Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Deinoras Gudavičius ,   Viltė Paulauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[56] 12:55    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 8   Adas Lečas ,   Paulina Gečaitė    21:5  21:2 [11']    
  [66] 13:40    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Matas Liorančas ,   Vakarė Trakšelytė      21:19  21:19 [29']  
[57] 13:20    M.Liorančas, V.Trakšelytė    
 4   Justas Balsys ,   Evelina Karlikauskytė    21:14  21:8 [16']    1-a vieta
    [76] 14:20    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė
 3   Dovas Genys ,   Vykintė Trakšelytė        21:13  21:14 [16']
[58] 13:20    D.Genys, V.Trakšelytė    
 6   Justas Pocius ,   Justė Linkutė    21:7  21:7 [12']    
  [67] 13:40    T.Petrošius, K.Čyvaitė  
 7   Kristupas Vingelis ,   Elija Saulėnaitė      21:19  16:21  21:14 [28']  
[59] 13:20    T.Petrošius, K.Čyvaitė    
 2   Tomas Petrošius ,   Kotryna Čyvaitė    21:6  21:6 [10']    
     
     M.Liorančas, V.Trakšelytė  3-a vieta
  [77] 14:20    M.Liorančas, V.Trakšelytė
   D.Genys, V.Trakšelytė   21:17  21:17 [25']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Lečas, P.Gečaitė    
  [68] 13:40    J.Balsys, E.Karlikauskytė  
   J.Balsys, E.Karlikauskytė   21:8  21:10 [14']  5-a vieta
    [78] 14:20    J.Balsys, E.Karlikauskytė
   J.Pocius, J.Linkutė     21:17  21:17 [16']
  [69] 13:40    J.Pocius, J.Linkutė  
   K.Vingelis, E.Saulėnaitė   21:8  21:12 [14']  
       
       
     A.Lečas, P.Gečaitė  7-a vieta
    [79] 14:20    A.Lečas, P.Gečaitė
     K.Vingelis, E.Saulėnaitė   19:21  21:18  21:9 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD  
     Mėgėjai    MX  
     Mėgėjai B    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.