Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Catlyn Kruus    Dėl 1-8 vietos      
 C.Kruus      
 16       ->      
     C.Kruus    
 9   Karoliine Inselberg      21:8  21:14 [17']    
   K.Inselberg      
 8   Arta Priedniece    21:15  21:11 [21']      
       C.Kruus  
 5   Gabija Mockutė        21:11  21:7 [20']  
   G.Mockutė      
 12   Marelle Salu    21:16  21:11 [20']      
     G.Mockutė    
 13   Kornelija Urbonavičiūtė      21:10  21:16 [21']    
   K.Urbonavičiūtė      
 4   Annemarija Lorena Priede    13:21  21:18  21:15 [30']       1-a vieta
         C.Kruus
 3   Veranika Tarusava          24:22  21:12 [29']
   V.Tarusava      
 14   Evelīna Miltoviča    21:3  21:5 [13']      
     R.Üprus    
 11   Amanda Azarova      21:11  14:21  21:17 [30']    
   R.Üprus      
 6   Ramona Üprus    21:7  21:19 [16']      
       S.Golubickaitė  
 7   Aliaksandra Vasileuskaya        21:12  21:12 [21']  
   A.Vasileuskaya      
 10   Urtė Rakštytė    16:21  21:15  21:12 [36']      
     S.Golubickaitė    
 15         21:18  21:7 [25']    
 S.Golubickaitė      
 2   Samanta Golubickaitė    ->    G.Mockutė   3-a vieta
         R.Üprus
       R.Üprus   14:21  21:7  21:19 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Inselberg    
       K.Inselberg  
     K.Urbonavičiūtė   21:18  21:16 [20']   5-a vieta
         V.Tarusava
     V.Tarusava     26:24  21:17 [21']
       V.Tarusava  
     A.Vasileuskaya   21:11  21:14 [22']  
         
         
       K.Urbonavičiūtė   7-a vieta
         A.Vasileuskaya
       A.Vasileuskaya   26:24  21:10 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Priedniece    
   A.Priedniece   ->    
       M.Salu  
   M.Salu     21:18  21:19 [23']  
     M.Salu    
   A.Priede   12:21  21:19  21:10 [29']     9-a vieta
         M.Salu
   E.Miltoviča       21:7  18:21  21:17 [33']
     A.Azarova    
   A.Azarova   21:17  21:11 [16']    
       U.Rakštytė  
   U.Rakštytė     12:21  22:20  21:19 [31']  
   U.Rakštytė    
    ->    
         
       A.Priedniece   11-a vieta
         A.Priedniece
       A.Azarova   19:21  21:18  21:19 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Priede  
     A.Priede   ->   13-a vieta
         A.Priede
     E.Miltoviča     21:11  21:8 [13']
     E.Miltoviča  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.