Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 11           10.88 
 13           10.48 
   6           5.32 
 10           5.6 
   8           4 
 U-15 
 19           6.32 
   9           5.76 
   8           3.26 
   8           2.62 
 U-13 
 20           2.6 
 13           3.08 
   9           1.28 
   6           1.5 
 Diena  14  15  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 153   14 d.  19:40  U-15   MX    R.Šileris  R.Ričkutė   21:14  21:10    L.Bartusevičius  E.Vielavičiūtė   16'  
 157   14 d.  20:00  U-17   MX    E.Jakubauskas  L.Sprainytė   11:21  9:21    L.Litvinas  E.Liočaitė   15'  
 159   15 d.  10:00  U-17   MD    O.Jaciuk  D.Kairytė   21:7  21:9    G.Liorančaitė  A.Meirytė   21'  
 160   15 d.  10:00  U-17   MD    E.Piotrowska  E.Tarasewicz   21:18  25:23    D.Pelna  M.Radovska   32'  
 161   15 d.  10:00  U-17   MD    E.Klepacka  L.Veldre   21:7  21:5    B.Daljecka  L.Pletiena   22'  
 162   15 d.  10:00  U-17   MD    E.Liočaitė  E.Noreikaitė   15:21  21:13  21:11    I.Linkutė  L.Šidlauskaitė   27'  
 163   15 d.  10:00  U-13   VV    T.Liorančas   17:21  13:21    M.Dabrowski   27'  
 164   15 d.  10:00  U-13   VV    L.Rimkus   27:29  21:10  20:22    M.Atkočaitis   36'  
 165   15 d.  10:20  U-13   VV    O.Akmens   0:1    L.Sparnauskis    
 166   15 d.  10:20  U-13   VV    R.Šileris   1:0    E.Strads    
 167   15 d.  10:20  U-13   VV    K.Katkauskas   11:21  15:21    L.Kontrimas   23'  
 168   15 d.  10:20  U-13   VV    P.Bartušis   10:21  6:21    M.Koren   14'  
 169   15 d.  10:20  U-13   VV    T.Perminas   21:9  21:6    A.Muižininkas   12'  
 170   15 d.  10:20  U-13   VV    P.Pakalns   21:9  21:10    R.Chunka   14'  
 171   15 d.  10:40  U-13   VV    M.Dapšys   12:21  19:21    A.Petersons   19'  
 171   15 d.  10:40  U-13   VV    I.Reznikas   21:15  21:8    P.Ivanauskas   61'  
 172   15 d.  10:40  U-17   VD    K.Dauskurtas  A.Mizgiris   21:19  21:15    P.Bartušis  R.Stapušaitis   30'  
 173   15 d.  10:40  U-17   VD    E.Slušnys  S.Šaltmeris   21:18  18:21  18:21    M.Dubowski  P.Grzegorzewski   36'  
 174   15 d.  10:40  U-17   VD    R.Prieditis  M.Vorps   21:17  21:17    E.Jakubauskas  E.Šakalys   19'  
 175   15 d.  10:40  U-15   VD    P.Jablonski  B.Klimowicz   20:22  18:21    K.Baranowski  M.Smilowski   26'  
 176   15 d.  10:40  U-15   VD    K.Bartoševičius  A.Plavin   1:0    A.Akmens  I.Eglitis    
 177   15 d.  11:00  U-15   VD    Ž.Eismontas  L.Litvinas   18:21  21:17  21:9    A.Kučinskas  L.Zavadskis   32'  
 178   15 d.  11:00  U-15   VD    R.Jaunzems  T.Zaikovskis   9:21  17:21    E.Adata  J.Berzins   14'  
 179   15 d.  11:00  U-13   MV    J.Solowinska   21:17  21:15    A.Pušakova   22'  
 180   15 d.  11:00  U-13   MV    I.Eglite   21:9  13:21  20:22    G.Gečaitė   37'  
 181   15 d.  11:00  U-13   MV    R.Ričkutė   21:18  21:18    A.Kupliauskaitė   18'  
 182   15 d.  11:00  U-13   MV    A.Novik   24:22  17:21  21:10    A.Arnicane   34'  
 183   15 d.  11:20  U-13   MV    K.Kalninja   14:21  21:10  21:17    L.Alksne   26'  
 184   15 d.  11:20  U-13   MV    G.Krivonosovaitė   18:21  21:15  21:9    R.Dapšytė   29'  
 185   15 d.  11:20  U-17   MD    O.Jaciuk  D.Kairytė   15:21  21:10  21:16    E.Piotrowska  E.Tarasewicz   29'  
 186   15 d.  11:20  U-17   MD    G.Liorančaitė  A.Meirytė   21:15  12:21  14:21    D.Pelna  M.Radovska   36'  
 187   15 d.  11:20  U-17   MD    E.Klepacka  L.Veldre   15:21  12:21    E.Liočaitė  E.Noreikaitė   21'  
 188   15 d.  11:20  U-17   MD    B.Daljecka  L.Pletiena   7:21  7:21    I.Linkutė  L.Šidlauskaitė   9'  
 189   15 d.  11:40  U-17   MD    L.Sprainytė  J.Tvaskaitė   21:15  21:8    A.Prišmantaitė  L.Šimukauskaitė   21'  
