Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos mėgėjų taurė, Data: 2018-11-17, Vieta: SEB arena, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
   8           1.2 
   8     2       0.7 
   4     1       0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   17 d.  10:00  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   21:15  21:14    I.Dundulis  Š.Jančiauskas   19'  
 2   17 d.  10:00  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   17:21  17:21    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   17'  
 3   17 d.  10:00  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:5  21:10    M.Ishtiaq  M.Rohan   15'  
 4   17 d.  10:00  Suaug C   VD    V.Česonis  M.Puškorius   20:22  21:10  19:21    A.Stalmokas  V.Šalunovas   32'  
 5   17 d.  10:20  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   17:21  13:21    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   16'  
 6   17 d.  10:20  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   21:6  21:8    I.Dundulis  Š.Jančiauskas    
 7   17 d.  10:20  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:15  21:11    A.Stalmokas  V.Šalunovas   18'  
 8   17 d.  10:20  Suaug C   VD    V.Česonis  M.Puškorius   21:18  21:10    M.Ishtiaq  M.Rohan   20'  
 9   17 d.  10:50  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   20:22  19:21    D.Juršys  V.Razbadauskas   22'  
 10   17 d.  10:50  Suaug C   VD    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   21:11  21:12    I.Dundulis  Š.Jančiauskas   16'  
 11   17 d.  10:50  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:8  21:18    V.Česonis  M.Puškorius   21'  
 12   17 d.  10:50  Suaug C   VD    A.Stalmokas  V.Šalunovas   21:14  21:15    M.Ishtiaq  M.Rohan    
 14   17 d.  11:15  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:19  21:14    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   22'  
 15   17 d.  11:15  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   21:12  21:12    A.Stalmokas  V.Šalunovas   21'  
 16   17 d.  11:15  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   12:21  21:17  21:11    V.Česonis  M.Puškorius   31'  
 17   17 d.  11:40  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:6  21:6    K.Žuravliovas  L.Rohan   79'  
 18   17 d.  11:40  Suaug C   MX    S.Malakauskas  E.Markelytė   22:24  21:16  21:17    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   31'  
 19   17 d.  11:40  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:6  21:5    M.Rohan   16'  
 20   17 d.  11:40  Suaug C   VV    Š.Andriulionis   11:21  19:21    M.Viščinis   22'  
 21   17 d.  12:10  Suaug C   VV    D.Juršys   21:11  21:9    M.Ishtiaq   7'  
 22   17 d.  12:10  Suaug C   VV    S.Malakauskas   21:8  21:14    V.Česonis   12'  
 23   17 d.  12:10  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:12  21:11    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   20'  
 24   17 d.  12:10  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:9  21:12    M.Viščinis   28'  
 25   17 d.  12:40  Suaug C   MX    S.Malakauskas  E.Markelytė   21:12  21:11    K.Žuravliovas  L.Rohan    
 26   17 d.  12:40  Suaug C   VV    D.Juršys   21:19  15:21  14:21    S.Malakauskas   2'  
 27   17 d.  12:40  Suaug C   VV    M.Rohan   21:18  21:7    Š.Andriulionis   25'  
 28   17 d.  12:40  Suaug C   VV    M.Ishtiaq   14:21  18:21    V.Česonis   22'  
 29   17 d.  13:05  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:10  21:10    S.Malakauskas  E.Markelytė   23'  
 30   17 d.  13:05  Suaug C   MX    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   21:15  21:19    K.Žuravliovas  L.Rohan    
 31   17 d.  13:05  Suaug C   VV    E.Mackevičius   16:21  18:21    S.Malakauskas    
 32   17 d.  13:05  Suaug C   VV    M.Viščinis   12:21  14:21    D.Juršys    
 33   17 d.  13:30  Suaug C   VV    M.Rohan   15:21  17:21    V.Česonis   133'  
 34   17 d.  13:30  Suaug C   VV    Š.Andriulionis   0:21    M.Ishtiaq    
33 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.