Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Artur Ajupov 
 Ramona Üprus 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ajupov, R.Üprus      
 16       ->      
  [221]  A.Ajupov, R.Üprus    
 9   Tomas Petrošius 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
    15:21  21:13  21:14    
[214]  T.Petrošius, K.Urbonavičiūtė      
 8   Gustavs Brečs 
 Arina Babre 
  21:13  21:12      
    [225]  J.Kuoppala, N.Nokkala  
 5   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
      21:19  21:16  
[215]  G.Rämmal, K.Inselberg      
 12   Gregor Rämmal 
 Karoliine Inselberg 
    B/Ž      
  [222]  J.Kuoppala, N.Nokkala    
 13   Juuso Kuoppala 
 Noora Nokkala 
    21:6  21:11    
[216]  J.Kuoppala, N.Nokkala      
 4   Uladzimir Kryvasheyeu 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
  21:9  21:12       1-a vieta
      [273]  T.Kilk, C.Kruus
 3   Erik Li  
 Heidi Puro 
        21:16  23:25  21:15
[217]  E.Li , H.Puro      
 14   Simas Klioštoraitis 
 Urtė Rakštytė 
  21:17  19:21  21:13      
  [223]  T.Kilk, C.Kruus    
 11   Roberts Renars Miščenko 
 Annemarija Lorena Priede 
    21:16  21:17    
[218]  T.Kilk, C.Kruus      
 6   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
  21:9  21:10      
    [226]  T.Kilk, C.Kruus  
 7   Mamertas Noreika 
 Samanta Golubickaitė 
      21:17  21:14  
[219]  O.Männik, J.Meier      
 10   Oskar Männik 
 Johanna Violet Meier 
  21:16  17:21  21:9      
  [224]  A.Aliaksandrovich, V.Tarusava    
 15   Martins Kirkums 
 Eiprila Briede 
    21:19  16:21  21:18    
[220]  A.Aliaksandrovich, V.Tarusava      
 2   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
  21:7  21:10    A.Ajupov, R.Üprus   3-a vieta
      [274]  A.Ajupov, R.Üprus
       A.Aliaksandrovich, V.Tarusava   21:12  24:22
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Petrošius, K.Urbonavičiūtė    
     
     G.Rämmal, K.Inselberg   ->   5-a vieta
     
     E.Li , H.Puro     ->
     
     O.Männik, J.Meier   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   G.Brečs, A.Babre   ->    
     
   D.Beržanskis, G.Mockutė     ->  
     
   U.Kryvasheyeu, A.Vasileuskaya   ->     9-a vieta
     
   S.Klioštoraitis, U.Rakštytė       ->
     
   R.Miščenko, A.Priede   ->    
     
   M.Noreika, S.Golubickaitė     ->  
     
   M.Kirkums, E.Briede   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.