Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian International 2019, Data: 2019-06-06, Vieta: CIDO arena, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Emil Lauritzen 
 Mads Muurholm 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Lauritzen, M.Muurholm        
 32   Jack O’Brien 
 Callum Thomas 
  11:5        
   E.Lauritzen, M.Muurholm      
 17   Szymon Stokfisz 
 Wiktor Trecki 
    21:15  21:15      
 S.Stokfisz, W.Trecki        
 16   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
  21:12  21:8        
     E.Lauritzen, M.Muurholm    
 9   Alan Ostrowski 
 Konrad Ploch 
      21:11  21:16    
 E.Langemark, M.Svejsø        
 24   Emil Langemark 
 Michael Svejsø 
  21:15  21:16        
   E.Langemark, M.Svejsø      
 25   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
    21:17  17:21  21:18      
 M.Ounmaa, M.Talts        
 8   Mikk Ounmaa 
 Mihkel Talts 
  21:11  21:15        
       E.Lauritzen, M.Muurholm  
 5   David Bjarni Bjornsson 
 Kristofer Darri Finnsson 
        21:14  21:18  
 D.Bjornsson, K.Finnsson        
 28   Ivan Druzchenko 
 Oleksandr Kolesnik 
  18:21  21:13  21:18        
   D.Bjornsson, K.Finnsson      
 21   Miika Lahtinen 
 Jere Overmark 
    21:17  17:21  21:12      
 G.Duijs, B.Wassink        
 12   Gijs Duijs 
 Brian Wassink 
  18:21  21:16  21:17        
     D.Bjornsson, K.Finnsson    
 13   Magnus Christensen 
 Vegard Rikheim 
      21:12  15:21  22:20    
 M.Christensen, V.Rikheim        
 20   Mark Brady 
 Adam Mcallister 
  21:19  21:19        
   M.Christensen, V.Rikheim      
 29   Danila Gataullin 
 Ludvig Smith-Meyer 
    21:14  21:13      
 D.Gataullin, L.Smith-Meyer        
 4   Juha Honkanen 
 Justus Kilpi 
  15:21  21:15  21:18         1-a vieta
         R.Cybulski, P.Pietryja
 3   Roman Altunian 
 Oleksandr Chakalov 
          15:21  21:19  21:19
 R.Altunian, O.Chakalov        
 30   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  21:18  21:19        
   W.Van Der Aar, T.Van Der Lecq      
 19   Anton Monnberg 
 Jesper Paul 
    24:22  21:17      
 W.Van Der Aar, T.Van Der Lecq        
 14   Wessel Van Der Aar 
 Ties Van Der Lecq 
  21:13  21:19        
     R.Cybulski, P.Pietryja    
 11   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
      21:19  15:21  21:10    
[163]  M.Noreika, Š.Stumbra        
 22   Milosz Bochat 
 Pawel Smilowski 
    B/Ž        
   R.Cybulski, P.Pietryja      
 27   Robert Cybulski 
 Pawel Pietryja 
    21:7  21:3      
 R.Cybulski, P.Pietryja        
 6   Kristjan Kaljurand 
 Raul Kasner 
  15:21  21:14  21:19        
       R.Cybulski, P.Pietryja  
 7   Jonas Baldursson 
 Daniel Johannesson 
        21:14  22:24  21:14  
 J.Baldursson, D.Johannesson        
 26   Edgaras Slušnys 
 Linas Supronas 
  21:11  21:16        
   J.Anneberg, R.Espersen      
 23   Povilas Bartušis 
 Mark Šames 
    21:15  22:20      
 J.Anneberg, R.Espersen        
 10   Joachim Anneberg 
 Rasmus Espersen 
  21:7  21:14        
     J.Anneberg, R.Espersen    
 15   Declan Bennett 
 Tony Crowley 
      21:15  21:19    
[167]  D.Bennett, T.Crowley        
 18   Jan Rudzinski 
 Michal Suski 
    B/Ž      D.Bjornsson, K.Finnsson   3-a vieta
   S.Jorgensen, C.Mork  
 31   Kazimieras Dauskurtas 
 Ignas Reznikas 
    21:13  21:4    J.Anneberg, R.Espersen   ->
 S.Jorgensen, C.Mork        
 2   Sturla Flaten Jorgensen 
 Carl Christian Mork 
  21:15  21:16     Dėl 5-8 vietos    
       E.Langemark, M.Svejsø    
       
       M.Christensen, V.Rikheim   ->   5-a vieta
       
       W.Van Der Aar, T.Van Der Lecq     ->
       
       S.Jorgensen, C.Mork   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Stokfisz, W.Trecki      
       
     M.Ounmaa, M.Talts   ->    
       
     G.Duijs, B.Wassink     ->  
       
     D.Gataullin, L.Smith-Meyer   ->     9-a vieta
       
     R.Altunian, O.Chakalov       ->
       
     M.Noreika, Š.Stumbra   ->    
       
     J.Baldursson, D.Johannesson     ->  
       
     D.Bennett, T.Crowley   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
   J.O’Brien, C.Thomas        
       
   L.Borusas, J.Petkus   ->      
       
   A.Ostrowski, K.Ploch     ->    
       
   M.Dagilis, A.Kvedarauskas   ->      
       
   I.Druzchenko, O.Kolesnik       ->  
       
   M.Lahtinen, J.Overmark   ->      
       
   M.Brady, A.Mcallister     ->    
       
   J.Honkanen, J.Kilpi   ->       17-a vieta
       
   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis         ->
       
   A.Monnberg, J.Paul   ->      
       
   M.Bochat, P.Smilowski     ->    
       
   K.Kaljurand, R.Kasner   ->      
       
   E.Slušnys, L.Supronas       ->  
       
   P.Bartušis, M.Šames   ->      
       
   J.Rudzinski, M.Suski     ->    
       
   K.Dauskurtas, I.Reznikas   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.