Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu, Data: 2018-10-28, Vieta: Siemens Arena, Vilnius  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 13           0 
 13           0 
 20           0 
 Suaug B 
 16           0 
 12           0 
 23           0 
 U-17 
   4     1       0 
 Mėgėjai D 
 18           0 
   8           0 
   9           0 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 4   28 d.  10:00  Mėgėjai D   MD    R.Kairytė  B.Olšauskaitė   11:4  11:3    M.Kolojanskaitė  N.Seniūnaitė   11'  
 4   28 d.  10:12  Mėgėjai D   MD    J.Januševičiūtė  G.Vincel   11:3  11:2    F.Kvaraciejūtė  R.Kvaraciejūtė   14'  
 5   28 d.  10:12  Mėgėjai D   MD    J.Andriuškaitė  J.Čėplaitė   11:3  11:1    J.Timofejevienė  A.Armoškaitė   17'  
 6   28 d.  10:12  Mėgėjai D   MD    L.Lučun  S.Michailova   11:1  11:2    V.Radzevičiūtė  Ū.Prokopavičiūtė   13'  
 7   28 d.  10:12  U-17   MX    D.Špakauskas  N.Seniūnaitė   11:0  11:0    R.Povilionis  R.Povilionaitė    
 8   28 d.  10:24  U-17   MX    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė   5:11  7:11    R.Rudminas  M.Lekšaitė   11'  
 13   28 d.  10:36  Mėgėjai D   MD    R.Kairytė  B.Olšauskaitė   11:9  11:5    J.Januševičiūtė  G.Vincel   18'  
 14   28 d.  10:36  Mėgėjai D   MD    J.Andriuškaitė  J.Čėplaitė   11:6  11:3    L.Lučun  S.Michailova   12'  
 15   28 d.  10:36  Mėgėjai D   MD    J.Timofejevienė  A.Armoškaitė   5:11  11:5  5:11    V.Radzevičiūtė  Ū.Prokopavičiūtė   28'  
 16   28 d.  10:48  U-17   MX    D.Špakauskas  N.Seniūnaitė   6:11  6:11    R.Rudminas  M.Lekšaitė   11'  
 17   28 d.  10:48  U-17   MX    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė   11:0  11:0    R.Povilionis  R.Povilionaitė    
 23   28 d.  11:00  Mėgėjai D   MD    R.Kairytė  B.Olšauskaitė   11:4  11:1    J.Andriuškaitė  J.Čėplaitė   11'  
 24   28 d.  11:12  Mėgėjai D   MD    J.Januševičiūtė  G.Vincel   11:9  13:15  11:8    L.Lučun  S.Michailova   21'  
 25   28 d.  11:12  Mėgėjai D   MD    M.Kolojanskaitė  N.Seniūnaitė   11:0    V.Radzevičiūtė  Ū.Prokopavičiūtė    
 26   28 d.  11:12  U-17   MX    D.Špakauskas  N.Seniūnaitė   11:5  11:7    J.Jatulis  V.Radzevičiūtė   7'  
 27   28 d.  11:12  U-17   MX    R.Rudminas  M.Lekšaitė   11:0  11:0    R.Povilionis  R.Povilionaitė   9'  
 35   28 d.  11:36  Suaug B   MX    A.Dubrovskis  K.Hincaitė   8:11  11:8  4:11    D.Juršys  G.Gumbytė   18'  
 36   28 d.  11:48  Suaug B   MX    V.Matusevičius  I.Achalaja   11:8  5:11  13:15    A.Ščerbakovas  O.Radzevičienė   19'  
 37   28 d.  11:48  Suaug B   MX    K.Lasinskas  Ū.Lasinskaitė   11:8  11:0    V.Petraitis  J.Krištaponienė   12'  
 38   28 d.  11:48  Suaug B   MX    R.Vedrickas  G.Vedrickaitė   11:8  10:12  11:7    V.Bakanas  K.Bakanienė   16'  
 39   28 d.  11:48  Suaug B   MX    E.Adakauskas  D.Bogatko   11:4  8:11  11:3    R.Venslovas  T.Jančiauskienė   14'  
 40   28 d.  12:00  Suaug B   MX    L.Žibūda  I.Žibūdaitė   8:11  12:10  11:7    S.Januška  R.Januškienė   19'  
 41   28 d.  12:00  Suaug B   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   11:6  8:11  11:8    Š.Andriulionis  A.Šimanskaitė   19'  
 48   28 d.  12:24  Suaug B   MX    T.Žibūda  J.Žibūdienė   10:12  11:5  7:11    D.Juršys  G.Gumbytė   20'  
 49   28 d.  12:24  Suaug B   MX    A.Kamantauskas  V.Bubulytė   11:5  11:9    A.Jonuškis  V.Gaidelė   12'  
