Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Dovas Genys    Dėl 1-16 vietos        
 D.Genys        
 32       ->        
  [144] 18:10    D.Genys      
 17   Ignas Račas      21:15  21:16 [16']      
[138] 17:30    J.Maziliauskas        
 16   Jonas Maziliauskas    16:21  21:13  21:10 [27']        
    [155] 18:35    D.Genys    
 9   Matas Mackevičius        21:18  23:21 [29']    
 M.Mackevičius        
 24       ->        
  [145] 18:10    A.Juknevičius      
 25         21:14  14:21  21:19 [33']      
 A.Juknevičius        
 8   Arnas Juknevičius    ->        
      [169] 19:40    D.Genys  
 5   Augustas Valatka          21:16  23:21 [26']  
 A.Valatka        
 28       ->        
  [146] 18:10    A.Valatka      
 21         21:7  21:13 [14']      
 D.Paškevičius        
 12   Deividas Paškevičius    ->        
    [156] 18:55    A.Valatka    
 13   Deivydas Žilinskas        22:20  21:14 [23']    
 D.Žilinskas        
 20       ->        
  [147] 18:10    M.Gedrimas      
 29         21:8  18:21  21:16 [27']      
 M.Gedrimas        
 4   Markas Gedrimas    ->         1-a vieta
        [179] 20:00    S.Novikas
 3   Simas Novikas            21:4  21:12 [16']
 S.Novikas        
 30       ->        
  [148] 18:10    S.Novikas      
 19   Ignas Cirtautas      21:5  21:11 [14']      
[139] 17:50    A.Radavičius        
 14   Artūras Radavičius    21:16  21:12 [18']        
    [157] 18:55    S.Novikas    
 11   Vytautas Šukys        21:10  21:12 [17']    
 V.Šukys        
 22       ->        
  [149] 18:10    V.Šukys      
 27         21:13  21:18 [18']      
 J.Balsys        
 6   Justas Balsys    ->        
      [170] 19:40    S.Novikas  
 7   Deinoras Gudavičius          21:13  21:12 [20']  
 D.Gudavičius        
 26       ->        
  [150] 18:35    D.Gudavičius      
 23         18:21  21:18  21:17 [35']      
 S.Kanapeckas        
 10   Simas Kanapeckas    ->        
    [158] 18:55    S.Skurdauskas    
 15   Justas Žukauskas        14:21  21:9  23:21 [29']    
[140] 17:50    J.Zybartas        
 18   Justas Zybartas    21:14  21:16 [15']      A.Valatka   3-a vieta
  [151] 18:35    S.Skurdauskas   [180] 20:25    S.Skurdauskas
 31         21:14  21:14 [16']    S.Skurdauskas   21:12  21:13 [17']
 S.Skurdauskas        
 2   Simas Skurdauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Juknevičius    
      [171] 19:40    M.Gedrimas  
       M.Gedrimas   17:6 [6']   5-a vieta
       
       V.Šukys     ->
      [172] 19:40    V.Šukys  
       D.Gudavičius   21:6  21:8 [15']  
           
           
         A.Juknevičius   7-a vieta
       
         D.Gudavičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Maziliauskas      
    [159] 18:55    M.Mackevičius    
     M.Mackevičius   21:18  21:13 [21']    
      [173] 19:40    M.Mackevičius  
     D.Paškevičius     21:19  21:8 [17']  
    [160] 18:55    D.Paškevičius    
     D.Žilinskas   21:9  19:21  21:7 [23']     9-a vieta
       
     A.Radavičius       ->
    [161] 18:55    J.Balsys    
     J.Balsys   21:9  21:6 [12']    
      [174] 20:00    S.Kanapeckas  
     S.Kanapeckas     21:13  21:9 [15']  
    [162] 19:20    S.Kanapeckas    
     J.Zybartas   21:9  21:13 [15']    
           
         D.Paškevičius   11-a vieta
       
         J.Balsys   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Maziliauskas    
       
       D.Žilinskas   ->   13-a vieta
       
       A.Radavičius     ->
       
       J.Zybartas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   I.Račas      
   I.Račas   ->      
     I.Račas    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Račas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [163] 19:20    I.Račas
          21:12  21:12 [14']
   I.Cirtautas      
   I.Cirtautas   ->      
     I.Cirtautas    
      ->    
   .      
    ->      
      [152] 18:35    J.Žukauskas  
        17:21  21:8  21:11 [28']  
   .      
    ->      
     J.Žukauskas    
   J.Žukauskas     ->    
   J.Žukauskas      
    ->     19-a vieta
         I.Cirtautas
         I.Cirtautas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.