Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas), Data: 2018-10-13, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aina Ralytė ,   Vakarė Žilytė   Dėl 1-4 vietų    
[62] 13:20    A.Ralytė, V.Žilytė    
 8   Loreta Radavičiūtė ,   Milita Zalevskytė    21:3  21:6 [11']    
  [72] 14:00    A.Ralytė, V.Žilytė  
 5   Gustė Gedminaitė ,   Meida Levickaitė      21:11  21:4 [13']  
[63] 13:40    A.Jarutytė, M.Rimkutė    
 4   Aistė Jarutytė ,   Marija Rimkutė    21:12  21:18 [20']    1-a vieta
    [80] 14:20    A.Ralytė, V.Žilytė
 3   Atėnė Peleckytė ,   Eglė Smilginaitė        21:16  24:26  21:10 [43']
[64] 13:40    A.Peleckytė, E.Smilginaitė    
 6   Barbora Cirtautaitė ,   Milana Černiauskaitė    21:11  15:21  21:7 [30']    
  [73] 14:00    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė  
 7   Emilija Elzbergaitė ,   Astrėja Nutautaitė      21:8  21:9 [18']  
[65] 13:40    L.Leonavičiūtė, A.Stankevičiūtė    
 2   Liepa Leonavičiūtė ,   Augustė Stankevičiūtė    21:5  21:4 [13']    
     
     A.Jarutytė, M.Rimkutė  3-a vieta
  [81] 14:40    A.Peleckytė, E.Smilginaitė
   A.Peleckytė, E.Smilginaitė   21:14  21:12 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Radavičiūtė, M.Zalevskytė    
  [74] 14:00    G.Gedminaitė, M.Levickaitė  
   G.Gedminaitė, M.Levickaitė   21:19  21:12 [23']  5-a vieta
    [82] 14:40    B.Cirtautaitė, M.Černiauskaitė
   B.Cirtautaitė, M.Černiauskaitė     19:21  21:11  21:6 [30']
  [75] 14:20    B.Cirtautaitė, M.Černiauskaitė  
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   21:10  21:14 [18']  
       
       
     L.Radavičiūtė, M.Zalevskytė  7-a vieta
    [83] 14:40    L.Radavičiūtė, M.Zalevskytė
     E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   21:15  21:16 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    MX  
     Mėgėjai D    VD  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.