Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Signė Borisenko ,   Monika Sukackaitė   Dėl 1-4 vietų    
 S.Borisenko, M.Sukackaitė    
 8       ->    
  [101] 15:45    S.Borisenko, M.Sukackaitė  
 5   Fausta Gėdminaitė ,   Laura Rafanavičiūtė      21:2  21:7 [12']  
[93] 15:25    E.Karlikauskytė, J.Linkutė    
 4   Evelina Karlikauskytė ,   Justė Linkutė    21:10  21:15 [16']    1-a vieta
    [110] 16:05    S.Borisenko, M.Sukackaitė
 3   Kotryna Čyvaitė ,   Vakarė Trakšelytė        22:20  21:16 [22']
[94] 15:25    K.Čyvaitė, V.Trakšelytė    
 6   Erika Ežerskaitė ,   Elija Saulėnaitė    21:14  21:5 [13']    
  [102] 15:45    V.Paulauskaitė, V.Trakšelytė  
 7         21:12  21:6 [16']  
 V.Paulauskaitė, V.Trakšelytė    
 2   Viltė Paulauskaitė ,   Vykintė Trakšelytė    ->    
     
     E.Karlikauskytė, J.Linkutė  3-a vieta
  [111] 16:25    K.Čyvaitė, V.Trakšelytė
   K.Čyvaitė, V.Trakšelytė   21:16  21:12 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   F.Gėdminaitė, L.Rafanavičiūtė  
   F.Gėdminaitė, L.Rafanavičiūtė   ->  5-a vieta
    [103] 15:45    F.Gėdminaitė, L.Rafanavičiūtė
   E.Ežerskaitė, E.Saulėnaitė     21:13  21:6 [13']
   E.Ežerskaitė, E.Saulėnaitė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.