Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
AQUA CUP, Data: 2018-12-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alvaras Šimonis 
 Dovilė Jonkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Šimonis, D.Jonkuvienė      
 16       ->      
   M.Puchovičius, M.Janutaitė    
 9   Martynas Puchovičius 
 Monika Janutaitė 
    21:17  21:13    
 M.Puchovičius, M.Janutaitė      
 8   Tomas Trusovas 
 Ringailė Kairytė 
  21:7  21:15      
     M.Puchovičius, M.Janutaitė  
 5   Kęstutis Koira 
 Justė Kažanauskaitė 
      15:21  21:13  21:16  
 K.Koira, J.Kažanauskaitė      
 12       ->      
   K.Koira, J.Kažanauskaitė    
 13         21:11  10:21  21:8    
 T.Makulavičius, E.Bajorinaitė      
 4   Tomas Makulavičius 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->       1-a vieta
       G.Arbačiauskas, D.Zhong
 3   Tautvydas Jakutis 
 Aurelija Pakšytė 
        19:21  21:19  21:18
 T.Jakutis, A.Pakšytė      
 14       ->      
   T.Jakutis, A.Pakšytė    
 11         15:21  21:18  22:20    
 A.Abromaitis, D.Bogatko      
 6   Almantas Abromaitis 
 Dalia Bogatko 
  ->      
     G.Arbačiauskas, D.Zhong  
 7   Giedrius Arbačiauskas 
 Danyu Zhong 
      21:5  21:15  
 G.Arbačiauskas, D.Zhong      
 10   Darius Sirvydis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:19  21:17      
   G.Arbačiauskas, D.Zhong    
 15         21:11  21:8    
 R.Gylys, B.Olšauskaitė      
 2   Ramūnas Gylys 
 Barbora Olšauskaitė 
  ->    K.Koira, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
       K.Koira, J.Kažanauskaitė
       T.Jakutis, A.Pakšytė   22:20  22:20
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Šimonis, D.Jonkuvienė    
     A.Šimonis, D.Jonkuvienė  
     T.Makulavičius, E.Bajorinaitė   21:13  21:18   5-a vieta
       A.Šimonis, D.Jonkuvienė
     A.Abromaitis, D.Bogatko     21:17  8:21  21:12
     A.Abromaitis, D.Bogatko  
     R.Gylys, B.Olšauskaitė   21:14  21:13  
         
         
       T.Makulavičius, E.Bajorinaitė   7-a vieta
       T.Makulavičius, E.Bajorinaitė
       R.Gylys, B.Olšauskaitė   21:12  21:14
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Trusovas, R.Kairytė    
   T.Trusovas, R.Kairytė   ->    
     T.Trusovas, R.Kairytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė
        21:11  21:14
   .    
    ->    
     D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė  
   D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė     ->  
   D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.