Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 
 18           6.4 
 14           11.2 
   8           3.2 
   7           7.2 
 10           4.8 
 U-16 
 15           4.8 
 15           5.6 
   7           2.4 
   7           1.8 
 10           2 
 U-14 
 22           2.8 
 22           2.8 
 13           1.2 
 10           1.4 
 14           1.8 
 Diena  02  03  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   03 d.  09:00  U-14   MV    T.Santalahti   21:13  18:21  21:18    M.Sakarias   32  
 2   03 d.  09:00  U-14   MV    K.Zhidovich   21:10  18:21  2:21    J.Silvola   31  
 3   03 d.  09:00  U-14   MV    J.Šalnaitė   21:8  21:10    M.Mackeviča   18  
 4   03 d.  09:25  U-14   MV    S.Nandikonda   15:21  9:21    S.Yanovskaya   22  
 5   03 d.  09:25  U-14   MV    L.Kale   21:7  21:8    A.Priedniece   16  
 6   03 d.  09:25  U-14   MV    M.Gaure   8:21  18:21    T.Leonovič   20  
 7   03 d.  09:00  U-14   MD    H.Hukari  T.Santalahti   21:12  19:21  21:16    T.Leonovič  J.Šalnaitė   28  
 8   03 d.  09:00  U-14   MD    T.Bandarenko  K.Zhidovich   21:6  21:6    E.Zitane  M.Gaure   16  
 9   03 d.  09:00  U-19   MD    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   13:21  21:23    A.Azarova  A.Priedniece   24  
 10   03 d.  09:00  U-19   MD    V.Tarusava  A.Vasileuskaya   21:12  21:13    K.Inselberg  M.Salu   19  
 11   03 d.  09:00  U-19   MD    A.Priede  E.Miltoviča   11:21  3:21    S.Golubickaitė  G.Mockutė   15  
 12   03 d.  09:00  U-14   VD    R.Bajars  T.Sala   17:21  16:21    R.Lesinskas  D.Tankevič   21  
 13   03 d.  09:00  U-14   VD    J.Jaunslavietis  P.Dobrovolskis   16:21  10:21    M.Makarov  A.Nummi   15  
 14   03 d.  09:00  U-14   VD    E.Jonkus  D.Leonovič   7:21  12:21    D.Kashin  D.Silivanov   18  
 15   03 d.  09:25  U-14   VD    D.Bronka  L.Golovčenko   6:21  5:21    R.Leeman  K.Männik   13  
 16   03 d.  09:25  U-14   VD    T.Kaikkonen  O.Oldorff   17:21  21:13  21:11    S.Saarse  R.Talts   25  
 17   03 d.  09:25  U-19   VD    A.Ajupov  T.Kilk   21:13  21:9    J.Blumbergs  A.Dzirkalis   16  
 18   03 d.  09:25  U-19   VD    M.Kirkums  R.Miščenko   21:23  19:21    A.Aliaksandrovich  U.Kryvasheyeu   21  
 19   03 d.  09:25  U-19   VD    S.Klioštoraitis  D.Gudavičius   0:1    O.Männik  R.Zirk    
 20   03 d.  09:25  U-19   VD    J.Ožalas  S.Novikas   11:21  11:21    E.Melleri  J.Qvisen   19  
 21   03 d.  09:25  U-16   MD    K.Anciūtė  O.Ščerbakova   7:21  8:21    A.Kupca  A.Rulle-Titava   14  
 22   03 d.  09:25  U-16   MD    S.Poklikajeva  M.Barauskaitė   16:21  21:11  10:21    L.Berik  E.Parsim   26  
 23   03 d.  09:25  U-16   MD    A.Babre  E.Briede   9:21  14:21    H.Hakkinen  R.Tuominen   19  
 24   03 d.  09:50  U-16   VD    M.Mackevičius  V.Šukys   13:21  9:21    A.Zandovskis  D.Strazdins   20  
 25   03 d.  09:50  U-16   VD    R.Grigaliūnas  D.Genys   21:13  21:19    P.Rozenvalds  P.Kandis   18  
 26   03 d.  09:50  U-16   VD    M.Aolaid  H.Themas   21:18  14:21  21:23    S.Kaasinen  T.Pohjanpalo   35  
