Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Giedrė Dapkuvienė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[98] 14:00    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė    
 8   Eglė Markelytė ,   Ingrida Petkutė    21:5  21:10 [13']    
  [113] 14:50    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė  
 5   Beata Rakštytė ,   Rugilė Gečaitė      22:20  18:21  21:12 [31']  
[99] 14:00    B.Rakštytė, R.Gečaitė    
 4   Rūta Ulozaitė ,   Toma Rakauskaitė    21:13  21:7 [17']    1-a vieta
    [128] 15:15    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė
 3   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova        21:17  21:18 [23']
[100] 14:00    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 6   Viktorija Suško ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė    21:9  21:13 [15']    
  [114] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Jolanta Treinytė ,   Kristina Poškutė      17:21  21:12  21:7 [29']  
[101] 14:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 2   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė    21:15  21:13 [15']    
     
     B.Rakštytė, R.Gečaitė  3-a vieta
  [129] 15:40    J.Žibūdienė, J.Puchova
   J.Žibūdienė, J.Puchova   21:8  21:16 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Markelytė, I.Petkutė    
  [115] 14:50    R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė  
   R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė   26:24  21:8 [17']  5-a vieta
    [130] 15:40    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė
   V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:10  21:17 [16']
  [116] 14:50    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   J.Treinytė, K.Poškutė   20:22  21:16  21:13 [29']  
       
       
     E.Markelytė, I.Petkutė  7-a vieta
    [131] 15:40    E.Markelytė, I.Petkutė
     J.Treinytė, K.Poškutė   21:17  17:21  21:19 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.