 50   28 d.  12:24  Suaug B   MX    E.Bubulis  K.Anciūtė   11:6  11:4    A.Ščerbakovas  O.Radzevičienė   11'  
 51   28 d.  12:24  Suaug B   MX    K.Lasinskas  Ū.Lasinskaitė   4:11  4:11    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   11'  
 52   28 d.  12:36  Suaug B   MX    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   11:1  11:5    R.Vedrickas  G.Vedrickaitė   12'  
 53   28 d.  12:36  Suaug B   MX    E.Adakauskas  D.Bogatko   11:13  10:12    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   15'  
 54   28 d.  12:36  Suaug B   MX    J.Seniūnas  N.Seniūnaitė   11:4  11:9    L.Žibūda  I.Žibūdaitė   11'  
 55   28 d.  12:36  Suaug B   MX    P.Rudokas  G.Ramanauskaitė   7:11  3:11    D.Tankevič  V.Tankevič   12'  
 67   28 d.  13:12  Suaug B   MX    D.Juršys  G.Gumbytė   10:12  11:13    A.Kamantauskas  V.Bubulytė   14'  
 68   28 d.  13:24  Suaug B   MX    E.Bubulis  K.Anciūtė   6:11  10:12    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   15'  
 69   28 d.  13:24  Suaug B   MX    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   12:10  11:6    G.Celencevičius  Ž.Nečejauskaitė   15'  
 70   28 d.  13:24  Suaug B   MX    J.Seniūnas  N.Seniūnaitė   10:12  1:11    D.Tankevič  V.Tankevič   12'  
 78   28 d.  13:48  Suaug B   MX    A.Kamantauskas  V.Bubulytė   3:11  3:11    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   11'  
 79   28 d.  13:48  Suaug B   MX    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   11:5  11:6    D.Tankevič  V.Tankevič   14'  
 85   28 d.  14:12  Suaug B   MX    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   11:9  12:10    R.Lesinskas  S.Golubickaitė   15'  
 86   28 d.  14:12  Suaug B   MX    A.Kamantauskas  V.Bubulytė   11:3  9:11  11:7    D.Tankevič  V.Tankevič   20'  
 90   28 d.  14:24  Suaug   VD    .   0:0    M.Šlaustas  V.Venckus    
 90   28 d.  14:24  Suaug   VD    J.Ožalas  S.Novikas   11:7  14:12    J.Bartkus  E.Merkevičius   22'  
 91   28 d.  14:24  Suaug   VD    L.Bečalis  E.Adakauskas   11:13  9:11    T.Vaškevičius  A.Jakutis   15'  
 92   28 d.  14:36  Suaug   VD    M.Palubinskas  P.Palubinskas   11:4  11:4    T.Meškutavičius  V.Jonikas   13'  
 93   28 d.  14:36  Suaug   VD    J.Masaitis  V.Ancuta   7:11  8:11    P.Bartušis  G.Celencevičius   11'  
 94   28 d.  14:36  Suaug   VD    A.Piščalka  K.Dauskurtas   5:11  4:11    P.Balaišis  V.Balaišis   12'  
 95   28 d.  14:36  Suaug   VD    K.Lasinskas  R.Vedrickas   5:11  7:11    L.Supronas  A.Meškinis   15'  
 96   28 d.  14:48  Suaug B   VD    S.Leonovič  D.Leonovič   11:9  15:13    V.Petraitis  V.Matusevičius   17'  
 97   28 d.  14:48  Suaug B   VD    A.Ščerbakovas  D.Juršys   9:11  7:11    G.Buitvydas  M.Puškorius   12'  
 98   28 d.  14:48  Suaug B   VD    A.Kamantauskas  B.Kamantauskas   11:3  4:11  5:11    E.Bubulis  R.Ražanauskas   15'  
 99   28 d.  14:48  Suaug B   VD    K.Koira  D.Makauskis   10:12  6:11    N.Budrikas  R.Budrikas   14'  
 100   28 d.  15:00  Suaug B   VD    A.Lesinskas  R.Lesinskas   11:1  11:7    G.Butvilas  P.Rudokas   13'  
 101   28 d.  15:00  Suaug B   VD    A.Dubrovskis  A.Matulaitis   11:5  11:8    L.Žibūda  T.Žibūda   15'  
 102   28 d.  15:00  Suaug B   VD    G.Plavinas  D.Tankevič   11:6  6:11  6:11    R.Zavackas  A.Zavackas   19'  
 103   28 d.  15:00  Suaug B   VD    D.Tankevič  P.Tankevič   9:11  5:11    I.Movšovič  A.Plytnikas   14'  
 104   28 d.  15:12  Suaug   MD    Ž.Simonaitytė  E.Mačiulytė   7:11  5:11    J.Bazytė  A.Montvydaitė   15'  
