Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
   L.Leonavičiūtė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [22] 10:55    L.Leonavičiūtė    
 9   Aistė Jarutytė        21:2  21:1 [11']    
 A.Jarutytė        
 24       ->        
  [9] 10:15    M.Levickaitė      
 25         21:18  21:13 [19']      
 M.Levickaitė        
 8   Meida Levickaitė    ->        
      [36] 11:55    L.Leonavičiūtė  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:19  17:21  21:12 [50']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [10] 10:15    A.Stankevičiūtė      
 21         21:4  21:2 [12']      
 M.Zalevskytė        
 12   Milita Zalevskytė    ->        
    [23] 11:15    A.Stankevičiūtė    
 13   Astrėja Nutautaitė        21:16  21:11 [22']    
 A.Nutautaitė        
 20       ->        
  [11] 10:15    A.Peleckytė      
 29         21:5  21:8 [12']      
 A.Peleckytė        
 4   Atėnė Peleckytė    ->         1-a vieta
        [49] 12:35    L.Leonavičiūtė
 3   Aina Ralytė            21:10  18:21  21:11 [33']
 A.Ralytė        
 30       ->        
  [12] 10:35    A.Ralytė      
 19   Loreta Radavičiūtė      21:2  21:0 [9']      
[1] 10:00    G.Gedminaitė        
 14   Gustė Gedminaitė    21:5  21:13 [15']        
    [24] 11:15    A.Ralytė    
 11   Vėjūnė Vasiliauskaitė        21:9  21:8 [13']    
 V.Vasiliauskaitė        
 22       ->        
  [13] 10:35    M.Rimkutė      
 27         18:21  21:14  21:7 [25']      
 M.Rimkutė        
 6   Marija Rimkutė    ->        
      [37] 11:55    A.Ralytė  
 7   Barbora Cirtautaitė          21:11  21:9 [14']  
 B.Cirtautaitė        
 26       ->        
  [14] 10:35    B.Cirtautaitė      
 23         21:8  21:19 [15']      
 N.Seniūnaitė        
 10   Nomeda Seniūnaitė    ->        
    [25] 11:15    V.Žilytė    
 15   Milana Černiauskaitė        21:5  21:4 [11']    
[2] 10:00    M.Černiauskaitė        
 18   Emilija Elzbergaitė    21:12  21:11 [15']      A.Stankevičiūtė   3-a vieta
  [15] 10:35    V.Žilytė   [50] 12:35    A.Stankevičiūtė
 31         21:8  21:5 [13']    V.Žilytė   21:14  21:14 [21']
 V.Žilytė        
 2   Vakarė Žilytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Levickaitė    
      [38] 11:55    A.Peleckytė  
       A.Peleckytė   21:6  21:11 [16']   5-a vieta
        [51] 12:55    A.Peleckytė
       M.Rimkutė     21:5  21:8 [15']
      [39] 11:55    M.Rimkutė  
       B.Cirtautaitė   21:18  21:10 [16']  
           
           
         M.Levickaitė   7-a vieta
        [52] 12:55    M.Levickaitė
         B.Cirtautaitė   21:15  21:15 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Jarutytė    
     A.Jarutytė   ->    
      [40] 12:15    A.Nutautaitė  
     M.Zalevskytė     21:17  16:21  21:15 [34']  
    [26] 11:15    A.Nutautaitė    
     A.Nutautaitė   14:21  21:17  21:15 [31']     9-a vieta
        [53] 12:55    M.Černiauskaitė
     G.Gedminaitė       21:15  21:19 [21']
    [27] 11:15    V.Vasiliauskaitė    
     V.Vasiliauskaitė   21:18  18:21  21:10 [30']    
      [41] 12:15    M.Černiauskaitė  
     N.Seniūnaitė     21:16  21:16 [18']  
    [28] 11:15    M.Černiauskaitė    
     M.Černiauskaitė   18:21  21:13  21:17 [31']    
           
         A.Jarutytė   11-a vieta
        [54] 12:55    V.Vasiliauskaitė
         V.Vasiliauskaitė   21:14  19:21  21:10 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       M.Zalevskytė  
       M.Zalevskytė   ->   13-a vieta
        [55] 12:55    N.Seniūnaitė
       G.Gedminaitė     21:11  21:10 [13']
      [42] 12:15    N.Seniūnaitė  
       N.Seniūnaitė   21:9  22:20 [19']  
           
           
          15-a vieta
         G.Gedminaitė
    Dėl 17-32 vietos      G.Gedminaitė   ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Elzbergaitė
          ->
   L.Radavičiūtė      
   L.Radavičiūtė   ->      
     L.Radavičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [29] 11:35    E.Elzbergaitė  
        21:9  21:11 [12']  
   .      
    ->      
     E.Elzbergaitė    
   E.Elzbergaitė     ->    
   E.Elzbergaitė      
    ->     19-a vieta
         L.Radavičiūtė
         L.Radavičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.