Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Justas Žukauskas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas      
 16       ->      
  [16] 10:35    J.Žukauskas    
 9   Simonas Duoba      21:18  21:6 [18']    
[3] 10:00    S.Duoba      
 8   Dainius Krūminas    21:17  21:17 [20']      
    [30] 11:35    D.Daugėla  
 5   Rokas Dargis        21:18  22:20 [23']  
[4] 10:00    R.Dargis      
 12   Jurgis Jatulis    21:6  21:11 [14']      
  [17] 10:35    D.Daugėla    
 13   Paulius Alijošius      21:18  21:19 [17']    
[5] 10:00    D.Daugėla      
 4   Domas Daugėla    ->       1-a vieta
      [43] 12:15    N.Tenikaitis
 3   Nojus Tenikaitis          21:17  22:20 [21']
[6] 10:00    N.Tenikaitis      
 14   Domantas Ausėjus    21:4  21:4 [11']      
  [18] 10:55    N.Tenikaitis    
 11   Erikas Samoška      21:16  26:24 [28']    
[7] 10:15    R.Lesinskas      
 6   Rokas Lesinskas    21:7  21:11 [14']      
    [31] 11:35    N.Tenikaitis  
 7   Evaldas Steponkus        21:18  19:21  21:15 [40']  
[8] 10:15    E.Steponkus      
 10   Rokas Krūminas    21:6  21:3 [12']      
  [19] 10:55    M.Grytė    
 15         21:16  21:12 [19']    
 M.Grytė      
 2   Mykolas Grytė    ->    J.Žukauskas   3-a vieta
      [44] 12:15    J.Žukauskas
       M.Grytė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Duoba    
    [32] 11:35    R.Dargis  
     R.Dargis   21:13  21:6 [15']   5-a vieta
      [45] 12:15    R.Lesinskas
     R.Lesinskas     21:15  21:9 [15']
    [33] 11:35    R.Lesinskas  
     E.Steponkus   21:16  21:16 [22']  
         
         
       S.Duoba   7-a vieta
      [46] 12:35    E.Steponkus
       E.Steponkus   21:13  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Krūminas    
   D.Krūminas   ->    
    [34] 11:35    D.Krūminas  
   J.Jatulis     21:18  21:10 [17']  
  [20] 10:55   J.Jatulis    
   P.Alijošius     B/Ž     9-a vieta
      [47] 12:35    D.Krūminas
   D.Ausėjus       21:15  21:9 [16']
  [21] 10:55    E.Samoška    
   E.Samoška   21:12  21:11 [15']    
    [35] 11:55    E.Samoška  
   R.Krūminas     14:21  21:8  21:13 [24']  
   R.Krūminas    
    ->    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
      [48] 12:35    J.Jatulis
       R.Krūminas   21:13  21:14 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Alijošius  
     P.Alijošius   ->   13-a vieta
     
     D.Ausėjus     ->
     D.Ausėjus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.