Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Moterų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-03  
 1   Heili Merisalu    Dėl 1-16 vietos        
09:00   H.Merisalu        
 32       ->        
     H.Merisalu      
 17   Tuulia Santalahti      21:16  21:10 [18']      
[1] 09:00    T.Santalahti        
 16   Mia Sakarias    21:13  18:21  21:18 [32']        
       H.Merisalu    
 9   Aryna Nikalayeva        21:14  21:15 [19']    
09:00   A.Nikalayeva        
 24       ->        
     A.Nikalayeva      
 25         21:17  21:19 [26']      
09:00   J.Kelečiūtė        
 8   Jogailė Kelečiūtė    ->        
         T.Bandarenko  
 5   Diana Bespalova          21:16  21:11 [20']  
09:00   D.Bespalova        
 28       ->        
     J.Silvola      
 21   Katsiaryna Zhidovich      21:17  21:12 [19']      
[2] 09:00    J.Silvola        
 12   Jasmin Silvola    10:21  21:18  21:2 [31']        
       T.Bandarenko    
 13   Jorūnė Šalnaitė        21:14  21:11 [19']    
[3] 09:00    J.Šalnaitė        
 20   Madara Mackeviča    21:8  21:10 [18']        
     T.Bandarenko      
 29         21:11  21:12 [20']      
09:00   T.Bandarenko        
 4   Tatjana Bandarenko    ->         1-a vieta
           V.Paulauskaitė
 3   Viltė Paulauskaitė            21:9  21:10 [19']
09:25   V.Paulauskaitė        
 30       ->        
     V.Paulauskaitė      
 19   Siri Nandikonda      21:8  25:23 [25']      
[4] 09:25    S.Yanouskaya        
 14   Sofija Yanouskaya    21:15  21:9 [22']        
       V.Paulauskaitė    
 11   Laura-Liis Kale        21:16  21:9 [19']    
[5] 09:25    L.Kale        
 22   Anete Priedniece    21:7  21:8 [16']        
     L.Kale      
 27         21:16  24:22 [24']      
09:25   E.Šapovalova        
 6   Emilia Šapovalova    ->        
         V.Paulauskaitė  
 7   Henna Hukari          21:12  21:13 [20']  
09:25   H.Hukari        
 26       ->        
     H.Hukari      
 23         21:11  21:19 [19']      
09:25   E.Zitane        
 10   Elza Zitane    ->        
       S.Brahmakal    
 15   Madara Gaure        21:8  21:9 [13']    
[6] 09:25    T.Leonovič        
 18   Taja Leonovič    21:8  21:18 [20']      H.Merisalu   3-a vieta
     S.Brahmakal      H.Merisalu
 31         21:15  21:18 [17']    S.Brahmakal   21:14  21:12 [17']
09:25   S.Brahmakal        
 2   Sai Brahmakal    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Nikalayeva    
         A.Nikalayeva  
       J.Silvola   21:13  21:12 [18']   5-a vieta
       
       L.Kale     ->
         L.Kale  
       H.Hukari   21:14  21:11 [16']  
           
           
         J.Silvola   7-a vieta
       
         H.Hukari   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Santalahti      
       J.Kelečiūtė    
     J.Kelečiūtė   21:7  21:14 [16']    
         J.Kelečiūtė  
     D.Bespalova     21:10  21:13 [20']  
       J.Šalnaitė    
     J.Šalnaitė   15:21  21:8  21:14 [29']     9-a vieta
       
     S.Yanouskaya       ->
       S.Yanouskaya    
     E.Šapovalova   21:16 [10']    
         S.Yanouskaya  
     E.Zitane     21:16  21:13 [19']  
       T.Leonovič    
     T.Leonovič   21:13  22:24  21:15 [30']    
           
         J.Šalnaitė   11-a vieta
       
         T.Leonovič   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       T.Santalahti    
         D.Bespalova  
       D.Bespalova   12:21  21:18  21:19 [29']   13-a vieta
       
       E.Šapovalova     ->
       E.Zitane  
       E.Zitane   21:0 [10']  
           
           
         T.Santalahti   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      E.Šapovalova   ->
         
   M.Sakarias      
   M.Sakarias   ->      
     M.Sakarias    
      ->    
   .      
    ->      
         M.Sakarias  
        21:13  12:21  21:17 [34']  
   K.Zhidovich      
   K.Zhidovich   ->      
       K.Zhidovich    
   M.Mackeviča     21:13  21:16 [19']    
   M.Mackeviča      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   S.Nandikonda      
   S.Nandikonda   ->      
       S.Nandikonda    
   A.Priedniece     21:11  21:10 [16']    
   A.Priedniece      
    ->      
         S.Nandikonda  
        23:21  21:14 [23']  
   .      
    ->      
     M.Gaure    
   M.Gaure     ->    
   M.Gaure      
    ->    K.Zhidovich   19-a vieta
       
         M.Gaure   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Mackeviča  
       M.Mackeviča   ->   21-a vieta
       
       A.Priedniece     ->
       A.Priedniece  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VD  
     Suaug E 
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    MD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17 
     U-13 
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.