Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
DELFI Badmintono turnyras, Data: 2019-01-12, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12 2019-01-12  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[55] 11:30    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė      
 16   Povilas Palubinskas 
 Dominyka Sitavičiūtė 
  21:11  20:22  21:15 [29']      
  [69] 12:20    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė    
 9   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
    21:18  16:21  21:13 [28']    
[56] 11:30    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 8   Aurimas Misius 
 Vilija Čekanauskienė 
  21:10  16:21  21:19 [25']      
    [81] 13:10    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
      21:17  21:18 [17']  
[57] 11:55    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė      
 12   Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  13:21  21:17  21:17 [27']      
  [70] 12:20    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 13   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
    21:9  21:9 [14']    
[58] 11:55    A.Michejenko, A.Pakšytė      
 4   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  21:9  21:9 [13']       1-a vieta
      [93] 13:35    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Giedrė Dapkuvienė 
        21:15  23:21 [20']
[59] 11:55    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė      
 14   Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
  21:16  21:7 [14']      
  [71] 12:20    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė    
 11   Gintautas Jaugielavičius 
 Elžbieta Bajorinaitė 
    19:21  21:6  21:10 [26']    
[60] 11:55    A.Olšauskas, R.Gečaitė      
 6   Artūras Olšauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  21:16  21:19 [18']      
    [82] 13:10    L.Vaškevičius, G.Dapkuvienė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Jelena Puchova 
      21:18  21:18 [20']  
[61] 11:55    V.Salietis, A.Brikaitė      
 10   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  10:21  21:11  21:17 [24']      
  [72] 12:20    K.Šemeta, J.Žibūdienė    
 15   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
    21:19  21:16 [20']    
[62] 11:55    K.Šemeta, J.Žibūdienė      
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Žibūdienė 
  21:11  21:13 [15']    P.Palubinskas, D.Sitavičiūtė   3-a vieta
      [94] 13:35    K.Šemeta, J.Žibūdienė
       K.Šemeta, J.Žibūdienė   21:7  21:10 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
    [83] 13:10    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   15:21  21:19  22:20 [32']   5-a vieta
     
     A.Olšauskas, R.Gečaitė     ->
    [84] 13:10    V.Salietis, A.Brikaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė   19:21  22:20  21:8 [30']  
         
         
       T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       A.Olšauskas, R.Gečaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
  [73] 12:45    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
   A.Misius, V.Čekanauskienė   22:20  21:16 [18']    
    [85] 13:10    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
   J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė     21:16  21:16 [18']  
  [74] 12:45    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
   S.Jurkevičius, E.San Sansches   13:21  21:13  21:12 [24']     9-a vieta
     
   S.Malakauskas, E.Markelytė       ->
  [75] 12:45    G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė    
   G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė   21:12  21:13 [15']    
    [86] 13:10    G.Jaugielavičius, E.Bajorinaitė  
   D.Čeplinskas, J.Puchova     16:21  21:13  21:15 [27']  
  [76] 12:45    D.Čeplinskas, J.Puchova    
   V.Markevičius, I.Petkutė   21:19  21:15 [18']    
         
       J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė   11-a vieta
     
       D.Čeplinskas, J.Puchova   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Misius, V.Čekanauskienė    
    [87] 13:10    A.Misius, V.Čekanauskienė  
     S.Jurkevičius, E.San Sansches   21:16  21:19 [17']   13-a vieta
     
     S.Malakauskas, E.Markelytė     ->
    [88] 13:10    V.Markevičius, I.Petkutė  
     V.Markevičius, I.Petkutė   21:17  21:17 [18']  
         
         
       S.Jurkevičius, E.San Sansches   15-a vieta
     
       S.Malakauskas, E.Markelytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.