Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian International Youth (U15/U13), Data: 2019-11-30, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-15 
 20           8 
 22           8 
 10           4 
 12           4 
 22           4 
 U-13 
 30           4 
 18           4 
 13           2 
   7           2 
 Diena  30  01  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 185   01 d.  09:00  U-13   VV    O.Chyrun   21:11  21:13    V.Kunin   22  
 186   01 d.  09:00  U-13   VV    Y.Romaniuk   21:12  21:12    G.Baxter   20  
 187   01 d.  09:00  U-13   VV    O.Fonseca   20:22  15:21    M.Joost   21  
 188   01 d.  09:00  U-13   VV    B.Litvinenko   10:21  16:21    D.Tankevič   19  
 189   01 d.  09:00  U-13   VV    R.Roogsoo   17:21  21:19  18:21    R.Lesinskas   33  
 190   01 d.  09:00  U-13   VV    N.Tenikaitis   21:14  13:21  21:19    K.Filipenka   27  
 191   01 d.  09:00  U-13   VV    A.Zavackas   7:21  8:21    E.Jonkus   14  
 192   01 d.  09:00  U-13   VV    D.Leonovič   21:18  21:10    T.Žibūda   18  
 193   01 d.  09:25  U-13   VV    K.Sakalauskas   19:21  14:21    T.Kadiemin   23  
 194   01 d.  09:25  U-13   VV    J.Skirgaila   21:17  25:23    M.Plauška   22  
 195   01 d.  09:25  U-13   VV    J.Kazlauskas   21:0    T.Puišys    
 196   01 d.  09:25  U-13   VV    J.Jatulis   21:0    P.Povilonis    
 197   01 d.  09:25  U-13   VV    A.Mažeika   21:16  21:16    P.Kovas   17  
 198   01 d.  09:25  U-13   MV    Y.Vantsarovska   21:11  21:7    L.Leonavičiūtė   18  
 198   01 d.  09:25  U-13   MV    M.Koriagina   21:6  21:10    J.Šalnaitė   17  
 199   01 d.  09:25  U-13   MV    G.Vedrickaitė   20:22  18:21    A.Stankevičiūtė   26  
 200   01 d.  09:50  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   21:14  19:21  21:6    U.Gatelytė   25  
 201   01 d.  09:50  U-13   MV    G.Vancevičiūtė   21:16  20:22  21:10    N.Seniūnaitė   32  
 202   01 d.  09:50  U-13   MV    G.Velykytė   24:26  11:21    A.Krutkytė   21  
 203   01 d.  09:50  U-13   MV    G.Beržinskaitė   16:21  8:21    A.Klimaitė   18  
 204   01 d.  10:00  U-15   MX    I.Tsaregorodtsev  A.Kovalenko   21:16  22:20    D.Shcherbatiuk  S.Chernomorova   24  
 205   01 d.  10:00  U-15   MX    D.Mats  V.Polyichuk   21:18  21:19    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   24  
 206   01 d.  10:00  U-15   MX    H.Themas  E.Berik   21:16  21:18    D.Kashin  T.Bandarenko   23  
 207   01 d.  10:00  U-15   MX    C.Talts  K.Voore   21:10  13:21  21:17    I.Fralou  A.Kandratsyeva   27  
 208   01 d.  10:10  U-15   MX    T.Värv  E.Šapovalova   21:12  22:20    O.Fonseca  F.Clark   18  
 210   01 d.  10:10  U-15   MX    Y.Romaniuk  P.Gynga   21:0    R.Bratčikovs  D.Bespalova   23'  
 211   01 d.  10:10  U-15   MX    E.Jonkus  G.Vedrickaitė   0:21    K.Männik  H.Merisalu    
 213   01 d.  10:10  U-15   MX    R.Lesinskas  A.Ramaneckaitė   9:21  15:21    M.Gedrimas  V.Paulauskaitė   15  
 214   01 d.  10:40  U-15   MX    J.Jatulis  I.Paškevičiūtė   21:12  18:21  11:21    P.Jakubčionis  E.Kazlauskaitė   23  
 214   01 d.  10:40  U-13   VD    M.Joost  R.Roogsoo   18:21  19:21    T.Kadiemin  V.Kunin   22  
 214   01 d.  10:40  U-15   MX    A.Zavackas  U.Gatelytė   13:21  10:21    D.Tankevič  G.Vancevičiūtė     
 215   01 d.  10:40  U-13   VD    G.Baxter  O.Fonseca   23:21  21:15    E.Jonkus  N.Tenikaitis   25  
 216   01 d.  10:40  U-13   VD    A.Zavackas  T.Žibūda   21:19  15:21  7:21    G.Balev  B.Litvinenko   30  
 217   01 d.  11:00  U-13   MD    L.Leonavičiūtė  A.Stankevičiūtė   7:21  9:21    M.Koriagina  Y.Vantsarovska   18  
