Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (5 Etapas), Data: 2019-02-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02 2019-02-02  
 1   Živilė Nečejauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Nečejauskaitė, V.Žitlinskaitė      
 16       ->      
  [124] 17:25    A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė    
 9   Gintarė Gumbytė 
 Toma Jančiauskienė 
    21:16  23:21 [19']    
[112] 16:25    A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė      
 8   Asta Mastavičiūtė 
 Indrė Gudelytė 
  21:6  21:13 [15']      
    [138] 18:25    A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė  
 5   Alina Michaliova 
 Inga Jakutienė 
      18:21  21:6  21:17 [29']  
[113] 16:55    A.Michaliova, I.Jakutienė      
 12   Viktorija Zonytė 
 Dalia Tamkevičiūtė 
  21:16  21:11 [14']      
  [125] 17:25    A.Michaliova, I.Jakutienė    
 13         16:21  21:16  21:17 [26']    
 R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė      
 4   Rasma Tumbrotaitė 
 Akvilė Kazlienė  
  ->       1-a vieta
      [154] 19:25    K.Janutaitė, M.Janutaitė
 3   Gintarė Ramanauskaitė 
 Dalia Bogatko 
        21:17  21:19 [20']
 G.Ramanauskaitė, D.Bogatko      
 14       ->      
  [126] 17:25    A.Kvasytė, A.Lingytė    
 11   Gabrielė Masevičienė 
 Diana Daugerd 
    21:17  21:16 [19']    
[114] 16:55    A.Kvasytė, A.Lingytė      
 6   Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
  21:13  21:6 [14']      
    [139] 18:25    K.Janutaitė, M.Janutaitė  
 7   Karolina Merkevičiūtė 
 Sigutė Macijauskaitė 
      21:14  21:9 [14']  
[115] 16:55    R.Paurytė, L.Venckutė      
 10   Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
  21:13  21:17 [17']      
  [127] 17:25    K.Janutaitė, M.Janutaitė    
 15         21:7  21:14 [14']    
 K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 2   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  ->    A.Michaliova, I.Jakutienė   3-a vieta
      [155] 19:25    A.Michaliova, I.Jakutienė
       A.Kvasytė, A.Lingytė   21:17  24:22 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nečejauskaitė, V.Žitlinskaitė    
    [140] 18:25    Ž.Nečejauskaitė, V.Žitlinskaitė  
     R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   21:13  21:17 [16']   5-a vieta
      [156] 19:25    Ž.Nečejauskaitė, V.Žitlinskaitė
     G.Ramanauskaitė, D.Bogatko     21:11  21:13 [14']
    [141] 18:25    R.Paurytė, L.Venckutė  
     R.Paurytė, L.Venckutė   21:15  12:21  21:15 [27']  
         
         
       R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė   7-a vieta
      [157] 19:25    R.Tumbrotaitė, A.Kazlienė
       G.Ramanauskaitė, D.Bogatko   21:16  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Gumbytė, T.Jančiauskienė    
   G.Gumbytė, T.Jančiauskienė   ->    
    [142] 18:25    G.Gumbytė, T.Jančiauskienė  
   V.Zonytė, D.Tamkevičiūtė     23:21  21:14 [17']  
   V.Zonytė, D.Tamkevičiūtė    
    ->     9-a vieta
      [158] 19:25    G.Gumbytė, T.Jančiauskienė
        18:21  21:14  21:13 [29']
   G.Masevičienė, D.Daugerd    
   G.Masevičienė, D.Daugerd   ->    
    [143] 18:25    G.Masevičienė, D.Daugerd  
   K.Merkevičiūtė, S.Macijauskaitė     21:14  21:14 [16']  
   K.Merkevičiūtė, S.Macijauskaitė    
    ->    
         
       V.Zonytė, D.Tamkevičiūtė   11-a vieta
      [159] 19:25    K.Merkevičiūtė, S.Macijauskaitė
       K.Merkevičiūtė, S.Macijauskaitė   17:21  21:14  21:15 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.