Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2018-12-08, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [19] 10:50    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Antanas Šiuša 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:12  21:6 [14']    
[4] 10:00    A.Jonuškis, R.Bubulienė      
 8   Artūras Jonuškis 
 Rūta Bubulienė 
  21:7  21:17 [16']      
    [35] 11:40    N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Salvijus Stravinskas 
 Asta Bačkaitienė 
      21:18  17:21  21:12 [32']  
 S.Stravinskas, A.Bačkaitienė      
 12       ->      
  [20] 10:50    A.Kepežinskas, T.Urbonienė    
 13         21:12  21:14 [16']    
 A.Kepežinskas, T.Urbonienė      
 4   Audrius Kepežinskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->       1-a vieta
      [51] 12:10    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
 3   Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
        21:9  17:21  23:21 [32']
 V.Martinkus, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [21] 10:50    V.Martinkus, J.Vadeikienė    
 11   Audrius Butkus 
 Dalia Sunklodė 
    21:16  24:22 [24']    
[5] 10:00    V.Korolkovas, R.Petrošienė      
 6   Vaidas Korolkovas 
 Ramunė Petrošienė 
  21:8  21:13 [14']      
    [36] 11:40    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
 7   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
      21:13  21:8 [15']  
[6] 10:00    V.Venckus, J.Venckuvienė      
 10   Evaldas Gedminas 
 Renata Staupelienė 
  21:4  21:6 [11']      
  [22] 10:50    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
 15         21:7  21:13 [14']    
 L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    A.Kepežinskas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [52] 12:35    A.Kepežinskas, T.Urbonienė
       V.Martinkus, J.Vadeikienė   21:17  17:21  21:13 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Jonuškis, R.Bubulienė    
    [37] 11:40    S.Stravinskas, A.Bačkaitienė  
     S.Stravinskas, A.Bačkaitienė   22:20  21:16 [20']   5-a vieta
      [53] 12:35    S.Stravinskas, A.Bačkaitienė
     V.Korolkovas, R.Petrošienė     5:21  21:11  21:16 [24']
    [38] 11:40    V.Korolkovas, R.Petrošienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   21:14  22:20 [19']  
         
         
       A.Jonuškis, R.Bubulienė   7-a vieta
      [54] 12:35    V.Venckus, J.Venckuvienė
       V.Venckus, J.Venckuvienė   18:21  21:6  22:20 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šiuša, E.Grigeliūnienė    
   A.Šiuša, E.Grigeliūnienė   ->    
     A.Šiuša, E.Grigeliūnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [39] 11:40    A.Butkus, D.Sunklodė
        21:6  21:19 [15']
   A.Butkus, D.Sunklodė    
   A.Butkus, D.Sunklodė   ->    
    [23] 10:50    A.Butkus, D.Sunklodė  
   E.Gedminas, R.Staupelienė     18:21  21:18  21:12 [26']  
   E.Gedminas, R.Staupelienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Gedminas, R.Staupelienė
       E.Gedminas, R.Staupelienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.