 27   03 d.  09:50  U-14   MD    L.Kale  M.Sakarias   21:23  21:12  19:21    H.Hukari  T.Santalahti   31  
 28   03 d.  09:50  U-14   MD    M.Mackeviča  A.Priedniece   4:21  7:21    S.Yanovskaya  A.Nikalayeva   17  
 29   03 d.  09:50  U-14   MD    V.Paulauskaitė  J.Kelečiūtė   19:21  21:16  21:15    H.Merisalu  E.Šapovalova   33  
 30   03 d.  09:50  U-14   MD    T.Bandarenko  K.Zhidovich   21:15  21:11    S.Brahmakal  S.Nandikonda   21  
 31   03 d.  09:50  U-14   MD    T.Leonovič  J.Šalnaitė   18:21  21:11  21:13    E.Zitane  M.Gaure   29  
 32   03 d.  10:15  U-19   VD    A.Ajupov  T.Kilk   21:18  21:7    A.Aliaksandrovich  U.Kryvasheyeu   18  
 33   03 d.  10:15  U-19   VD    O.Männik  R.Zirk   18:21  19:21    E.Melleri  J.Qvisen   21  
 34   03 d.  10:15  U-19   VD    J.Blumbergs  A.Dzirkalis   15:21  9:21    M.Kirkums  R.Miščenko   16  
 35   03 d.  10:15  U-19   VD    S.Klioštoraitis  D.Gudavičius   0:1    J.Ožalas  S.Novikas    
 36   03 d.  10:15  U-19   MD    C.Kruus  R.Üprus   21:8  21:18    A.Azarova  A.Priedniece   20  
 37   03 d.  10:15  U-19   MD    V.Tarusava  A.Vasileuskaya   17:21  21:16  21:14    S.Golubickaitė  G.Mockutė   37  
 38   03 d.  10:15  U-19   MD    K.Inselberg  M.Salu   21:15  21:6    A.Priede  E.Miltoviča   16  
 39   03 d.  10:15  U-16   MD    K.Ilves  M.Teller   7:21  6:21    A.Kupca  A.Rulle-Titava   17  
 40   03 d.  10:40  U-16   MD    L.Berik  E.Parsim   21:19  15:21  21:9    H.Hakkinen  R.Tuominen   31  
 41   03 d.  10:40  U-16   MD    S.Poklikajeva  M.Barauskaitė   21:14  21:18    A.Babre  E.Briede   20  
 42   03 d.  10:40  U-16   VD    M.Kirisma  R.Schmalz   21:10  27:25    A.Zandovskis  D.Strazdins   23  
 43   03 d.  10:40  U-16   VD    R.Grigaliūnas  D.Genys   12:21  11:21    S.Kaasinen  T.Pohjanpalo   17  
 44   03 d.  10:40  U-16   VD    P.Rozenvalds  P.Kandis   22:20  18:21  20:22    M.Aolaid  H.Themas   30  
 45   03 d.  10:40  U-14   VD    D.Kornejev  A.Schmidt   21:8  21:7    R.Lesinskas  D.Tankevič   14  
 46   03 d.  10:40  U-14   VD    M.Makarov  A.Nummi   21:16  21:18    D.Kashin  D.Silivanov   20  
 47   03 d.  10:40  U-14   VD    D.Pakšys  M.Gedrimas   9:21  12:21    R.Leeman  K.Männik   17  
 48   03 d.  11:05  U-14   VD    T.Kaikkonen  O.Oldorff   29:27  21:17    A.Aalto  A.Melleri   27  
 49   03 d.  11:05  U-14   VD    J.Jaunslavietis  P.Dobrovolskis   16:21  9:21    E.Jonkus  D.Leonovič   19  
 50   03 d.  11:05  U-14   MD    H.Hukari  T.Santalahti   16:21  4:21    S.Yanovskaya  A.Nikalayeva   18  
 51   03 d.  11:05  U-14   MD    V.Paulauskaitė  J.Kelečiūtė   21:17  21:10    T.Bandarenko  K.Zhidovich   22  
 52   03 d.  11:05  U-14   MD    L.Kale  M.Sakarias   21:9  21:13    M.Mackeviča  A.Priedniece   18  
 53   03 d.  11:05  U-14   MD    H.Merisalu  E.Šapovalova   21:17  21:13    S.Brahmakal  S.Nandikonda   22  
 54   03 d.  11:05  U-19   VD    A.Ajupov  T.Kilk   21:14  21:14    E.Melleri  J.Qvisen   19  
