Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Dindaitė        
 32       ->        
  [10] 10:15    E.Dindaitė      
 17   Paulina Šukliavičiūtė      21:6  21:16 [17']      
[1] 10:00    P.Šukliavičiūtė        
 16   Margarita Poklikajeva    21:14  22:20 [19']        
    [23] 10:55    E.Dindaitė    
 9   Emilija Elzbergaitė        21:13  21:7 [19']    
 E.Elzbergaitė        
 24       ->        
  [11] 10:15    G.Gedminaitė      
 25         21:14  21:8 [18']      
 G.Gedminaitė        
 8   Gustė Gedminaitė    ->        
      [36] 11:35    E.Dindaitė  
 5   Mila Leonovič          21:12  21:14 [18']  
 M.Leonovič        
 28       ->        
  [12] 10:15    A.Pipiraitė      
 21   Austėja Balnytė      21:15  21:12 [20']      
[2] 10:00    A.Pipiraitė        
 12   Austėja Pipiraitė    21:6  21:3 [10']        
    [24] 10:55    A.Pipiraitė    
 13   Urtė Mackevičiūtė        21:15  19:21  23:21 [32']    
[3] 10:00    U.Mackevičiūtė        
 20   Viltė Viliušytė    21:7  21:8 [14']        
  [13] 10:35    E.Žiaušytė      
 29         21:10  21:6 [16']      
 E.Žiaušytė        
 4   Erika Žiaušytė    ->         1-a vieta
        [45] 12:15    E.Dindaitė
 3   Meida Levickaitė            21:8  18:21  21:19 [29']
 M.Levickaitė        
 30       ->        
  [14] 10:35    M.Levickaitė      
 19   Toma Noreikaitė      21:8  21:11 [16']      
[4] 10:00    L.Radavičiūtė        
 14   Loreta Radavičiūtė    21:8  21:4 [11']        
    [25] 11:15    M.Levickaitė    
 11   Austėja Reifonaitė        21:14  21:9 [19']    
[5] 10:00    A.Reifonaitė        
 22   Gabija Gudauskaitė    21:2  21:5 [12']        
  [15] 10:35    A.Reifonaitė      
 27         21:12  21:14 [16']      
 G.Paulikaitė        
 6   Gabrielė Paulikaitė    ->        
      [37] 11:55    A.Jarutytė  
 7   Astrėja Nutautaitė          21:10  11:21  21:15 [32']  
 A.Nutautaitė        
 26       ->        
  [16] 10:35    A.Nutautaitė      
 23         21:8  21:7 [16']      
 A.Klimaitė        
 10   Amelija Klimaitė    ->        
    [26] 11:15    A.Jarutytė    
 15   Roberta Neverauskaitė        21:12  19:21  21:13 [29']    
[6] 10:00    R.Neverauskaitė        
 18   Marija Zinčenko    21:9  21:6 [13']      A.Pipiraitė   3-a vieta
  [17] 10:35    A.Jarutytė   [46] 12:15    M.Levickaitė
 31         21:18  21:16 [18']    M.Levickaitė   21:19  21:19 [22']
 A.Jarutytė        
 2   Aistė Jarutytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Gedminaitė    
      [38] 11:55    G.Gedminaitė  
       E.Žiaušytė   21:12  14:21  21:11 [25']   5-a vieta
        [47] 12:15    A.Nutautaitė
       A.Reifonaitė     21:13  21:3 [16']
      [39] 11:55    A.Nutautaitė  
       A.Nutautaitė   21:6  21:4 [12']  
           
           
         E.Žiaušytė   7-a vieta
       
         A.Reifonaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Šukliavičiūtė      
    [27] 11:15    E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   21:8  21:14 [17']    
      [40] 11:55    E.Elzbergaitė  
     M.Leonovič     21:11  21:17 [21']  
    [28] 11:15    U.Mackevičiūtė    
     U.Mackevičiūtė   21:15  22:20 [21']     9-a vieta
        [48] 12:15    R.Neverauskaitė
     L.Radavičiūtė       21:6  21:17 [15']
    [29] 11:15    G.Paulikaitė    
     G.Paulikaitė   21:14  21:14 [17']    
      [41] 11:55    R.Neverauskaitė  
     A.Klimaitė     21:9  21:9 [15']  
    [30] 11:15    R.Neverauskaitė    
     R.Neverauskaitė   21:5  21:17 [14']    
           
         U.Mackevičiūtė   11-a vieta
       
         G.Paulikaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Šukliavičiūtė    
       
       M.Leonovič   ->   13-a vieta
       
       L.Radavičiūtė     ->
       
       A.Klimaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Poklikajeva      
   M.Poklikajeva   ->      
     M.Poklikajeva    
      ->    
   .      
    ->      
      [31] 11:35    M.Poklikajeva  
        21:14  21:11 [18']  
   A.Balnytė      
   A.Balnytė   ->      
    [18] 10:35    A.Balnytė    
   V.Viliušytė     21:10  21:11 [16']    
   V.Viliušytė      
    ->       17-a vieta
        [42] 11:55    M.Zinčenko
          21:5  17:21  21:14 [23']
   T.Noreikaitė      
   T.Noreikaitė   ->      
    [19] 10:55    G.Gudauskaitė    
   G.Gudauskaitė     21:14  21:16 [18']    
   G.Gudauskaitė      
    ->      
      [32] 11:35    M.Zinčenko  
        21:3  21:4 [11']  
   .      
    ->      
     M.Zinčenko    
   M.Zinčenko     ->    
   M.Zinčenko      
    ->    A.Balnytė   19-a vieta
       
         G.Gudauskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Viliušytė  
       V.Viliušytė   ->   21-a vieta
       
       T.Noreikaitė     ->
       T.Noreikaitė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.