Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . ,   
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 19           12 
 14           12 
   8           6 
   8           6 
 15           6 
 U-15 
 19           6 
 20           6 
   9           3 
 10           3 
 16           3 
 U-13 
 21           3 
 20           3 
 11           1.5 
 10           1.5 
 16           1.5 
 Diena  03  04  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 67   00 d.  00:00  U-13   MV    A.Nikalayeva   21:18  7:21  21:19    J.Kelečiūtė    
 68   00 d.  00:00  U-13   MV    T.Bandarenko   21:18  21:11    S.Yanouskaya    
 69   00 d.  00:00  U-13   MV    T.Leonovič   10:21  6:21    D.Bespalova    
 73   00 d.  00:00  U-13   VV    D.Kornejev   21:17  12:21  12:21    O.Oldorff    
 74   00 d.  00:00  U-13   VV    D.Pakšys   21:15  21:18    A.Schmidt    
 75   00 d.  00:00  U-13   VV    T.Sala   11:21  15:21    O.Hani    
 76   00 d.  00:00  U-13   VV    K.Männik   21:17  21:4    D.Kashin    
 112   00 d.  00:00  U-15   MV    S.Asfar   16:21  13:21    M.Yanbajewa    
 113   00 d.  00:00  U-15   MV    L.Lauri   21:13  21:12    H.Hakkinen    
 114   00 d.  00:00  U-15   MV    A.Rulle-Titava   21:17  22:24  21:16    E.Berik    
 115   00 d.  00:00  U-15   MV    A.Kupca   21:14  16:21  21:14    M.Salu    
 118   00 d.  00:00  U-15   VV    M.Kirisma   21:11  22:20    V.Bagdanavičius    
 119   00 d.  00:00  U-15   VV    A.Maki   15:21  17:21    T.Kilk    
 120   00 d.  00:00  U-15   VV    T.Pohjanpalo   21:7  21:8    T.Värv    
 121   00 d.  00:00  U-15   VV    H.Hani   1:0    A.Zandovskis    
 168   00 d.  00:00  U-13   VD    D.Kornejev  A.Schmidt   21:16  21:16    A.Melleri  A.Nummi    
 169   00 d.  00:00  U-13   VD    M.Gedrimas  D.Pakšys   21:16  12:21  21:16    T.Kaikkonen  O.Oldorff    
 214   00 d.  00:00  U-17   MX    T.Petrošius  K.Urbonavičiūtė   21:13  21:12    G.Brečs  A.Babre    
 215   00 d.  00:00  U-17   MX    D.Beržanskis  G.Mockutė   0:1    G.Rämmal  K.Inselberg    
 216   00 d.  00:00  U-17   MX    J.Kuoppala  N.Nokkala   21:9  21:12    U.Kryvasheyeu  A.Vasileuskaya    
 217   00 d.  00:00  U-17   MX    E.Li   H.Puro   21:17  19:21  21:13    S.Klioštoraitis  U.Rakštytė    
 218   00 d.  00:00  U-17   MX    R.Miščenko  A.Priede   9:21  10:21    T.Kilk  C.Kruus    
 219   00 d.  00:00  U-17   MX    M.Noreika  S.Golubickaitė   16:21  21:17  9:21    O.Männik  J.Meier    
 220   00 d.  00:00  U-17   MX    M.Kirkums  E.Briede   7:21  10:21    A.Aliaksandrovich  V.Tarusava    
 221   00 d.  00:00  U-17   MX    A.Ajupov  R.Üprus   15:21  21:13  21:14    T.Petrošius  K.Urbonavičiūtė    
 222   00 d.  00:00  U-17   MX    G.Rämmal  K.Inselberg   6:21  11:21    J.Kuoppala  N.Nokkala    
 223   00 d.  00:00  U-17   MX    E.Li   H.Puro   16:21  17:21    T.Kilk  C.Kruus    
 224   00 d.  00:00  U-17   MX    O.Männik  J.Meier   19:21  21:16  18:21    A.Aliaksandrovich  V.Tarusava    
 225   00 d.  00:00  U-17   MX    A.Ajupov  R.Üprus   19:21  16:21    J.Kuoppala  N.Nokkala    
 226   00 d.  00:00  U-17   MX    T.Kilk  C.Kruus   21:17  21:14    A.Aliaksandrovich  V.Tarusava    
 227   00 d.  00:00  U-13   MX    A.Schmidt  L.Kale   15:21  21:17  16:21    D.Pakšys  J.Kelečiūtė    
 228   00 d.  00:00  U-13   MX    K.Männik  H.Merisalu   21:13  21:5    D.Kashin  M.Robak    
 229   00 d.  00:00  U-13   MD    T.Bandarenko  M.Robak   21:18  21:16    S.Yanouskaya  A.Nikalayeva    
 230   00 d.  00:00  U-13   MD    H.Merisalu  E.Šapovalova   21:7  21:15    T.Santalahti  J.Silvola    
 231   00 d.  00:00  U-13   VD    D.Kornejev  A.Schmidt   21:18  17:21  13:21    M.Gedrimas  D.Pakšys    
