Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2019-05-11, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-11 2019-05-11 2019-05-12 2019-05-12  
 1   Vytautė Fomkinaitė    Dėl 1-8 vietos      
 V.Fomkinaitė      
 16       ->      
  [57] 18:40    V.Fomkinaitė    
 9   Urtė Rakštytė      21:5  21:9 [13']    
[37] 16:10    G.Trakymaitė      
 8   Gerda Trakymaitė    21:15  18:21  21:18 [31']      
    [71] 10:30    V.Fomkinaitė  
 5   Perla Murėnaitė        21:11  21:17 [20']  
[38] 16:10    P.Murėnaitė      
 12   Kornelija Urbonavičiūtė    21:15  21:10 [19']      
  [58] 18:40    V.Movšovič    
 13         21:11  21:16 [21']    
 V.Movšovič      
 4   Vitalija Movšovič    ->       1-a vieta
      [81] 13:30    G.Voitechovskaja
 3   Samanta Golubickaitė          21:9  21:18 [27']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [59] 18:40    S.Golubickaitė    
 11   Snežana Poklikajeva      21:14  21:8 [21']    
[41] 16:40    R.Aleksevičiūtė      
 6   Rebeka Aleksevičiūtė    21:8  21:6 [12']      
    [72] 10:30    G.Voitechovskaja  
 7   Gabija Mockutė        19:21  21:8  21:17 [44']  
[42] 16:40    V.Žymantaitė      
 10   Vaiva Žymantaitė    15:21  21:18  23:21 [35']      
  [60] 18:40    G.Voitechovskaja    
 15         21:14  21:11 [19']    
 G.Voitechovskaja      
 2   Gerda Voitechovskaja    ->    V.Movšovič   3-a vieta
      [82] 13:30    S.Golubickaitė
       S.Golubickaitė   21:10  19:21  21:11 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Trakymaitė    
     
     P.Murėnaitė   ->   5-a vieta
     
     R.Aleksevičiūtė     ->
     
     V.Žymantaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Rakštytė    
   U.Rakštytė   ->    
     
   K.Urbonavičiūtė     ->  
   K.Urbonavičiūtė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   S.Poklikajeva    
   S.Poklikajeva   ->    
     
   G.Mockutė     ->  
   G.Mockutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.