Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 34           16 
 15           8 
 15           8 
 19           8 
 Diena  04  05  06  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   04 d.  10:00  U-17   VV    A.Mitroszewski   12:21  17:21    O.Stapleton   25  
 2   04 d.  10:00  U-17   MV    H.Crespel   21:18  21:12    D.Potapova   25  
 3   04 d.  10:00  U-17   MV    S.Borisenko   12:21  3:21    M.Kuptcova   15  
 4   04 d.  10:00  U-17   MX    I.Davletbaev  G.Mezentseva   19:21  19:21    K.Kisielewski  K.Kisielewska   22  
 5   04 d.  10:20  U-17   MX    Y.Osvald  C.Pognante   21:7  21:12    P.Rozenvalds  A.Priedniece   17  
 6   04 d.  10:20  U-17   MX    M.Justel  A.Huynh   0:1    E.Peresetskiy  V.Isaeva    
 7   04 d.  10:30  U-17   VV    M.Danielak   21:14  21:11    M.Podkowinski   17  
 8   04 d.  10:30  U-17   VV    D.Lanin   22:20  23:21    D.Pakšys   21  
 9   04 d.  10:50  U-17   VV    V.Bagdanavičius   10:21  19:21    M.Aleksandrowicz   21  
 10   04 d.  10:50  U-17   VV    A.Sokolov   15:21  14:21    T.Buza   19  
 11   04 d.  11:00  U-17   VV    C.Driver   21:14  21:14    M.Svensson   21  
 12   04 d.  11:00  U-17   VV    A.Wakhevitsch   21:5  21:8    A.Valatka   17  
 13   04 d.  11:20  U-17   VV    A.Garifullin   17:21  21:16  21:13    J.Ožalas   43  
 14   04 d.  11:20  U-17   VV    S.Novikas   21:19  9:21  12:21    M.Holub   33  
 15   04 d.  11:30  U-17   VV    B.Labarthe   21:3  21:6    M.Mackevičius   15  
 16   04 d.  11:30  U-17   VV    R.Kolesov   18:21  3:21    O.Klausholm   17  
 17   04 d.  11:50  U-17   VV    K.Kisielewski   21:14  18:21  21:12    A.Kamalov   34  
 18   04 d.  11:50  U-17   VV    I.Davletbaev   15:21  12:21    D.Perkowski   18  
 19   04 d.  12:00  U-17   VV    M.Justel   21:6  21:5    S.Lenczewski   16  
 20   04 d.  12:00  U-17   VV    G.Brečs   14:21  15:21    E.Peresetskiy   18  
 21   04 d.  12:20  U-17   VV    O.Stapleton   14:21  18:21    Y.Osvald   28  
 22   04 d.  12:20  U-17   VV    J.Filipowicz   21:7  21:12    P.Rozenvalds   15  
 23   04 d.  12:30  U-17   MV    A.Kironda   21:15  21:15    V.Shirinkina   27  
 24   04 d.  12:30  U-17   MV    C.Gaudreau   21:16  21:8    J.Stankiewicz   22  
 25   04 d.  12:50  U-17   MV    A.Kosenchuk   21:7  21:7    A.Priedniece   17  
 26   04 d.  12:50  U-17   MV    M.Teller   9:21  9:21    J.Wojcik   16  
 27   04 d.  13:00  U-17   MV    M.Sukackaitė   21:16  21:10    V.Isaeva   18  
 28   04 d.  13:00  U-17   MV    P.Mastiaeva   21:11  21:13    M.Kowalczyk   18  
 29   04 d.  13:20  U-17   MV    M.Cesari   21:16  21:18    V.Paulauskaitė   30  
 30   04 d.  13:20  U-17   MV    A.Bakirova   9:21  2:21    H.Crespel   15  
 31   04 d.  13:30  U-17   MV    M.Kuptcova   21:9  21:6    K.Ilves   17  
 32   04 d.  13:30  U-17   MV    K.Kisielewska   1:0    D.Gajda    
 33   04 d.  13:50  U-17   MV    J.Kelečiūtė   13:21  4:21    D.Kharlampovich   18  
 34   04 d.  13:50  U-17   MV    O.Ščerbakova   9:21  12:21    F.Nurit   24  
 35   04 d.  14:00  U-17   MV    K.Desmots-Chacun   21:19  21:23  18:21    G.Lisochkina   44  
 36   04 d.  14:00  U-17   MV    C.Pognante   13:21  16:21    G.Mezentseva   22  
 37   04 d.  14:20  U-17   MV    A.Huynh   0:1    A.Babre    
 38   04 d.  14:20  U-17   MV    D.Gilmanova   8:21  16:21    P.Murėnaitė   20  
 39   04 d.  15:00  U-17   VV    M.Danielak   21:11  21:10    D.Lanin   17  
 40   04 d.  15:00  U-17   VV    M.Justel   21:14  21:10    E.Peresetskiy   21  
 41   04 d.  15:00  U-17   VV    M.Aleksandrowicz   20:22  21:8  21:11    T.Buza   31  
