Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2018-11-18, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18 2018-11-18  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Peleckis      
 16       ->      
  [25] 11:20   P.Gečas, A.Valantiejus    
 9   Vitalij Krasovskij 
 Vidas Martinkus 
    21:11  12:21  21:13 [24']    
[10] 10:05   P.Gečas, A.Valantiejus      
 8   Pranciškus Gečas 
 Andrius Valantiejus 
  21:11  15:21  21:15 [30']      
    [42] 13:00   M.Atkočaitis, Š.Poderys  
 5   Arnoldas Slušnys 
 Arūnas Vizgirda 
      21:17  24:22 [22']  
[11] 10:30   M.Atkočaitis, Š.Poderys      
 12   Martynas Atkočaitis 
 Šarūnas Poderys 
  21:14  21:16 [22']      
  [26] 11:45   M.Atkočaitis, Š.Poderys    
 13         16:21  21:15  21:14 [36']    
 V.Bagdanavičius, S.Januška      
 4   Valentinas Bagdanavičius 
 Steponas Januška 
  ->       1-a vieta
      [55] 13:50   R.Bilius, A.Poderys
 3   Karolis Reimeris 
 Gintautas Šiaučiūnas 
        21:18  21:16 [21']
 K.Reimeris, G.Šiaučiūnas      
 14       ->      
  [27] 11:45   A.Morkūnas, G.Stasiulis    
 11   Mindaugas Trybas 
 Vaidas Turolevičius 
    21:18  21:15 [26']    
[12] 10:30   A.Morkūnas, G.Stasiulis      
 6   Arūnas Morkūnas 
 Giedrius Stasiulis 
  17:21  21:14  21:13 [30']      
    [43] 13:00   R.Bilius, A.Poderys  
 7   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
      17:21  21:16  21:19 [35']  
[13] 10:30   G.Vizgirda, R.Vizgirda      
 10   Saulius Eibukas 
 Andrius Stankevičius 
  21:13  21:18 [25']      
  [28] 11:45   R.Bilius, A.Poderys    
 15         21:19  21:19 [27']    
 R.Bilius, A.Poderys      
 2   Ramūnas Bilius 
 Aidas Poderys 
  ->    P.Gečas, A.Valantiejus   3-a vieta
      [56] 14:15   A.Morkūnas, G.Stasiulis
       A.Morkūnas, G.Stasiulis   19:21  21:19  21:12 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, E.Peleckis    
    [44] 13:00   M.Dagilis, E.Peleckis  
     V.Bagdanavičius, S.Januška   21:16  21:12 [22']   5-a vieta
      [57] 14:15   G.Vizgirda, R.Vizgirda
     K.Reimeris, G.Šiaučiūnas     21:13  21:14 [24']
    [45] 13:00   G.Vizgirda, R.Vizgirda  
     G.Vizgirda, R.Vizgirda   25:23  19:21  21:19 [40']  
         
         
       V.Bagdanavičius, S.Januška   7-a vieta
      [58] 14:15   V.Bagdanavičius, S.Januška
       K.Reimeris, G.Šiaučiūnas   12:21  22:20  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Krasovskij, V.Martinkus    
   V.Krasovskij, V.Martinkus   ->    
    [29] 11:45   A.Slušnys, A.Vizgirda  
   A.Slušnys, A.Vizgirda     21:14  21:16 [24']  
   A.Slušnys, A.Vizgirda    
    ->     9-a vieta
      [46] 13:25   M.Trybas, V.Turolevičius
        12:21  21:15  21:18 [33']
   M.Trybas, V.Turolevičius    
   M.Trybas, V.Turolevičius   ->    
    [30] 11:45   M.Trybas, V.Turolevičius  
   S.Eibukas, A.Stankevičius     21:19  22:20 [27']  
   S.Eibukas, A.Stankevičius    
    ->    
         
       V.Krasovskij, V.Martinkus   11-a vieta
      [47] 13:25   S.Eibukas, A.Stankevičius
       S.Eibukas, A.Stankevičius   11:21  21:18  21:17 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
2020 European Men's & Women's Team Championships
2020-02-11 10:00 2020-02-16 14:00
Nenustatyta, . ,
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.