Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
AQUA CUP, Data: 2018-12-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ringailė Kairytė 
 Sigutė Macijauskaitė 
15
21
18
21
 16'
19
21
21
11
21
16
 25'
21
6
16
21
12
21
 21'
26
24
21
16
 20'
190/178
12
2
4
2 Eglė Markelytė 
 Rūta Kavaliauskienė 
21
15
21
18
 16'
21
13
21
9
 13'
19
21
15
21
 14'
21
17
6
21
15
21
 24'
160/156
4
2
3
3 Barbora Olšauskaitė 
 Ilona Butkė 
21
19
11
21
16
21
 25'
13
21
9
21
 13'
7
21
10
21
 11'
8
21
9
21
 12'
104/187
-83
0
5
4 Dovilė Jonkuvienė 
 Živilė Nečejauskaitė 
6
21
21
16
21
12
 21'
21
19
21
15
 14'
21
7
21
10
 11'
21
19
14
21
17
21
 25'
184/161
23
3
2
5 Aurelija Pakšytė 
 Luiza Ivanauskaitė 
24
26
16
21
 20'
17
21
21
6
21
15
 24'
21
8
21
9
 12'
19
21
21
14
21
17
 25'
202/158
44
3
1

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Danyu Zhong 
 Kotryna Janutaitė 
21
18
21
12
 16'
19
21
10
21
 20'
21
14
21
18
 18'
21
11
21
10
 15'
155/125
30
3
2
2 Justė Kažanauskaitė 
 Asta Mastavičiūtė 
18
21
12
21
 16'
18
21
10
21
 15'
18
21
12
21
 14'
13
21
19
21
 19'
120/168
-48
0
5
3 Elžbieta Bajorinaitė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
21
19
21
10
 20'
21
18
21
10
 15'
21
6
21
12
 13'
21
8
21
7
 14'
168/90
78
4
1
4 Monika Janutaitė 
 Nadežda Lipa 
14
21
18
21
 18'
21
18
21
12
 14'
6
21
12
21
 13'
22
20
21
13
 18'
135/147
-12
2
3
5 Dalia Bogatko 
 Jurgita Ivanauskaitė 
11
21
10
21
 15'
21
13
21
19
 19'
8
21
7
21
 14'
20
22
13
21
 18'
111/159
-48
1
4



2018-12-01  
   1-a vieta
 6    Elžbieta Bajorinaitė,  Dovilė Morkvėnaitė  
[61] 15:00   E.Bajorinaitė, D.Morkvėnaitė
 9    Aurelija Pakšytė,  Luiza Ivanauskaitė   21:12  27:25 [20']
   



2018-12-01  
   3-a vieta
 2    Danyu Zhong,  Kotryna Janutaitė  
[62] 15:00   D.Zhong, K.Janutaitė
 7    Dovilė Jonkuvienė,  Živilė Nečejauskaitė   21:13  21:11 [14']
   



2018-12-01  
   5-a vieta
 3    Eglė Markelytė,  Rūta Kavaliauskienė  
[63] 15:00   M.Janutaitė, N.Lipa
 8    Monika Janutaitė,  Nadežda Lipa   24:22  21:12 [16']
   



2018-12-01  
   7-a vieta
 1    Ringailė Kairytė,  Sigutė Macijauskaitė  
[64] 15:00   D.Bogatko, J.Ivanauskaitė
 10  Dalia Bogatko,  Jurgita Ivanauskaitė   21:15  19:21  21:16 [30']
   



2018-12-01  
   9-a vieta
 4    Justė Kažanauskaitė,  Asta Mastavičiūtė  
[65] 15:25   B.Olšauskaitė, I.Butkė
 5    Barbora Olšauskaitė,  Ilona Butkė   21:18  18:21  21:8 [24']
   



2018-12-01  
   11-a vieta
 11    
[66] 15:25 
 12     ->
   



2018-12-01  
   13-a vieta
 13    
[67] 15:25 
 14     ->
   



2018-12-01  
   15-a vieta
 15    
[68] 15:25 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.