Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian U-17 2019 , Data: 2019-10-04, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 33           16 
 34           16 
 15           8 
 15           8 
 19           8 
 Diena  04  05  06  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 77   05 d.  10:00  U-17   MX    A.Kamalov  A.Kironda   21:18  21:16    A.Mitroszewski  J.Wojcik   21  
 78   05 d.  10:00  U-17   MX    B.Labarthe  H.Crespel   18:21  21:14  17:21    K.Kisielewski  K.Kisielewska   36  
 79   05 d.  10:00  U-17   MX    Y.Osvald  C.Pognante   21:17  21:18    D.Lanin  M.Kuptcova   20  
 80   05 d.  10:00  U-17   MX    T.Buza  M.Kowalczyk   15:21  15:21    D.Perkowski  A.Kosenchuk   19  
 81   05 d.  10:25  U-17   MV    P.Mastiaeva   23:25  21:8  21:17    M.Cesari   55  
 82   05 d.  10:25  U-17   MV    G.Mezentseva   21:11  21:17    P.Murėnaitė   22  
 83   05 d.  10:35  U-17   VV    M.Danielak   17:21  19:21    M.Justel   31  
 84   05 d.  10:35  U-17   VV    M.Aleksandrowicz   21:18  14:21  16:21    A.Wakhevitsch   39  
 85   05 d.  11:10  U-17   MV    A.Kironda   21:17  21:13    A.Kosenchuk   28  
 86   05 d.  11:10  U-17   MV    M.Kuptcova   16:21  21:17  17:21    F.Nurit   47  
 87   05 d.  11:35  U-17   VV    Y.Osvald   14:21  17:21    K.Kisielewski   27  
 88   05 d.  11:35  U-17   VV    B.Labarthe   21:17  16:21  12:21    O.Klausholm   40  
 89   05 d.  11:45  U-17   MD    P.Mastiaeva  G.Mezentseva   21:19  21:13    C.Gaudreau  C.Pognante   26  
 90   05 d.  11:45  U-17   MD    D.Kharlampovich  G.Lisochkina   21:16  16:21  15:21    H.Crespel  K.Desmots-Chacun   46  
 91   05 d.  12:10  U-17   VD    T.Buza  M.Danielak   21:10  21:18    M.Aleksandrowicz  M.Holub   20  
 92   05 d.  12:20  U-17   MD    A.Kironda  D.Potapova   21:9  21:9    S.Borisenko  O.Ščerbakova   19  
 93   05 d.  12:20  U-17   MD    M.Cesari  F.Nurit   19:21  21:17  21:12    J.Stankiewicz  J.Wojcik   47  
 94   05 d.  12:45  U-17   VD    A.Dydynski  D.Perkowski   21:15  16:21  16:21    K.Kisielewski  M.Podkowinski   34  
 95   05 d.  12:45  U-17   VD    M.Justel  B.Labarthe   21:13  22:24  21:5    C.Driver  O.Stapleton   36  
 96   05 d.  12:55  U-17   VD    Y.Osvald  A.Wakhevitsch   21:12  21:17    A.Kamalov  O.Klausholm   23  
 97   05 d.  15:00  U-17   MX    A.Kamalov  A.Kironda   11:21  26:28    K.Kisielewski  K.Kisielewska   27  
 98   05 d.  15:00  U-17   MX    Y.Osvald  C.Pognante   9:21  16:21    D.Perkowski  A.Kosenchuk   21  
 99   05 d.  15:30  U-17   MV    F.Nurit   9:21  15:21    G.Mezentseva   27  
 100   05 d.  15:30  U-17   VV    M.Justel   13:21  17:21    A.Wakhevitsch   25  
 101   05 d.  16:00  U-17   MV    A.Kironda   10:21  21:9  21:9    P.Mastiaeva   33  
 102   05 d.  16:00  U-17   VV    K.Kisielewski   6:21  12:21    O.Klausholm   16  
 103   05 d.  16:30  U-17   MD    P.Mastiaeva  G.Mezentseva   21:17  27:25    H.Crespel  K.Desmots-Chacun   38  
 104   05 d.  16:30  U-17   VD    T.Buza  M.Danielak   21:16  23:21    Y.Osvald  A.Wakhevitsch   27  
 105   05 d.  17:00  U-17   MD    A.Kironda  D.Potapova   21:13  19:21  21:19    M.Cesari  F.Nurit   48  
 106   05 d.  17:00  U-17   VD    K.Kisielewski  M.Podkowinski   11:21  6:21    M.Justel  B.Labarthe   17  
30 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug E    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.