
   K.Vingelis   ->      
     K.Vingelis    
      ->    
   .      
    ->      
      [129] 17:40    N.Beitneris  
        21:6  21:13 [14']  
   .      
    ->      
     N.Beitneris    
   N.Beitneris     ->    
   N.Beitneris      
    ->    A.Lečas   19-a vieta
       
         K.Vingelis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.