 190   15 d.  11:40  U-15   MX    A.Akmens  M.Radovska   0:1    P.Bartušis  A.Meirytė    
 191   15 d.  11:40  U-15   MX    T.Liorančas  A.Pušakova   19:21  21:12  21:15    L.Rimkus  G.Gečaitė   33'  
 192   15 d.  11:40  U-15   MX    R.Šileris  R.Ričkutė   21:17  21:14    T.Perminas  K.Bastytė   21'  
 193   15 d.  11:40  U-15   MX    L.Bartusevičius  E.Vielavičiūtė   1:0    I.Eglitis  D.Pelna    
 194   15 d.  11:40  U-17   MX    R.Stapušaitis  O.Jaciuk   21:5  21:18    A.Mizgiris  I.Linkutė   20'  
 195   15 d.  12:00  U-17   MX    K.Dauskurtas  G.Liorančaitė   10:21  21:19  13:21    E.Slušnys  D.Kairytė   23'  
 196   15 d.  12:00  U-17   MX    L.Litvinas  E.Liočaitė   18:21  21:7  22:20    S.Šaltmeris  L.Šidlauskaitė   25'  
 197   15 d.  12:00  U-17   MX    E.Jakubauskas  L.Sprainytė   18:21  21:13  18:21    E.Šakalys  E.Noreikaitė   27'  
 198   15 d.  12:00  U-13   MD    A.Pušakova  J.Solowinska   21:15  21:11    G.Gečaitė  R.Ričkutė   10'  
 199   15 d.  12:00  U-13   MD    A.Kupliauskaitė  A.Novik   21:10  21:7    R.Dapšytė  G.Krivonosovaitė   18'  
 200   15 d.  12:00  U-13   MD    A.Arnicane  I.Eglite   0:1    L.Alksne  K.Kalninja    
 201   15 d.  12:20  U-13   VD    T.Liorančas  L.Rimkus   19:21  21:9  17:21    M.Dabrowski  L.Kontrimas   32'  
 202   15 d.  12:20  U-13   VD    L.Sparnauskis  R.Šileris   1:0    O.Akmens  E.Strads    
 203   15 d.  12:20  U-13   VD    T.Perminas  I.Reznikas   10:21  21:23    M.Atkočaitis  K.Katkauskas   25'  
 204   15 d.  12:20  U-13   VD    P.Pakalns  A.Petersons   7:21  3:21    P.Bartušis  M.Koren   15'  
 205   15 d.  12:20  U-15   MV    D.Kairytė   19:21  14:21    M.Radovska   24'  
 206   15 d.  12:20  U-15   MV    D.Pelna   0:1    E.Klepacka    
 207   15 d.  12:40  U-15   MV    A.Meirytė   23:21  21:11    I.Linkutė   25'  
 208   15 d.  12:40  U-15   MV    L.Veldre   17:21  18:21    K.Bastytė   4'  
 209   15 d.  12:40  U-15   VV    K.Baranowski   13:21  29:30    M.Dubowski   23'  
 210   15 d.  12:40  U-15   VV    P.Jablonski   20:22  21:11  18:21    L.Litvinas   34'  
 211   15 d.  12:40  U-15   VV    P.Bartušis   21:16  16:21  21:19    M.Smilowski   44'  
 212   15 d.  12:40  U-15   VV    Ž.Eismontas   1:0    A.Akmens    
 213   15 d.  13:00  U-15   VV    A.Plavin   21:12  21:11    L.Zavadskis   19'  
 214   15 d.  13:00  U-15   VV    B.Klimowicz   21:7  21:6    A.Kučinskas   17'  
 215   15 d.  13:00  U-15   VV    J.Berzins   21:14  22:20    K.Bartoševičius   26'  
 216   15 d.  13:00  U-15   VV    I.Eglitis   0:1    L.Bartusevičius    
 217   15 d.  13:00  U-15   VV    E.Adata   21:15  23:21    R.Jaunzems   17'  
 218   15 d.  13:00  U-17   MV    E.Tarasewicz   15:21  9:21    E.Piotrowska   18'  
 219   15 d.  13:20  U-17   MV    O.Jaciuk   21:8  21:7    G.Liorančaitė   19'  
 220   15 d.  13:20  U-17   MV    E.Liočaitė   21:11  21:11    E.Noreikaitė   18'  
 221   15 d.  13:20  U-17   MV    L.Šidlauskaitė   21:13  21:18    L.Šimukauskaitė   14'  
 222   15 d.  13:20  U-17   MV    L.Sprainytė   22:20  12:21  20:22    J.Tvaskaitė   31'  
 223   15 d.  13:20  U-17   MV    B.Daljecka   17:21  19:21    L.Pletiena   22'  
 224   15 d.  13:20  U-17   VV    R.Stapušaitis   21:12  21:6    A.Mizgiris   30'  
 225   15 d.  13:40  U-17   VV    P.Grzegorzewski   18:21  20:22    M.Dubowski   31'  
 226   15 d.  13:40  U-17   VV    K.Dauskurtas   17:21  21:18  21:18    E.Slušnys   46'  
 227   15 d.  13:40  U-17   VV    R.Prieditis   21:17  21:10    M.Vorps   18'  
 228   15 d.  13:40  U-17   VV    S.Šaltmeris   21:12  21:12    E.Šakalys   19'  
73 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.