Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos mėgėjų taurė, Data: 2018-11-17, Vieta: SEB arena, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
   8           1.2 
   8     2       0.7 
   4     1       0.7 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   17 d.  10:00  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   21:15  21:14    I.Dundulis  Š.Jančiauskas   19'  
 2   17 d.  10:00  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   17:21  17:21    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   17'  
 3   17 d.  10:00  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:5  21:10    M.Ishtiaq  M.Rohan   15'  
 4   17 d.  10:00  Suaug C   VD    V.Česonis  M.Puškorius   20:22  21:10  19:21    A.Stalmokas  V.Šalunovas   32'  
 5   17 d.  10:20  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   17:21  13:21    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   16'  
 6   17 d.  10:20  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   21:6  21:8    I.Dundulis  Š.Jančiauskas    
 7   17 d.  10:20  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:15  21:11    A.Stalmokas  V.Šalunovas   18'  
 8   17 d.  10:20  Suaug C   VD    V.Česonis  M.Puškorius   21:18  21:10    M.Ishtiaq  M.Rohan   20'  
 9   17 d.  10:50  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   20:22  19:21    D.Juršys  V.Razbadauskas   22'  
 10   17 d.  10:50  Suaug C   VD    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   21:11  21:12    I.Dundulis  Š.Jančiauskas   16'  
 11   17 d.  10:50  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:8  21:18    V.Česonis  M.Puškorius   21'  
 12   17 d.  10:50  Suaug C   VD    A.Stalmokas  V.Šalunovas   21:14  21:15    M.Ishtiaq  M.Rohan    
 14   17 d.  11:15  Suaug C   VD    S.Malakauskas  J.Seniūnas   21:19  21:14    R.Kanapeckas  R.Šerėnas   22'  
 15   17 d.  11:15  Suaug C   VD    D.Juršys  V.Razbadauskas   21:12  21:12    A.Stalmokas  V.Šalunovas   21'  
 16   17 d.  11:15  Suaug C   VD    R.Budrikas  L.Liaudanskas   12:21  21:17  21:11    V.Česonis  M.Puškorius   31'  
 17   17 d.  11:40  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:6  21:6    K.Žuravliovas  L.Rohan   79'  
 18   17 d.  11:40  Suaug C   MX    S.Malakauskas  E.Markelytė   22:24  21:16  21:17    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   31'  
 19   17 d.  11:40  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:6  21:5    M.Rohan   16'  
 20   17 d.  11:40  Suaug C   VV    Š.Andriulionis   11:21  19:21    M.Viščinis   22'  
 21   17 d.  12:10  Suaug C   VV    D.Juršys   21:11  21:9    M.Ishtiaq   7'  
 22   17 d.  12:10  Suaug C   VV    S.Malakauskas   21:8  21:14    V.Česonis   12'  
 23   17 d.  12:10  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:12  21:11    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   20'  
 24   17 d.  12:10  Suaug C   VV    E.Mackevičius   21:9  21:12    M.Viščinis   28'  
 25   17 d.  12:40  Suaug C   MX    S.Malakauskas  E.Markelytė   21:12  21:11    K.Žuravliovas  L.Rohan    
 26   17 d.  12:40  Suaug C   VV    D.Juršys   21:19  15:21  14:21    S.Malakauskas   2'  
 27   17 d.  12:40  Suaug C   VV    M.Rohan   21:18  21:7    Š.Andriulionis   25'  
 28   17 d.  12:40  Suaug C   VV    M.Ishtiaq   14:21  18:21    V.Česonis   22'  
 29   17 d.  13:05  Suaug C   MX    J.Seniūnas  E.Ramanauskaitė   21:10  21:10    S.Malakauskas  E.Markelytė   23'  
 30   17 d.  13:05  Suaug C   MX    V.Razbadauskas  J.Razbadauskė   21:15  21:19    K.Žuravliovas  L.Rohan    
 31   17 d.  13:05  Suaug C   VV    E.Mackevičius   16:21  18:21    S.Malakauskas    
 32   17 d.  13:05  Suaug C   VV    M.Viščinis   12:21  14:21    D.Juršys    
 33   17 d.  13:30  Suaug C   VV    M.Rohan   15:21  17:21    V.Česonis   133'  
 34   17 d.  13:30  Suaug C   VV    Š.Andriulionis   0:21    M.Ishtiaq    
33 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.