Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Artur Ajupov ,   Tauri Kilk   Dėl 1-4 vietų    
[146]  A.Ajupov, T.Kilk    
 8   Mamertas Noreika ,   Tomas Petrošius    21:13  21:8    
  [180]  A.Ajupov, T.Kilk  
 5   Martins Kirkums ,   Roberts Renars Miščenko      21:16  14:21  21:17  
[147]  E.Melleri, A.Raikkonen    
 4   Eliel Melleri ,   Aapo Raikkonen    21:12  21:8    1-a vieta
    [277]  A.Ajupov, T.Kilk
 3   Juuso Kuoppala ,   Erik Li         21:16  21:15
[148]  J.Kuoppala, E.Li    
 6   Aliaksandr Aliaksandrovich ,   Uladzimir Kryvasheyeu    17:21  21:17  21:11    
  [181]  J.Kuoppala, E.Li  
 7   Oskar Männik ,   Rannar Zirk      21:14  22:20  
[149]  O.Männik, R.Zirk    
 2   Danielius Beržanskis ,   Simas Klioštoraitis    21:19  22:20    
     
     E.Melleri, A.Raikkonen  3-a vieta
  [278]  E.Melleri, A.Raikkonen
   O.Männik, R.Zirk   23:21  21:18
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Noreika, T.Petrošius    
   
   M.Kirkums, R.Miščenko   ->  5-a vieta
   
   A.Aliaksandrovich, U.Kryvasheyeu     ->
   
   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.