Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas, Data: 2018-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    D.Tankevič      
 16   Dainius Kiškis    21:0  21:1 [10']      
  [14] 10:35    D.Tankevič    
 9   Dominykas Gabriūnas      21:2  21:5 [11']    
[2] 10:00    D.Gabriūnas      
 8   Daniel Tankevič    21:12  21:14 [14']      
    [27] 11:15    D.Tankevič  
 5   Adas Kaminskas        21:4  21:9 [16']  
[3] 10:00    A.Kaminskas      
 12   Laurynas Vaitkevičius    21:6  21:6 [11']      
  [15] 10:35    A.Kaminskas    
 13   Paulius Jarašiūnas      21:17  21:12 [15']    
[4] 10:00    A.Klimavičius      
 4   Aistis Klimavičius    21:5  21:7 [10']       1-a vieta
      [41] 11:55    E.Jonkus
 3   Emilis Jonkus          14:21  23:21  21:12 [32']
[5] 10:00    E.Jonkus      
 14   Merkys Viščinis    21:4  21:6 [10']      
  [16] 10:35    E.Jonkus    
 11   Paulius Jaškevičius      21:7  21:4 [13']    
[6] 10:00    P.Jaškevičius      
 6   Dmitrij Izbitskij    21:10  21:16 [17']      
    [28] 11:15    E.Jonkus  
 7   Rokas Barkauskas        21:9  21:15 [16']  
[7] 10:15    R.Barkauskas      
 10   Paulius Jakubčionis    21:13  21:15 [12']      
  [17] 10:35    D.Leonovič    
 15   Dovydas Pacukonis      21:9  21:16 [15']    
[8] 10:15    D.Leonovič      
 2   Daniel Leonovič    21:1  21:1 [11']    A.Kaminskas   3-a vieta
      [42] 11:55    D.Leonovič
       D.Leonovič   21:15  17:21  21:12 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Gabriūnas    
    [29] 11:15    D.Gabriūnas  
     A.Klimavičius   21:15  21:13 [15']   5-a vieta
     
     P.Jaškevičius     ->
    [30] 11:15    R.Barkauskas  
     R.Barkauskas   11:21  21:16  25:23 [28']  
         
         
       A.Klimavičius   7-a vieta
     
       P.Jaškevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Kiškis      
  [18] 10:35    D.Tankevič    
   D.Tankevič   21:12  21:8 [19']    
    [31] 11:35    L.Vaitkevičius  
   L.Vaitkevičius     21:14  23:21 [18']  
  [19] 10:55    L.Vaitkevičius    
   P.Jarašiūnas   21:9  21:12 [13']     9-a vieta
     
   M.Viščinis       ->
  [20] 10:55    D.Izbitskij    
   D.Izbitskij   21:1  21:6 [10']    
    [32] 11:35    P.Jakubčionis  
   P.Jakubčionis     21:19  21:15 [15']  
  [21] 10:55    P.Jakubčionis    
   D.Pacukonis   21:11  21:6 [13']    
         
       D.Tankevič   11-a vieta
     
       D.Izbitskij   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Kiškis    
     
     P.Jarašiūnas   ->   13-a vieta
     
     M.Viščinis     ->
     
     D.Pacukonis   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    MV    MD  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.