Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
AQUA CUP, Data: 2018-12-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alvaras Šimonis 
 Dovilė Jonkuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Šimonis, D.Jonkuvienė      
 16       ->      
   M.Puchovičius, M.Janutaitė    
 9   Martynas Puchovičius 
 Monika Janutaitė 
    21:17  21:13    
 M.Puchovičius, M.Janutaitė      
 8   Tomas Trusovas 
 Ringailė Kairytė 
  21:7  21:15      
     M.Puchovičius, M.Janutaitė  
 5   Kęstutis Koira 
 Justė Kažanauskaitė 
      15:21  21:13  21:16  
 K.Koira, J.Kažanauskaitė      
 12       ->      
   K.Koira, J.Kažanauskaitė    
 13         21:11  10:21  21:8    
 T.Makulavičius, E.Bajorinaitė      
 4   Tomas Makulavičius 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  ->       1-a vieta
       G.Arbačiauskas, D.Zhong
 3   Tautvydas Jakutis 
 Aurelija Pakšytė 
        19:21  21:19  21:18
 T.Jakutis, A.Pakšytė      
 14       ->      
   T.Jakutis, A.Pakšytė    
 11         15:21  21:18  22:20    
 A.Abromaitis, D.Sunklodė      
 6   Almantas Abromaitis 
 Dalia Sunklodė 
  ->      
     G.Arbačiauskas, D.Zhong  
 7   Giedrius Arbačiauskas 
 Danyu Zhong 
      21:5  21:15  
 G.Arbačiauskas, D.Zhong      
 10   Darius Sirvydis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:19  21:17      
   G.Arbačiauskas, D.Zhong    
 15         21:11  21:8    
 R.Gylys, B.Olšauskaitė      
 2   Ramūnas Gylys 
 Barbora Olšauskaitė 
  ->    K.Koira, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
       K.Koira, J.Kažanauskaitė
       T.Jakutis, A.Pakšytė   22:20  22:20
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Šimonis, D.Jonkuvienė    
     A.Šimonis, D.Jonkuvienė  
     T.Makulavičius, E.Bajorinaitė   21:13  21:18   5-a vieta
       A.Šimonis, D.Jonkuvienė
     A.Abromaitis, D.Sunklodė     21:17  8:21  21:12
     A.Abromaitis, D.Sunklodė  
     R.Gylys, B.Olšauskaitė   21:14  21:13  
         
         
       T.Makulavičius, E.Bajorinaitė   7-a vieta
       T.Makulavičius, E.Bajorinaitė
       R.Gylys, B.Olšauskaitė   21:12  21:14
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Trusovas, R.Kairytė    
   T.Trusovas, R.Kairytė   ->    
     T.Trusovas, R.Kairytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė
        21:11  21:14
   .    
    ->    
     D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė  
   D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė     ->  
   D.Sirvydis, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.