Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj ir Dj), Data: 2019-02-23, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23 2019-02-23  
 1   Gustė Gedminaitė 
 Meida Levickaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Gedminaitė, M.Levickaitė      
 16       ->      
  [68] 13:40    G.Gedminaitė, M.Levickaitė    
 9   Paulina Šukliavičiūtė 
 Marija Zinčenko 
    21:7  21:11 [18']    
[57] 12:55    P.Šukliavičiūtė, M.Zinčenko      
 8   Margarita Poklikajeva 
 Toma Noreikaitė 
  21:13  21:12 [20']      
    [81] 14:20    G.Paulikaitė, A.Pipiraitė  
 5   Gabrielė Paulikaitė 
 Austėja Pipiraitė 
      23:21  22:20 [25']  
 G.Paulikaitė, A.Pipiraitė      
 12       ->      
  [69] 13:40    G.Paulikaitė, A.Pipiraitė    
 13         21:15  21:10 [17']    
 L.Radavičiūtė, A.Reifonaitė      
 4   Loreta Radavičiūtė 
 Austėja Reifonaitė 
  ->       1-a vieta
      [91] 15:05    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė
 3   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
        21:16  21:9 [16']
 E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 14       ->      
  [70] 13:40    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
 11         21:12  21:19 [21']    
 A.Klimaitė, A.Jarutytė      
 6   Amelija Klimaitė 
 Aistė Jarutytė 
  ->      
    [82] 14:20    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė  
 7   Urtė Mackevičiūtė 
 Roberta Neverauskaitė 
      21:19  21:13 [20']  
[58] 12:55    U.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė      
 10   Austėja Balnytė 
 Gabija Gudauskaitė 
  21:5  21:4 [13']      
  [71] 13:40    E.Dindaitė, M.Leonovič    
 15         21:14  21:15 [22']    
 E.Dindaitė, M.Leonovič      
 2   Elzė Dindaitė 
 Mila Leonovič 
  ->    G.Gedminaitė, M.Levickaitė   3-a vieta
      [92] 15:05    G.Gedminaitė, M.Levickaitė
       E.Dindaitė, M.Leonovič   21:18  12:21  21:16 [42']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Šukliavičiūtė, M.Zinčenko    
    [83] 14:20    P.Šukliavičiūtė, M.Zinčenko  
     L.Radavičiūtė, A.Reifonaitė   12:21  21:15  21:19 [34']   5-a vieta
      [93] 15:05    U.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė
     A.Klimaitė, A.Jarutytė     21:12  21:10 [17']
    [84] 14:20    U.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė  
     U.Mackevičiūtė, R.Neverauskaitė   21:19  15:21  21:19 [35']  
         
         
       L.Radavičiūtė, A.Reifonaitė   7-a vieta
     
       A.Klimaitė, A.Jarutytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Poklikajeva, T.Noreikaitė    
   M.Poklikajeva, T.Noreikaitė   ->    
     M.Poklikajeva, T.Noreikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [72] 13:40    M.Poklikajeva, T.Noreikaitė
        17:21  21:10  21:14 [30']
   .    
    ->    
     A.Balnytė, G.Gudauskaitė  
   A.Balnytė, G.Gudauskaitė     ->  
   A.Balnytė, G.Gudauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vasara Prienuose
2020-06-13 10:00 2020-06-13 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.