Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai, Data: 2019-09-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 22           16 
 16           8 
 10           8 
 14           8 
 U-11 
 13           2 
 13           2 
   5     2       1 
   6           1 
   7           1 
 Diena  28  29  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 170   29 d.  09:00  U-17   MX    V.Bagdanavičius  P.Murėnaitė   21:4  21:3    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   13  
 171   29 d.  09:00  U-17   MX    D.Genys  V.Paulauskaitė   23:25  16:21    S.Novikas  M.Sukackaitė   27  
 172   29 d.  09:00  U-17   MX    S.Kanapeckas  M.Marcinkevičiūtė   21:16  17:21  22:20    D.Gudavičius  G.Jurkevičiūtė   28  
 173   29 d.  09:00  U-17   MX    S.Skurdauskas  K.Čyvaitė   14:21  19:21    M.Gedrimas  S.Borisenko   19  
 174   29 d.  09:00  U-11   VV    U.Lygnugaris   0:0    R.Krūminas     
 175   29 d.  09:00  U-11   VV    P.Alijošius   0:0    M.Jakštys     
 176   29 d.  09:20  U-17   MX    V.Šukys  O.Ščerbakova   21:18  21:15    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   22  
 177   29 d.  09:20  U-11   VV    D.Tankevič   21:12  21:6    D.Leonovič   18  
 178   29 d.  09:20  U-11   VV    D.Tankevič   21:18  12:21  11:21    A.Mažeika   35  
 179   29 d.  09:20  U-11   VV    R.Daugėla   8:21  12:21    J.Skirgaila   15  
 180   29 d.  09:20  U-11   MV    U.Gatelytė   21:8  21:8    I.Paškevičiūtė   15  
 181   29 d.  09:20  U-11   MV    U.Tiškutė   0:0    U.Mackevičiūtė     
 182   29 d.  09:20  U-11   MV    R.Vidzėnaitė   21:8  21:15    A.Krutkytė   16  
 183   29 d.  09:45  U-11   MV    G.Vancevičiūtė   21:12  21:18    J.Kavaliauskaitė   20  
 184   29 d.  09:45  U-11   MV    N.Seniūnaitė   21:18  21:14    E.Dindaitė   19  
 185   29 d.  09:45  U-17   MD    P.Murėnaitė  S.Poklikajeva   21:17  21:15    V.Paulauskaitė  M.Sukackaitė   23  
 186   29 d.  09:45  U-17   MD    S.Borisenko  O.Ščerbakova   21:13  21:11    K.Anciūtė  M.Lekšaitė   23  
 187   29 d.  09:45  U-17   MD    T.Leonovič  J.Šalnaitė   11:21  15:21    J.Kelečiūtė  M.Marcinkevičiūtė   16  
 188   29 d.  09:45  U-17   MD    L.Bartuškaitė  M.Barauskaitė   0:0    A.Peleckytė  A.Ralytė     
 189   29 d.  10:15  U-17   VD    S.Novikas  V.Bagdanavičius   21:9  21:17    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   19  
 190   29 d.  10:15  U-17   VD    D.Genys  D.Gudavičius   21:14  21:14    Ą.Barkauskas  A.Valatka   19  
 191   29 d.  10:15  U-17   VD    M.Gedrimas  V.Šukys   13:21  12:21    D.Pakšys  S.Kanapeckas   18  
 192   29 d.  10:15  U-17   VD    N.Budrikas  M.Šatkauskas   21:16  19:21  21:9    A.Juknevičius  K.Sakalauskas   30  
 193   29 d.  10:15  U-17   VD    R.Kim  J.Maziliauskas   19:21  21:13  21:4    E.Jonkus  N.Tenikaitis   24  
 194   29 d.  10:15  U-11   VD    D.Tankevič  D.Leonovič   21:8  21:10    J.Skirgaila  A.Mažeika   15  
 195   29 d.  10:30  U-11   VD    R.Krūminas  T.Rimkus   16:21  10:21    R.Daugėla  M.Jakštys   17  
 196   29 d.  10:30  U-11   MD    J.Kavaliauskaitė  E.Dindaitė   16:21  13:21    G.Vancevičiūtė  N.Seniūnaitė   21  
 197   29 d.  10:30  U-11   MD    R.Vidzėnaitė  U.Tiškutė   0:0    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė     
 198   29 d.  10:45  U-17   MV    P.Murėnaitė   21:11  21:14    V.Paulauskaitė   20  
 199   29 d.  10:45  U-17   MV    M.Lekšaitė   8:21  6:21    M.Sukackaitė   13  
 200   29 d.  10:45  U-17   MV    M.Barauskaitė   15:21  14:21    S.Borisenko   20  
 201   29 d.  11:00  U-17   MV    K.Čyvaitė   15:21  16:21    K.Anciūtė   15  
 202   29 d.  11:00  U-17   MV    T.Leonovič   13:21  21:16  22:20    J.Šalnaitė   40  
 203   29 d.  11:00  U-17   MV    J.Kelečiūtė   19:21  21:15  21:16    O.Ščerbakova   42  
 204   29 d.  11:15  U-17   MV    L.Bartuškaitė   0:0    A.Leimonaitė     
 205   29 d.  11:15  U-17   VV    V.Bagdanavičius   21:7  21:14    S.Skurdauskas   16  
 206   29 d.  11:15  U-17   VV    A.Valatka   18:21  11:21    D.Pakšys   22  
 207   29 d.  11:30  U-17   VV    S.Kanapeckas   14:21  21:17  23:21    D.Genys   34  
 208   29 d.  11:30  U-17   VV    S.Novikas   8:21  21:14  21:11    V.Šukys   34  
 209   29 d.  11:30  U-17   VV    D.Gudavičius   20:22  21:17  21:19    M.Mackevičius   34  
 210   29 d.  11:45  U-17   VV    E.Jonkus   24:22  21:18    R.Lesinskas   25  
 211   29 d.  11:45  U-17   VV    N.Šimkus   21:18  10:21  16:21    J.Maziliauskas   27  
 212   29 d.  11:45  U-17   VV    A.Juknevičius   21:18  21:16    A.Kaminskas   19  
 213   29 d.  12:00  U-17   MV    P.Murėnaitė   21:13  22:20    M.Sukackaitė   20  
 214   29 d.  12:00  U-17   MV    V.Paulauskaitė   21:7  21:13    M.Lekšaitė   18  
 215   29 d.  12:00  U-17   MV    S.Borisenko   21:10  21:13    K.Anciūtė   18  
 216   29 d.  12:15  U-17   MV    M.Barauskaitė   21:15  21:16    K.Čyvaitė   19  
 217   29 d.  12:15  U-17   MV    T.Leonovič   16:21  21:19  23:25    J.Kelečiūtė   37  
 218   29 d.  12:15  U-17   VV    V.Bagdanavičius   21:6  21:11    D.Pakšys   16  
 219   29 d.  12:30  U-17   VV    S.Skurdauskas   13:21  8:21    A.Valatka   20  
 220   29 d.  12:30  U-17   VV    S.Kanapeckas   17:21  21:19  18:21    S.Novikas   37  
 221   29 d.  12:30  U-17   VV    D.Genys   7:21  9:21    V.Šukys   12  
 222   29 d.  12:45  U-17   VV    D.Gudavičius   21:17  21:18    E.Jonkus   16  
 223   29 d.  12:45  U-17   VV    J.Maziliauskas   17:21  3:21    A.Juknevičius   14  
54 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.