 42   04 d.  15:00  U-17   VV    C.Driver   9:21  19:21    A.Wakhevitsch   25  
 43   04 d.  15:20  U-17   VV    Y.Osvald   21:10  21:9    A.Garifullin   23  
 44   04 d.  15:20  U-17   VV    M.Holub   13:21  12:21    K.Kisielewski   17  
 45   04 d.  15:30  U-17   VV    B.Labarthe   21:12  21:14    J.Filipowicz   19  
 46   04 d.  15:30  U-17   VV    O.Klausholm   22:20  14:21  21:19    D.Perkowski   44  
 47   04 d.  15:50  U-17   MV    A.Kironda   21:13  21:9    C.Gaudreau   21  
 48   04 d.  15:50  U-17   MV    A.Kosenchuk   21:14  21:7    J.Wojcik   22  
 49   04 d.  16:00  U-17   MV    M.Sukackaitė   8:21  22:20  13:21    P.Mastiaeva   38  
 50   04 d.  16:00  U-17   MV    M.Cesari   21:16  18:21  21:15    H.Crespel   40  
 51   04 d.  16:20  U-17   MV    M.Kuptcova   21:11  21:11    K.Kisielewska   19  
 52   04 d.  16:20  U-17   MV    D.Kharlampovich   21:19  17:21  15:21    F.Nurit   48  
 53   04 d.  16:30  U-17   MV    G.Lisochkina   10:21  10:21    G.Mezentseva   18  
 54   04 d.  16:30  U-17   MV    A.Babre   15:21  9:21    P.Murėnaitė   21  
 55   04 d.  17:00  U-17   VD    K.Kisielewski  M.Podkowinski   21:7  21:9    G.Brečs  P.Rozenvalds   18  
 56   04 d.  17:00  U-17   VD    M.Justel  B.Labarthe   21:0  21:10    M.Mackevičius  A.Valatka   16  
 57   04 d.  17:00  U-17   VD    R.Kolesov  A.Sokolov   13:21  9:21    C.Driver  O.Stapleton   17  
 58   04 d.  17:00  U-17   VD    I.Davletbaev  A.Garifullin   24:26  12:21    T.Buza  M.Danielak   27  
 59   04 d.  17:20  U-17   VD    M.Aleksandrowicz  M.Holub   21:9  21:9    D.Lanin  E.Peresetskiy   16  
 60   04 d.  17:20  U-17   VD    Y.Osvald  A.Wakhevitsch   21:10  21:16    S.Novikas  J.Ožalas   20  
 61   04 d.  17:30  U-17   VD    J.Filipowicz  S.Lenczewski   18:21  24:22  19:21    A.Kamalov  O.Klausholm   37  
 62   04 d.  17:30  U-17   MD    S.Borisenko  O.Ščerbakova   1:0    D.Gajda  M.Kowalczyk    
 63   04 d.  17:50  U-17   MD    A.Bakirova  D.Gilmanova   11:21  18:21    M.Cesari  F.Nurit   23  
 64   04 d.  17:50  U-17   MD    J.Stankiewicz  J.Wojcik   21:14  21:9    K.Ilves  M.Teller   19  
 65   04 d.  18:00  U-17   MD    K.Kisielewska  A.Kosenchuk   7:21  15:21    P.Mastiaeva  G.Mezentseva   18  
 66   04 d.  18:00  U-17   MD    V.Isaeva  M.Kuptcova   20:22  12:21    C.Gaudreau  C.Pognante   25  
 67   04 d.  18:20  U-17   MD    V.Paulauskaitė  M.Sukackaitė   13:21  16:21    D.Kharlampovich  G.Lisochkina   22  
 68   04 d.  18:20  U-17   MD    H.Crespel  K.Desmots-Chacun   21:14  21:12    A.Babre  A.Priedniece   27  
 69   04 d.  19:00  U-17   MX    A.Kamalov  A.Kironda   21:13  21:13    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   20  
 70   04 d.  19:00  U-17   MX    A.Garifullin  D.Gilmanova   18:21  18:21    A.Mitroszewski  J.Wojcik   23  
 71   04 d.  19:20  U-17   MX    A.Dydynski  J.Stankiewicz   16:21  14:21    K.Kisielewski  K.Kisielewska   21  
 72   04 d.  19:20  U-17   MX    D.Lanin  M.Kuptcova   25:23  11:21  21:12    A.Wakhevitsch  F.Nurit   38  
 73   04 d.  19:30  U-17   MX    G.Brečs  A.Babre   13:21  9:21    B.Labarthe  H.Crespel   19  
 74   04 d.  19:30  U-17   MX    Y.Osvald  C.Pognante   21:13  21:16    R.Kolesov  D.Potapova   20  
 75   04 d.  19:50  U-17   MX    E.Peresetskiy  V.Isaeva   19:21  10:21    T.Buza  M.Kowalczyk   19  
 76   04 d.  19:50  U-17   MX    A.Sokolov  G.Lisochkina   12:21  7:21    D.Perkowski  A.Kosenchuk   16  
76 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.