Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2019-03-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-23 2019-03-23 2019-03-23 2019-03-24  
 1   Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė, S.Poklikajeva      
 16       ->      
  [105] 18:40    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva    
 9   Dangė Lygnugarytė 
 Marija Rimkutė 
    21:7  21:13 [14']    
[84] 17:05    G.Vedrickaitė, T.Leonovič      
 8   Greta Vedrickaitė 
 Taja Leonovič 
  23:21  21:8 [19']      
    [126] 19:50    M.Barauskaitė, S.Poklikajeva  
 5   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
      21:10  19:21  21:10 [35']  
[85] 17:30    A.Ralytė, V.Žilytė      
 12   Jorūnė Šalnaitė 
 Lukrecija Bartuškaitė 
  21:7  16:21  21:17 [33']      
  [106] 18:40    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė    
 13   Milana Černiauskaitė 
 Paulina Gečaitė 
    21:13  21:10 [19']    
[86] 17:30    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė      
 4   Signė Borisenko 
 Augustė Stankevičiūtė 
  21:7  21:4 [14']       1-a vieta
      [187] 12:00    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė
 3   Jogailė Kelečiūtė 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:11  21:10 [16']
 J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė      
 14       ->      
  [107] 18:40    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė    
 11   Liepa Aleknavičiūtė 
 Agota Narvilaitė 
    21:11  21:19 [16']    
[87] 17:30    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė      
 6   Kotryna Čyvaitė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
  21:7  21:7 [19']      
    [127] 20:15    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė  
 7   Smiltė Mauragytė 
 Atėnė Peleckytė 
      21:14  21:17 [20']  
[88] 17:30    A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė      
 10   Akvilė Petkevičiūtė 
 Aurelija Ramaneckaitė 
  21:14  21:10 [18']      
  [108] 18:40    M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė    
 15         21:5  21:7 [12']    
 M.Sukackaitė, V.Paulauskaitė      
 2   Monika Sukackaitė 
 Viltė Paulauskaitė 
  ->    S.Borisenko, A.Stankevičiūtė   3-a vieta
      [188] 12:00    J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė
       J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė   22:20  21:10 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vedrickaitė, T.Leonovič    
    [128] 20:15    A.Ralytė, V.Žilytė  
     A.Ralytė, V.Žilytė   21:17  21:13 [19']   5-a vieta
      [189] 12:00    A.Ralytė, V.Žilytė
     K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė     21:19  21:12 [16']
    [129] 20:15    K.Čyvaitė, R.Vitkauskaitė  
     A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:6  21:17 [15']  
         
         
       G.Vedrickaitė, T.Leonovič   7-a vieta
      [190] 12:00    G.Vedrickaitė, T.Leonovič
       A.Petkevičiūtė, A.Ramaneckaitė   21:23  21:11  21:18 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė    
   D.Lygnugarytė, M.Rimkutė   ->    
    [130] 20:15    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė  
   J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė     21:19  21:10 [20']  
  [109] 19:05    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė    
   M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   17:21  21:18  21:17 [32']     9-a vieta
      [191] 12:00    D.Lygnugarytė, M.Rimkutė
        23:21  21:19 [24']
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė    
   L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė   ->    
    [131] 20:15    L.Aleknavičiūtė, A.Narvilaitė  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė     21:17  21:15 [22']  
   S.Mauragytė, A.Peleckytė    
    ->    
         
       M.Černiauskaitė, P.Gečaitė   11-a vieta
      [192] 12:00    M.Černiauskaitė, P.Gečaitė
       S.Mauragytė, A.Peleckytė   21:19  21:18 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė  
     J.Šalnaitė, L.Bartuškaitė   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 10:00 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
☼ PBL [SE7.EP6] POST Q
2020-06-06 10:00 2020-06-06 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Balsiai - 2020
2020-06-06 10:00 2020-06-06 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.