 232   00 d.  00:00  U-13   VD    A.Melleri  A.Nummi   21:19  21:18    T.Kaikkonen  O.Oldorff    
 233   00 d.  00:00  U-13   MV    A.Nikalayeva   14:21  20:22    T.Bandarenko    
 234   00 d.  00:00  U-13   MV    J.Kelečiūtė   10:21  15:21    S.Yanouskaya    
 235   00 d.  00:00  U-13   MV    D.Bespalova   8:21  14:21    L.Kale    
 236   00 d.  00:00  U-13   MV    K.Saksing   21:18  15:21  21:16    E.Zitane    
 237   00 d.  00:00  U-13   VV    O.Oldorff   19:21  21:11  21:11    D.Pakšys    
 238   00 d.  00:00  U-13   VV    D.Kornejev   8:21  21:15  19:21    A.Schmidt    
 239   00 d.  00:00  U-13   VV    O.Hani   11:21  18:21    K.Männik    
 241   00 d.  00:00  U-15   MX    G.Svodkov  M.Yanbajewa   18:21  21:12  17:21    M.Kirisma  M.Kask    
 242   00 d.  00:00  U-15   MX    K.Ni   L.Lauri   21:8  21:11    T.Pohjanpalo  H.Hakkinen    
 243   00 d.  00:00  U-15   MD    H.Hakkinen  T.Santalahti   13:21  14:21    S.Asfar  L.Lauri    
 244   00 d.  00:00  U-15   MD    V.Paulauskaitė  M.Sukackaitė   14:21  20:22    A.Kupca  A.Rulle-Titava    
 245   00 d.  00:00  U-15   VD    T.Pohjanpalo  J.Siilasmaa   21:23  14:21    A.Maki  K.Ni     
 246   00 d.  00:00  U-15   VD    M.Kirisma  R.Schmalz   21:0    V.Bagdanavičius  R.Grigaliūnas    
 253   00 d.  00:00  U-15   MV    M.Yanbajewa   15:21  7:21    L.Lauri    
 254   00 d.  00:00  U-15   MV    S.Asfar   16:21  12:21    H.Hakkinen    
 255   00 d.  00:00  U-15   MV    A.Rulle-Titava   21:18  8:21  9:21    A.Kupca    
 256   00 d.  00:00  U-15   MV    K.Anciūtė   14:21  8:21    E.Pärsim    
 257   00 d.  00:00  U-15   VV    M.Kirisma   13:21  11:21    T.Kilk    
 258   00 d.  00:00  U-15   VV    V.Bagdanavičius   19:21  21:18  10:21    A.Maki    
 261   00 d.  00:00  U-15   VV    T.Pohjanpalo   21:18  21:7    H.Hani    
 265   00 d.  00:00  U-15   VV    D.Strazdins   21:15  15:21  10:21    R.Grigaliūnas    
 273   00 d.  00:00  U-17   MX    J.Kuoppala  N.Nokkala   16:21  25:23  15:21    T.Kilk  C.Kruus    
 274   00 d.  00:00  U-17   MX    A.Ajupov  R.Üprus   21:12  24:22    A.Aliaksandrovich  V.Tarusava    
 275   00 d.  00:00  U-17   MD    C.Kruus  R.Üprus   21:16  21:10    S.Golubickaitė  G.Mockutė    
 276   00 d.  00:00  U-17   MD    N.Nokkala  H.Puro   19:21  16:21    V.Tarusava  A.Vasileuskaya    
 277   00 d.  00:00  U-17   VD    A.Ajupov  T.Kilk   21:16  21:15    J.Kuoppala  E.Li     
 278   00 d.  00:00  U-17   VD    E.Melleri  A.Raikkonen   23:21  21:18    O.Männik  R.Zirk    
 279   00 d.  00:00  U-17   MV    C.Kruus   21:14  21:9    S.Golubickaitė    
 280   00 d.  00:00  U-17   MV    R.Üprus   21:18  21:18    V.Tarusava    
 281   00 d.  00:00  U-17   MV    K.Urbonavičiūtė   12:21  15:21    K.Inselberg    
 282   00 d.  00:00  U-17   MV    G.Mockutė   21:13  21:19    U.Rakštytė    
 283   00 d.  00:00  U-17   VV    A.Ajupov   18:21  21:12  21:12    E.Li     
 284   00 d.  00:00  U-17   VV    J.Kuoppala   21:9  21:18    O.Männik    
 285   00 d.  00:00  U-17   VV    T.Petrošius   6:21  5:21    U.Kryvasheyeu    
 288   00 d.  00:00  U-17   MV    C.Kruus   19:21  21:14  30:28    R.Üprus    
 289   00 d.  00:00  U-17   MV    S.Golubickaitė   22:24  16:21    V.Tarusava    
 290   00 d.  00:00  U-17   MV    K.Inselberg   17:21  16:21    G.Mockutė    
 291   00 d.  00:00  U-17   VV    A.Ajupov   21:18  21:16    J.Kuoppala    
 292   00 d.  00:00  U-17   VV    E.Li    18:21  23:21  21:15    O.Männik    
 293   00 d.  00:00  U-17   VV    U.Kryvasheyeu   17:21  21:16  18:21    R.Zirk    
 294   00 d.  00:00  U-17   VV    M.Kirkums   14:21  21:14  16:21    G.Brečs    
77 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.