Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunių čempionatas, Data: 2018-11-03, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aleksi Maki 
 Sarah Asfar 
  Dėl 1-8 vietos      
[200]  A.Maki, S.Asfar      
 16   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:14  20:22  21:14      
  [208]  G.Svodkov, M.Yanbajewa    
 9   Gleb Svodkov 
 Marina Yanbajewa 
    21:14  21:18    
[201]  G.Svodkov, M.Yanbajewa      
 8   Hannes Hani 
 Marelle Salu 
  15:21  21:17  21:14      
    [212]  G.Svodkov, M.Yanbajewa  
 5   Robin Schmalz 
 Elisaveta Berik 
      21:14  21:14  
[202]  K.Ni , L.Lauri      
 12   Kevin Ni  
 Lilli Lauri 
  21:19  21:18      
  [209]  K.Ni , L.Lauri    
 13   Alens Zandovskis 
 Annija Rulle-Titava 
    21:5  21:14    
[203]  R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė      
 4   Rapolas Grigaliūnas 
 Monika Sukackaitė 
  25:23  21:11       1-a vieta
      [241]  M.Kirisma, M.Kask
 3   Toivo Pohjanpalo 
 Hanna Hakkinen 
        21:18  12:21  21:17
[204]  T.Pohjanpalo, H.Hakkinen      
 14   Tregert Gustav Värv 
 Kerttu Voore 
  21:18  21:9      
  [210]  T.Pohjanpalo, H.Hakkinen    
 11   Roman Lagoditsh 
 Polina Karmalos 
    21:11  21:7    
[205]  R.Lagoditsh, P.Karmalos      
 6   Matas Mackevičius 
 Kristė Anciūtė 
  21:23  21:14  22:20      
    [213]  M.Kirisma, M.Kask  
 7   Jesse Siilasmaa 
 Tuulia Santalahti 
      17:21  21:15  21:16  
[206]  J.Siilasmaa, T.Santalahti      
 10   Vilius Bagdanavičius 
 Perla Murėnaitė 
  21:11  19:21  21:11      
  [211]  M.Kirisma, M.Kask    
 15   Davis Strazdins 
 Anna Kupca 
    21:16  21:18    
[207]  M.Kirisma, M.Kask      
 2   Mario Kirisma 
 Mia Kask 
  21:11  21:16    K.Ni , L.Lauri   3-a vieta
      [242]  K.Ni , L.Lauri
       T.Pohjanpalo, H.Hakkinen   21:8  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Maki, S.Asfar    
     
     R.Grigaliūnas, M.Sukackaitė   ->   5-a vieta
     
     R.Lagoditsh, P.Karmalos     ->
     
     J.Siilasmaa, T.Santalahti   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Genys, V.Paulauskaitė      
     
   H.Hani, M.Salu   ->    
     
   R.Schmalz, E.Berik     ->  
     
   A.Zandovskis, A.Rulle-Titava   ->     9-a vieta
     
   T.Värv, K.Voore       ->
     
   M.Mackevičius, K.Anciūtė   ->    
     
   V.Bagdanavičius, P.Murėnaitė     ->  
     
   D.Strazdins, A.Kupca   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.