Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Viltė Paulauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [130] 17:40    V.Paulauskaitė    
 9   Paulina Gečaitė      21:7  21:9 [14']    
[116] 16:25    J.Linkutė      
 8   Justė Linkutė    21:17  21:9 [16']      
    [145] 18:20    V.Paulauskaitė  
 5   Vykintė Trakšelytė        21:7  21:6 [12']  
[117] 17:00    V.Trakšelytė      
 12   Laura Rafanavičiūtė    21:4  21:11 [16']      
  [131] 17:40    E.Karlikauskytė    
 13         19:21  21:19  21:12 [35']    
 E.Karlikauskytė      
 4   Evelina Karlikauskytė    ->       1-a vieta
      [159] 19:35    V.Paulauskaitė
 3   Signė Borisenko          21:18  19:21  21:17 [37']
 S.Borisenko      
 14       ->      
  [132] 17:40    S.Borisenko    
 11   Erika Ežerskaitė      21:13  21:15 [16']    
[118] 17:00    K.Čyvaitė      
 6   Kotryna Čyvaitė    21:10  21:9 [14']      
    [146] 18:45    M.Sukackaitė  
 7   Fausta Gedminaitė        21:15  21:11 [17']  
[119] 17:00    F.Gedminaitė      
 10   Elija Saulėnaitė    21:6  21:4 [14']      
  [133] 17:40    M.Sukackaitė    
 15         21:11  21:11 [13']    
 M.Sukackaitė      
 2   Monika Sukackaitė    ->    E.Karlikauskytė   3-a vieta
      [160] 19:35    S.Borisenko
       S.Borisenko   21:11  21:3 [11']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Linkutė    
    [147] 18:45    V.Trakšelytė  
     V.Trakšelytė   21:7  21:16 [16']   5-a vieta
      [161] 19:35    V.Trakšelytė
     K.Čyvaitė     21:14  21:8 [21']
    [148] 18:45    F.Gedminaitė  
     F.Gedminaitė   9:21  21:12  21:17 [28']  
         
         
       J.Linkutė   7-a vieta
      [162] 19:35    K.Čyvaitė
       K.Čyvaitė   21:18  21:11 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Gečaitė    
   P.Gečaitė   ->    
    [134] 17:40    P.Gečaitė  
   L.Rafanavičiūtė     22:20  21:15 [17']  
   L.Rafanavičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [149] 18:45    P.Gečaitė
        21:11  21:12 [16']
   E.Ežerskaitė    
   E.Ežerskaitė   ->    
    [135] 18:00    E.Ežerskaitė  
   E.Saulėnaitė     13:21  21:18  21:19 [26']  
   E.Saulėnaitė    
    ->    
         
       L.Rafanavičiūtė   11-a vieta
      [150] 18:45    L.Rafanavičiūtė
       E.Saulėnaitė   21:9  18:21  21:4 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.