Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mia Kask    Dėl 1-16 vietos        
 M.Kask        
 32       ->        
  [51]  M.Kask      
 17   Arina Babre      21:12  21:15      
[30]  A.Babre        
 16   Kristė Anciūtė    21:8  21:12        
    [78]  S.Asfar    
 9   Annija Rulle-Titava        22:20  21:15    
 A.Rulle-Titava        
 24       ->        
  [52]  S.Asfar      
 25         21:16  21:15      
 S.Asfar        
 8   Sarah Asfar    ->        
      [112]  M.Yanbajewa  
 5   Kerttu Voore          21:16  21:13  
[31]  M.Sukackaitė        
 28   Monika Sukackaitė    21:17  21:9        
  [53]  M.Sukackaitė      
 21         21:16  21:14      
 M.Brengule        
 12   Marta Brengule    ->        
    [79]  M.Yanbajewa    
 13   Marina Yanbajewa        21:10  21:17    
 M.Yanbajewa        
 20       ->        
  [54]  M.Yanbajewa      
 29         26:24  21:19      
 L.Berik        
 4   Lisa Berik    ->         1-a vieta
        [253]  L.Lauri
 3   Lilli Lauri            21:15  21:7
 L.Lauri        
 30       ->        
  [55]  L.Lauri      
 19         21:12  18:21  21:16      
 A.Kupca        
 14   Anna Kupca    ->        
    [80]  L.Lauri    
 11   Emili Parsim        21:13  20:22  21:17    
[32]  T.Santalahti        
 22   Tuulia Santalahti    21:6  21:7        
  [56]  T.Santalahti      
 27         21:14  21:11      
 P.Murėnaitė        
 6   Perla Murėnaitė    ->        
      [113]  L.Lauri  
 7   Polina Karmalos          21:13  21:12  
 P.Karmalos        
 26       ->        
  [57]  V.Paulauskaitė      
 23         21:12  19:21  21:16      
 V.Paulauskaitė        
 10   Viltė Paulauskaitė    ->        
    [81]  H.Hakkinen    
 15   Annemarija Lorena Priede        21:19  21:17    
[33]  H.Hakkinen        
 18   Hanna Hakkinen    21:7  21:10      S.Asfar   3-a vieta
  [58]  H.Hakkinen   [254]  H.Hakkinen
 31         16:21  21:8  21:12    H.Hakkinen   21:16  21:12
 M.Salu        
 2   Marelle Salu    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Kask    
       
       M.Sukackaitė   ->   5-a vieta
       
       T.Santalahti     ->
       
       V.Paulauskaitė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Babre      
    [82]  A.Rulle-Titava    
     A.Rulle-Titava   21:12  21:12    
      [114]  A.Rulle-Titava  
     M.Brengule     21:17  22:24  21:16  
    [83]  L.Berik    
     L.Berik   21:7  14:21  22:20     9-a vieta
        [255]  A.Kupca
     A.Kupca       18:21  21:8  21:9
    [84]  A.Kupca    
     P.Murėnaitė   23:21  19:21  21:15    
      [115]  A.Kupca  
     P.Karmalos     21:14  16:21  21:14  
    [85]  M.Salu    
     M.Salu   21:7  21:11    
           
         L.Berik   11-a vieta
       
         M.Salu   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Babre    
       
       M.Brengule   ->   13-a vieta
       
       P.Murėnaitė     ->
       
       P.Karmalos   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Anciūtė      
   K.Anciūtė   ->      
     K.Anciūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [116]  K.Anciūtė  
   K.Voore       29:27  21:18  
   K.Voore      
    ->      
     K.Voore    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [256]  E.Parsim
          21:14  21:8
   .      
    ->      
     E.Parsim    
   E.Parsim     ->    
   E.Parsim      
    ->      
      [117]  E.Parsim  
        21:15  15:21  21:15  
   .      
    ->      
     A.Priede    
   A.Priede     ->    
   A.Priede      
    ->    K.Voore   19-a vieta
       
         A.Priede   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.