Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Justas Žukauskas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas      
 16       ->      
  [16] 10:35    J.Žukauskas    
 9   Simonas Duoba      21:18  21:6 [18']    
[3] 10:00    S.Duoba      
 8   Dainius Krūminas    21:17  21:17 [20']      
    [30] 11:35    D.Daugėla  
 5   Rokas Dargis        21:18  22:20 [23']  
[4] 10:00    R.Dargis      
 12   Jurgis Jatulis    21:6  21:11 [14']      
  [17] 10:35    D.Daugėla    
 13   Paulius Alijošius      21:18  21:19 [17']    
[5] 10:00    D.Daugėla      
 4   Domas Daugėla    ->       1-a vieta
      [43] 12:15    N.Tenikaitis
 3   Nojus Tenikaitis          21:17  22:20 [21']
[6] 10:00    N.Tenikaitis      
 14   Domantas Ausėjus    21:4  21:4 [11']      
  [18] 10:55    N.Tenikaitis    
 11   Erikas Samoška      21:16  26:24 [28']    
[7] 10:15    R.Lesinskas      
 6   Rokas Lesinskas    21:7  21:11 [14']      
    [31] 11:35    N.Tenikaitis  
 7   Evaldas Steponkus        21:18  19:21  21:15 [40']  
[8] 10:15    E.Steponkus      
 10   Rokas Krūminas    21:6  21:3 [12']      
  [19] 10:55    M.Grytė    
 15         21:16  21:12 [19']    
 M.Grytė      
 2   Mykolas Grytė    ->    J.Žukauskas   3-a vieta
      [44] 12:15    J.Žukauskas
       M.Grytė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Duoba    
    [32] 11:35    R.Dargis  
     R.Dargis   21:13  21:6 [15']   5-a vieta
      [45] 12:15    R.Lesinskas
     R.Lesinskas     21:15  21:9 [15']
    [33] 11:35    R.Lesinskas  
     E.Steponkus   21:16  21:16 [22']  
         
         
       S.Duoba   7-a vieta
      [46] 12:35    E.Steponkus
       E.Steponkus   21:13  21:15 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Krūminas    
   D.Krūminas   ->    
    [34] 11:35    D.Krūminas  
   J.Jatulis     21:18  21:10 [17']  
  [20] 10:55   J.Jatulis    
   P.Alijošius     B/Ž     9-a vieta
      [47] 12:35    D.Krūminas
   D.Ausėjus       21:15  21:9 [16']
  [21] 10:55    E.Samoška    
   E.Samoška   21:12  21:11 [15']    
    [35] 11:55    E.Samoška  
   R.Krūminas     14:21  21:8  21:13 [24']  
   R.Krūminas    
    ->    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
      [48] 12:35    J.Jatulis
       R.Krūminas   21:13  21:14 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Alijošius  
     P.Alijošius   ->   13-a vieta
     
     D.Ausėjus     ->
     D.Ausėjus  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    MX  
     Mėgėjai D    VD  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.