Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Giedrė Dapkuvienė ,   Tanita Urbonienė   Dėl 1-4 vietų    
[98] 14:00    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė    
 8   Eglė Markelytė ,   Ingrida Petkutė    21:5  21:10 [13']    
  [113] 14:50    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė  
 5   Beata Rakštytė ,   Rugilė Gečaitė      22:20  18:21  21:12 [31']  
[99] 14:00    B.Rakštytė, R.Gečaitė    
 4   Rūta Ulozaitė ,   Toma Rakauskaitė    21:13  21:7 [17']    1-a vieta
    [128] 15:15    G.Dapkuvienė, T.Urbonienė
 3   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova        21:17  21:18 [23']
[100] 14:00    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 6   Viktorija Suško ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė    21:9  21:13 [15']    
  [114] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Jolanta Treinytė ,   Kristina Poškutė      17:21  21:12  21:7 [29']  
[101] 14:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 2   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė    21:15  21:13 [15']    
     
     B.Rakštytė, R.Gečaitė  3-a vieta
  [129] 15:40    J.Žibūdienė, J.Puchova
   J.Žibūdienė, J.Puchova   21:8  21:16 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Markelytė, I.Petkutė    
  [115] 14:50    R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė  
   R.Ulozaitė, T.Rakauskaitė   26:24  21:8 [17']  5-a vieta
    [130] 15:40    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė
   V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė     21:10  21:17 [16']
  [116] 14:50    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė  
   J.Treinytė, K.Poškutė   20:22  21:16  21:13 [29']  
       
       
     E.Markelytė, I.Petkutė  7-a vieta
    [131] 15:40    E.Markelytė, I.Petkutė
     J.Treinytė, K.Poškutė   21:17  17:21  21:19 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.