Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Matas Mackevičius ,   Simas Skurdauskas   Dėl 1-4 vietų    
[100] 15:25    M.Mackevičius, S.Skurdauskas    
 8   Ignas Cirtautas ,   Vytenis Kučinskas    21:8  21:11 [14']    
  [114] 16:05    M.Gedrimas, V.Šukys  
 5   Markas Gedrimas ,   Vytautas Šukys      21:16  21:18 [24']  
[101] 15:25    M.Gedrimas, V.Šukys    
 4   Arnas Juknevičius ,   Justas Zybartas    21:11  21:12 [18']    1-a vieta
    [128] 17:10    D.Genys, D.Gudavičius
 3   Simas Kanapeckas ,   Simas Novikas        21:8  20:22  21:17 [31']
[102] 15:25    A.Valatka, D.Žilinskas    
 6   Augustas Valatka ,   Deivydas Žilinskas    21:18  17:21  21:17 [37']    
  [115] 16:25    D.Genys, D.Gudavičius  
 7   Deividas Paškevičius ,   Ignas Račas      21:17  21:17 [19']  
[103] 15:45    D.Genys, D.Gudavičius    
 2   Dovas Genys ,   Deinoras Gudavičius    21:7  21:17 [14']    
     
     M.Mackevičius, S.Skurdauskas  3-a vieta
  [129] 17:10    A.Valatka, D.Žilinskas
   A.Valatka, D.Žilinskas   18:21  21:16  22:20 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Cirtautas, V.Kučinskas    
  [116] 16:25    A.Juknevičius, J.Zybartas  
   A.Juknevičius, J.Zybartas   21:9  21:16 [15']  5-a vieta
    [130] 17:10    S.Kanapeckas, S.Novikas
   S.Kanapeckas, S.Novikas     21:16  21:13 [21']
  [117] 16:25    S.Kanapeckas, S.Novikas  
   D.Paškevičius, I.Račas   21:13  21:16 [18']  
       
       
     I.Cirtautas, V.Kučinskas  7-a vieta
   
     D.Paškevičius, I.Račas   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.