Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daniel Kornejev 
 Emilia Šapovalova 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kornejev, E.Šapovalova      
 16       ->      
   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė    
 9   Daniil Silivanov 
 Aryna Nikalayeva 
    21:0 [4']    
   R.Lesinskas, V.Paulauskaitė      
 8   Rokas Lesinskas 
 Viltė Paulauskaitė 
  21:18  11:21  21:18 [33']      
       D.Kashin, T.Bandarenko  
 5   Edgars Romka 
 Madara Mackeviča 
      21:17  21:19 [26']  
   A.Aalto, S.Brahmakal      
 12   Akseli Aalto 
 Sai Brahmakal 
  21:9  21:8 [17']      
     D.Kashin, T.Bandarenko    
 13   Oliver Oldorff 
 Henna Hukari 
    21:16  21:8 [22']    
   D.Kashin, T.Bandarenko      
 4   Dmitri Kashin 
 Tatjana Bandarenko 
  21:15  21:15 [19']       1-a vieta
         D.Pakšys, J.Kelečiūtė
 3   Domas Pakšys 
 Jogailė Kelečiūtė 
        21:19  21:19 [26']
   D.Pakšys, J.Kelečiūtė      
 14   Mikhail Makarov 
 Sofija Yanouskaya 
  21:9  21:15 [22']      
     D.Pakšys, J.Kelečiūtė    
 11   Alvar Melleri 
 Siri Nandikonda 
    21:13  21:12 [18']    
   R.Talts, H.Merisalu      
 6   Rasmus Talts 
 Heili Merisalu 
  21:19  21:18 [19']      
       D.Pakšys, J.Kelečiūtė  
 7   Akseli Nummi 
 Jasmin Silvola 
      21:19  21:11 [20']  
   A.Nummi, J.Silvola      
 10   Rolands Bratčikovs 
 Diana Bespalova 
  21:16  21:14 [19']      
     T.Kaikkonen, T.Santalahti    
 15         17:21  21:19  21:18 [31']    
 T.Kaikkonen, T.Santalahti      
 2   Tommi Kaikkonen 
 Tuulia Santalahti 
  ->    R.Lesinskas, V.Paulauskaitė   3-a vieta
         R.Lesinskas, V.Paulauskaitė
       T.Kaikkonen, T.Santalahti   19:21  21:17  21:17 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kornejev, E.Šapovalova    
     A.Aalto, S.Brahmakal  
     A.Aalto, S.Brahmakal   21:0   5-a vieta
         A.Aalto, S.Brahmakal
     R.Talts, H.Merisalu     21:12  21:15 [18']
       A.Nummi, J.Silvola  
     A.Nummi, J.Silvola   18:21  21:15  21:15 [26']  
         
         
       D.Kornejev, E.Šapovalova   7-a vieta
       R.Talts, H.Merisalu
       R.Talts, H.Merisalu   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Silivanov, A.Nikalayeva    
   D.Silivanov, A.Nikalayeva   ->    
       O.Oldorff, H.Hukari  
   E.Romka, M.Mackeviča     19:21  21:15  23:21 [32']  
     O.Oldorff, H.Hukari    
   O.Oldorff, H.Hukari   21:9  21:13 [16']     9-a vieta
     
   M.Makarov, S.Yanouskaya       ->
     A.Melleri, S.Nandikonda    
   A.Melleri, S.Nandikonda   21:16  21:14 [24']    
       A.Melleri, S.Nandikonda  
   R.Bratčikovs, D.Bespalova     21:12  21:6 [15']  
   R.Bratčikovs, D.Bespalova    
    ->    
         
       D.Silivanov, A.Nikalayeva   11-a vieta
         D.Silivanov, A.Nikalayeva
       R.Bratčikovs, D.Bespalova   21:12  21:8 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Romka, M.Mackeviča  
     E.Romka, M.Mackeviča   ->   13-a vieta
     
     M.Makarov, S.Yanouskaya     ->
     M.Makarov, S.Yanouskaya  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.