 55   03 d.  11:05  U-19   VD    A.Aliaksandrovich  U.Kryvasheyeu   26:24  21:17    O.Männik  R.Zirk   25  
 56   03 d.  11:30  U-19   VD    M.Kirkums  R.Miščenko   22:20  25:27  21:11    J.Ožalas  S.Novikas   37  
 57   03 d.  11:30  U-19   VD    J.Blumbergs  A.Dzirkalis   1:0    S.Klioštoraitis  D.Gudavičius    
 58   03 d.  11:30  U-19   MD    C.Kruus  R.Üprus   22:20  22:20    V.Tarusava  A.Vasileuskaya   24  
 59   03 d.  11:30  U-19   MD    A.Azarova  A.Priedniece   11:21  17:21    S.Golubickaitė  G.Mockutė   23  
 60   03 d.  11:30  U-19   MD    U.Rakštytė  K.Urbonavičiūtė   13:21  18:21    K.Inselberg  M.Salu   17  
 61   03 d.  11:30  U-16   VD    M.Kirisma  R.Schmalz   21:14  21:13    S.Kaasinen  T.Pohjanpalo   19  
 62   03 d.  11:30  U-16   VD    A.Zandovskis  D.Strazdins   21:16  21:17    R.Grigaliūnas  D.Genys   23  
 63   03 d.  11:30  U-16   VD    M.Mackevičius  V.Šukys   15:21  23:25    M.Aolaid  H.Themas   21  
 64   03 d.  11:55  U-16   MD    A.Kupca  A.Rulle-Titava   21:13  12:21  16:21    L.Berik  E.Parsim   32  
 65   03 d.  11:55  U-16   MD    K.Ilves  M.Teller   15:21  10:21    H.Hakkinen  R.Tuominen   20  
 66   03 d.  11:55  U-16   MD    K.Anciūtė  O.Ščerbakova   15:21  19:21    S.Poklikajeva  M.Barauskaitė   22  
 67   03 d.  11:55  U-14   VD    D.Kornejev  A.Schmidt   21:19  21:15    M.Makarov  A.Nummi   22  
 68   03 d.  11:55  U-14   VD    R.Leeman  K.Männik   16:21  13:21    T.Kaikkonen  O.Oldorff   19  
 69   03 d.  11:55  U-14   VD    R.Lesinskas  D.Tankevič   9:21  18:21    D.Kashin  D.Silivanov   21  
 70   03 d.  11:55  U-14   VD    D.Pakšys  M.Gedrimas   21:14  16:21  19:21    A.Aalto  A.Melleri   31  
 71   03 d.  11:55  U-14   VD    R.Bajars  T.Sala   12:21  21:19  21:16    E.Jonkus  D.Leonovič   32  
 72   03 d.  12:20  U-14   VD    D.Bronka  L.Golovčenko   5:21  12:21    S.Saarse  R.Talts   13  
 73   03 d.  12:20  U-14   MD    S.Yanovskaya  A.Nikalayeva   21:18  21:18    V.Paulauskaitė  J.Kelečiūtė   25  
 74   03 d.  12:20  U-14   MD    H.Hukari  T.Santalahti   16:21  18:21    T.Bandarenko  K.Zhidovich   23  
 75   03 d.  12:20  U-14   MD    L.Kale  M.Sakarias   14:21  21:14  21:17    H.Merisalu  E.Šapovalova   37  
 76   03 d.  12:20  U-14   MD    M.Mackeviča  A.Priedniece   11:21  14:21    S.Brahmakal  S.Nandikonda   19  
 77   03 d.  12:20  U-14   VD    D.Kornejev  A.Schmidt   21:15  16:21  12:21    T.Kaikkonen  O.Oldorff   27  
 77   03 d.  12:20  U-14   VD    M.Makarov  A.Nummi   12:21  15:21    R.Leeman  K.Männik   17  
 78   03 d.  12:20  U-14   VD    D.Kashin  D.Silivanov   16:21  11:21    A.Aalto  A.Melleri   19  
 79   03 d.  12:45  U-14   VD    R.Lesinskas  D.Tankevič   9:21  14:21    D.Pakšys  M.Gedrimas   15  
 80   03 d.  12:45  U-14   VD    R.Bajars  T.Sala   8:21  11:21    S.Saarse  R.Talts   13  
 81   03 d.  12:45  U-14   VD    E.Jonkus  D.Leonovič   21:12  21:15    D.Bronka  L.Golovčenko   19  
82 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.