Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Čegmira Taurė, Data: 2018-11-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [127] 17:45   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Žaimantas Vaitiekūnas 
 Donatas Akelis 
    21:10  22:20 [22']    
[112] 16:55   A.Ščerbakovas, S.Malakauskas      
 8   Artūras Ščerbakovas 
 Simas Malakauskas 
  21:18  20:22  21:15 [34']      
    [142] 19:05   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Deivydas Žilinskas 
 Ugnius Mikalauskas 
      21:15  21:17 [24']  
[113] 16:55   D.Žilinskas, U.Mikalauskas      
 12   Robertas Berkelis 
 Gediminas Fridricas 
  21:11  19:21  21:16 [33']      
  [128] 18:10   D.Žilinskas, U.Mikalauskas    
 13   Kristupas Čepulis 
 Rolandas Čepulis 
    21:19  21:19 [24']    
[114] 16:55   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas      
 4   Žilvinas Tamošiūnas 
 Livijus Aleksovas 
  21:6  21:12 [20']       1-a vieta
      [157] 20:00   J.Adomaitis, A.Mockus
 3   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
        21:8  7:5 [15']
[115] 16:55   J.Adomaitis, A.Mockus      
 14   Deilas Pacevičius 
 Rokas Barkauskas 
  21:9  21:11 [20']      
  [129] 18:10   J.Adomaitis, A.Mockus    
 11   Artūras Liutkus 
 Raimondas Povilaitis 
    21:16  21:11 [21']    
[116] 17:20   J.Daugėla, R.Masevičius      
 6   Jonas Daugėla 
 Raimundas Masevičius 
  21:14  21:10 [25']      
    [143] 19:05   J.Adomaitis, A.Mockus  
 7   Valdas Paulauskas 
 Sigitas Liaudanskas 
      19:21  21:16  21:10 [34']  
[117] 17:20   G.Strumila, R.Poškus      
 10   Giedrius Strumila 
 Robertas Poškus 
  21:17  21:15 [29']      
  [130] 18:10   G.Strumila, R.Poškus    
 15   Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:14  16:21  21:14 [30']    
[118] 17:20   G.Stravinskas, K.Vilkevičius      
 2   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:16  21:19 [24']    D.Žilinskas, U.Mikalauskas   3-a vieta
      [158] 20:25   D.Žilinskas, U.Mikalauskas
       G.Strumila, R.Poškus   21:19  21:14 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, S.Malakauskas    
    [144] 19:05   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas  
     Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas   21:12  21:17 [22']   5-a vieta
      [159] 20:25   Ž.Tamošiūnas, L.Aleksovas
     J.Daugėla, R.Masevičius     21:10  23:25  21:15 [31']
    [145] 19:05   G.Stravinskas, K.Vilkevičius  
     G.Stravinskas, K.Vilkevičius   21:18  21:17 [24']  
         
         
       A.Ščerbakovas, S.Malakauskas   7-a vieta
      [160] 20:25   A.Ščerbakovas, S.Malakauskas
       J.Daugėla, R.Masevičius   21:15  21:15 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis    
   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis   ->    
    [146] 19:30   Ž.Vaitiekūnas, D.Akelis  
   R.Berkelis, G.Fridricas     21:17  21:15 [22']  
  [131] 18:10   R.Berkelis, G.Fridricas    
   K.Čepulis, R.Čepulis   21:9  21:17 [20']     9-a vieta
      [161] 20:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   D.Pacevičius, R.Barkauskas       22:20  21:16 [24']
  [132] 18:10   A.Liutkus, R.Povilaitis    
   A.Liutkus, R.Povilaitis   21:19  23:21 [23']    
    [147] 19:30   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   V.Paulauskas, S.Liaudanskas     21:8  21:9 [21']  
  [133] 18:10   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   17:21  21:7  21:12 [29']    
         
       R.Berkelis, G.Fridricas   11-a vieta
      [162] 20:25   R.Berkelis, G.Fridricas
       A.Liutkus, R.Povilaitis   21:14  21:12 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Čepulis, R.Čepulis  
     K.Čepulis, R.Čepulis   ->   13-a vieta
      [163] 20:25   V.Paulauskas, S.Liaudanskas
     D.Pacevičius, R.Barkauskas     21:10  21:17 [22']
    [148] 19:30   V.Paulauskas, S.Liaudanskas  
     V.Paulauskas, S.Liaudanskas     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       D.Pacevičius, R.Barkauskas
       D.Pacevičius, R.Barkauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.