Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas, Data: 2018-11-25, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-25 2018-11-25 2018-11-25  
 1   Dominik Tankevič ,   Daniel Tankevič   Dėl 1-4 vietų    
 D.Tankevič, D.Tankevič    
 8       ->    
  [61] 12:55    D.Tankevič, D.Tankevič  
 5   Dominykas Gabriūnas ,   Paulius Jakubčionis      21:4  21:14 [17']  
[52] 12:35    P.Jaškevičius, L.Vaitkevičius    
 4   Paulius Jaškevičius ,   Laurynas Vaitkevičius    21:17  21:11 [18']    1-a vieta
    [69] 13:40    A.Kaminskas, D.Leonovič
 3   Dmitrij Izbitskij ,   Aistis Klimavičius        21:17  21:9 [19']
[53] 12:35    R.Barkauskas, D.Pacukonis    
 6   Rokas Barkauskas ,   Dovydas Pacukonis    21:16  21:15 [16']    
  [62] 13:20    A.Kaminskas, D.Leonovič  
 7   Paulius Jarašiūnas ,   Merkys Viščinis      21:5  21:17 [15']  
[54] 12:35    A.Kaminskas, D.Leonovič    
 2   Adas Kaminskas ,   Daniel Leonovič    21:7  21:3 [13']    
     
     P.Jaškevičius, L.Vaitkevičius  3-a vieta
  [70] 13:40    R.Barkauskas, D.Pacukonis
   R.Barkauskas, D.Pacukonis   13:21  21:18  21:17 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   D.Gabriūnas, P.Jakubčionis  
   D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   ->  5-a vieta
    [71] 13:40    D.Gabriūnas, P.Jakubčionis
   D.Izbitskij, A.Klimavičius     21:14  21:16 [18']
  [63] 13:20    D.Izbitskij, A.Klimavičius  
   P.Jarašiūnas, M.Viščinis   21:7  21:5 [12']  
       
       
     7-a vieta
     P.Jarašiūnas, M.Viščinis
     P.Jarašiūnas, M.Viščinis   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 10:00 2019-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD  
N Mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    MV    MD  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.