Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 35+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Andrius Kordušas 
 Tomas Tiškus 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, T.Tiškus      
 16       ->      
  [98] 14:45    A.Kordušas, T.Tiškus    
 9   Tomas Grigas 
 Aurimas Kamantauskas 
    21:9  21:12 [14']    
[76]    K.Jucys, J.Seniūnas      
 8   Kristijonas Jucys 
 Jonas Seniūnas 
  21:13  21:18 [18']      
    [120] 16:00    A.Kordušas, T.Tiškus  
 5   Marius Akucevičius 
 Vaidas Korolkovas 
      21:11  21:13 [14']  
 M.Akucevičius, V.Korolkovas      
 12       ->      
  [99] 14:45    M.Akucevičius, V.Korolkovas    
 13         21:10  21:11 [16']    
 M.Petkevičius, V.Venckus      
 4   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
  ->       1-a vieta
      [138] 16:55    A.Kordušas, T.Tiškus
 3   Jonas Bartkus 
 Tadas Karkalas 
        21:12  18:21  21:12 [29']
 J.Bartkus, T.Karkalas      
 14       ->      
  [99] 14:45    P.Jūras, M.Povilaitis    
 11   Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
    22:20  21:12 [19']    
   P.Jūras, M.Povilaitis      
 6   Paulius Jūras 
 Martynas Povilaitis 
  21:14  21:10 [15']      
    [121] 16:00    P.Jūras, M.Povilaitis  
 7   Arnas Januška 
 Andrius Valantiejus 
      21:13  21:16 [19']  
[77] 13:25    A.Januška, A.Valantiejus      
 10   Rolandas Budrikas 
 Nerijus Molis 
  21:6  21:16 [15']      
  [101] 14:45    E.Karaliūnas, M.Trybas    
 15         21:17  21:14 [20']    
 E.Karaliūnas, M.Trybas      
 2   Egidijus Karaliūnas 
 Mindaugas Trybas 
  ->    M.Akucevičius, V.Korolkovas   3-a vieta
      [139] 16:55    M.Akucevičius, V.Korolkovas
       E.Karaliūnas, M.Trybas   21:17  21:17 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, J.Seniūnas    
    [122] 16:00    M.Petkevičius, V.Venckus  
     M.Petkevičius, V.Venckus   21:10  21:15 [18']   5-a vieta
      [140] 16:55    J.Bartkus, T.Karkalas
     J.Bartkus, T.Karkalas     24:22  21:16 [22']
    [123] 16:00    J.Bartkus, T.Karkalas  
     A.Januška, A.Valantiejus   21:17  21:17 [19']  
         
         
       K.Jucys, J.Seniūnas   7-a vieta
      [141] 16:55    K.Jucys, J.Seniūnas
       A.Januška, A.Valantiejus   21:13  21:19 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas, A.Kamantauskas    
   T.Grigas, A.Kamantauskas   ->    
     T.Grigas, A.Kamantauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [124] 16:00    D.Juršys, V.Razbadauskas
        21:17  21:10 [17']
   D.Juršys, V.Razbadauskas    
   D.Juršys, V.Razbadauskas   ->    
    [102] 14:45    D.Juršys, V.Razbadauskas  
   R.Budrikas, N.Molis     21:17  21:16 [19']  
   R.Budrikas, N.Molis    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Budrikas, N.Molis
       R.Budrikas, N.Molis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.