 105   28 d.  15:12  Suaug   MD    J.Žibūdienė  T.Urbonienė   11:8  11:3    E.Markelytė  A.Navickaitė   14'  
 106   28 d.  15:12  Suaug   MD    E.San Sansches  A.Tolstaja   9:11  6:11    S.Surgutskytė  V.Tankevič   15'  
 107   28 d.  15:12  Suaug   MD    V.Giedra  E.Ramanauskaitė   5:11  11:8  1:11    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   19'  
 108   28 d.  15:24  Suaug   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   11:4  11:4    K.Ragalevičiūtė  D.Zhong   12'  
 112   28 d.  15:36  Suaug   VD    .   0:0    J.Ožalas  S.Novikas    
 113   28 d.  15:36  Suaug   VD    M.Šlaustas  V.Venckus   7:11  9:11    T.Vaškevičius  A.Jakutis   15'  
 114   28 d.  15:36  Suaug   VD    M.Palubinskas  P.Palubinskas   9:11  7:11    P.Bartušis  G.Celencevičius   13'  
 115   28 d.  15:36  Suaug   VD    P.Balaišis  V.Balaišis   11:7  9:11  10:12    L.Supronas  A.Meškinis   21'  
 116   28 d.  15:48  Suaug B   VD    S.Leonovič  D.Leonovič   11:6  11:13  4:11    G.Buitvydas  M.Puškorius   17'  
 117   28 d.  15:48  Suaug B   VD    E.Bubulis  R.Ražanauskas   11:7  11:9    N.Budrikas  R.Budrikas   11'  
 118   28 d.  15:48  Suaug B   VD    A.Lesinskas  R.Lesinskas   7:11  11:2  12:14    A.Dubrovskis  A.Matulaitis   19'  
 119   28 d.  15:48  Suaug B   VD    R.Zavackas  A.Zavackas   5:11  2:11    I.Movšovič  A.Plytnikas   15'  
 120   28 d.  16:00  Suaug   MD    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   12:10  11:7    J.Bazytė  A.Montvydaitė   14'  
 121   28 d.  16:00  Suaug   MD    J.Žibūdienė  T.Urbonienė   7:11  5:11    S.Surgutskytė  V.Tankevič   12'  
 122   28 d.  16:00  Suaug   MD    T.Rakauskaitė  S.Damaškaitė   4:11  8:11    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   13'  
 123   28 d.  16:00  Suaug   MD    R.Bubulienė  V.Bubulytė   4:11  4:11    V.Žymantaitė  I.Sendžikaitė   11'  
 128   28 d.  16:24  Suaug   VD    J.Ožalas  S.Novikas   12:10  14:12    T.Vaškevičius  A.Jakutis   17'  
 129   28 d.  16:24  Suaug   VD    P.Bartušis  G.Celencevičius   13:11  12:10    L.Supronas  A.Meškinis   15'  
 130   28 d.  16:24  Suaug B   VD    G.Buitvydas  M.Puškorius   14:15  11:4  11:5    E.Bubulis  R.Ražanauskas   20'  
 131   28 d.  16:24  Suaug B   VD    A.Dubrovskis  A.Matulaitis   7:11  4:11    I.Movšovič  A.Plytnikas   14'  
 132   28 d.  16:36  Suaug   MD    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   11:9  11:13  11:8    S.Surgutskytė  V.Tankevič   26'  
 133   28 d.  16:36  Suaug   MD    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   11:9  6:11  4:11    V.Žymantaitė  I.Sendžikaitė   24'  
 136   28 d.  16:48  Suaug   VD    J.Ožalas  S.Novikas   11:9  6:11  9:11    P.Bartušis  G.Celencevičius   21'  
 137   28 d.  16:48  Suaug   VD    T.Vaškevičius  A.Jakutis   11:9  7:11  4:11    L.Supronas  A.Meškinis   20'  
 138   28 d.  16:48  Suaug B   VD    G.Buitvydas  M.Puškorius   9:11  10:12    I.Movšovič  A.Plytnikas   21'  
 139   28 d.  16:48  Suaug B   VD    E.Bubulis  R.Ražanauskas   8:11  5:11    A.Dubrovskis  A.Matulaitis   19'  
 140   28 d.  17:00  Suaug   MD    S.Golubickaitė  P.Murėnaitė   9:11  9:11    V.Žymantaitė  I.Sendžikaitė   16'  
 141   28 d.  17:00  Suaug   MD    S.Surgutskytė  V.Tankevič   11:9  11:7    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   16'  
83 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.