Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Baltic Youth Championship, Data: 2019-11-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Kilk, C.Kruus      
 16       ->      
     T.Kilk, C.Kruus    
 9   Roberts Renars Miščenko 
 Annemarija Lorena Priede 
    21:16  21:16 [22']    
   I.Dubikouski, V.Tarusava      
 8   Illia Dubikouski 
 Veranika Tarusava 
  21:12  21:14 [17']      
       T.Kilk, C.Kruus  
 5   Eliel Melleri 
 Arta Priedniece 
      21:15  21:15 [18']  
 E.Melleri, A.Priedniece      
 12       ->      
     E.Melleri, A.Priedniece    
 13         21:16  21:9 [18']    
 M.Kirkums, A.Azarova      
 4   Martins Kirkums 
 Amanda Azarova 
  ->       1-a vieta
         T.Kilk, C.Kruus
 3   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Aliaksandra Vasileuskaya 
        21:9  21:18 [20']
 A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya      
 14       ->      
     O.Männik, R.Üprus    
 11         21:11  21:17 [22']    
 O.Männik, R.Üprus      
 6   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
  ->      
       S.Klioštoraitis, G.Mockutė  
 7   Jonas Ožalas 
 Urtė Rakštytė 
      21:17  16:21  21:17 [37']  
   J.Ožalas, U.Rakštytė      
 10   Jonatan Qvisen 
 Evelīna Miltoviča 
  21:15  13:21  21:12 [26']      
     S.Klioštoraitis, G.Mockutė    
 15         21:11  21:16 [20']    
 S.Klioštoraitis, G.Mockutė      
 2   Simas Klioštoraitis 
 Gabija Mockutė 
  ->    E.Melleri, A.Priedniece   3-a vieta
         O.Männik, R.Üprus
       O.Männik, R.Üprus   24:22  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Dubikouski, V.Tarusava    
       I.Dubikouski, V.Tarusava  
     M.Kirkums, A.Azarova   21:17  21:17 [20']   5-a vieta
         A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya
     A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya     21:18  21:11 [21']
       A.Aliaksandrovich, A.Vasileuskaya  
     J.Ožalas, U.Rakštytė   21:10  21:17 [17']  
         
         
       M.Kirkums, A.Azarova   7-a vieta
     
       J.Ožalas, U.Rakštytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Miščenko, A.Priede    
   R.Miščenko, A.Priede   ->    
     R.Miščenko, A.Priede  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
         R.Miščenko, A.Priede
        15:21  21:16  21:17 [26']
   .    
    ->    
     J.Qvisen, E.Miltoviča  
   J.Qvisen, E.Miltoviča     ->  
   J.Qvisen, E.Miltoviča    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2020-12-05 10:00 2020-12-05 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj) Nukelta į sausio mėn.
2020-12-05 10:00 2020-12-05 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (ANTRAS KARTAS)
2020-11-28 10:00 2020-11-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (PIRMAS KRAUJAS)
2020-11-28 11:00 2020-11-28 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C 
     Suaug D 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.