 218   01 d.  11:00  U-13   MD    G.Vancevičiūtė  N.Seniūnaitė   7:21  6:21    J.Šalnaitė  T.Leonovič   12  
 219   01 d.  11:00  U-13   MD    A.Krutkytė  G.Beržinskaitė   16:21  17:21    U.Gatelytė  I.Paškevičiūtė   18  
 220   01 d.  11:20  U-15   VV    Y.Leontyev   25:27  21:13  24:22    D.Shcherbatiuk   39  
 221   01 d.  11:20  U-15   VV    I.Tsaregorodtsev   21:8  21:16    K.Männik   21  
 222   01 d.  11:20  U-15   VV    H.Themas   17:21  15:21    O.Chyrun   22  
 223   01 d.  11:20  U-15   VV    T.Värv   21:17  14:21  9:21    D.Mats   27  
 224   01 d.  11:20  U-15   VV    A.Kupratsevich   11:21  11:21    C.Talts   17  
 225   01 d.  11:20  U-15   VV    I.Fralou   13:21  19:21    D.Pakšys   20  
 226   01 d.  11:20  U-15   VV    R.Bratčikovs   8:21  7:21    D.Kashin   14  
 227   01 d.  11:20  U-15   VV    M.Gedrimas   21:9  21:16    M.Šatkauskas   13  
 228   01 d.  11:45  U-15   MV    A.Kovalenko   21:17  21:18    E.Berik   26  
 229   01 d.  11:45  U-15   MV    S.Chernomorova   21:18  21:18    P.Gynga   27  
 230   01 d.  11:45  U-15   MV    F.Clark   24:26  23:25    V.Polyichuk   29  
 231   01 d.  11:45  U-15   MV    S.Yanouskaya   12:21  18:21    V.Paulauskaitė   24  
 232   01 d.  11:45  U-15   MV    A.Babre   19:21  21:16  14:21    A.Kandratsyeva   36  
 233   01 d.  11:45  U-15   MV    A.Nikalayeva   14:21  21:15  18:21    T.Bandarenko   34  
 234   01 d.  11:45  U-15   MV    M.Barauskaitė   16:21  17:21    S.Poklikajeva   16  
 235   01 d.  11:45  U-15   MV    K.Voore   10:21  18:21    H.Merisalu   21  
 236   01 d.  12:10  U-15   MV    E.Šapovalova   21:23  4:21    J.Kelečiūtė   20  
 237   01 d.  12:10  U-13   VV    O.Chyrun   21:19  21:15    Y.Romaniuk   27  
 238   01 d.  12:10  U-13   VV    V.Kunin   21:19  21:11    G.Baxter   19  
 239   01 d.  12:10  U-13   VV    M.Joost   17:21  14:21    D.Tankevič   23  
 240   01 d.  12:10  U-13   VV    O.Fonseca   23:21  20:22  19:21    B.Litvinenko   30  
 241   01 d.  12:40  U-13   VV    R.Lesinskas   21:17  21:19    N.Tenikaitis   21  
 242   01 d.  12:40  U-13   VV    R.Roogsoo   21:18  21:19    K.Filipenka   20  
 243   01 d.  12:40  U-13   VV    E.Jonkus   21:10  21:11    D.Leonovič   16  
 244   01 d.  12:40  U-13   VV    A.Zavackas   11:21  5:21    T.Žibūda   14  
 245   01 d.  12:40  U-13   VV    G.Balev   9:21  21:18  17:21    T.Kadiemin   38  
 246   01 d.  12:40  U-13   VV    J.Skirgaila   17:21  21:11  16:21    J.Kazlauskas   24  
 247   01 d.  12:40  U-13   VV    J.Jatulis   16:21  21:19  21:17    A.Mažeika   38  
 248   01 d.  13:05  U-13   MV    M.Koriagina   22:24  19:21    Y.Vantsarovska   30  
 248   01 d.  13:05  U-13   MV    J.Šalnaitė   10:21  21:10  21:17    L.Leonavičiūtė   32  
 249   01 d.  13:05  U-13   MV    A.Stankevičiūtė   17:21  18:21    T.Leonovič   23  
 250   01 d.  13:05  U-13   MV    A.Ramaneckaitė   21:23  14:21    G.Vancevičiūtė   29  
 251   01 d.  13:05  U-13   MV    U.Gatelytė   17:21  6:21    N.Seniūnaitė   15  
 252   01 d.  13:05  U-13   MV    A.Krutkytė   14:21  11:21    A.Klimaitė   18  
 253   01 d.  13:05  U-13   MV    G.Velykytė   21:13  23:25  21:19    G.Beržinskaitė   32  
 254   01 d.  13:35  U-15   VD    Y.Leontyev  D.Shcherbatiuk   21:13  21:14    O.Chyrun  D.Mats   21  
 255   01 d.  13:35  U-15   VD    Y.Romaniuk  I.Tsaregorodtsev   21:14  18:21  21:18    K.Männik  H.Themas   39  
 256   01 d.  13:35  U-15   VD    C.Talts  T.Värv   21:10  21:14    D.Pakšys  M.Gedrimas   14  
 257   01 d.  13:35  U-15   VD    M.Šatkauskas  D.Gabriūnas   14:21  21:18  11:21    I.Fralou  A.Kupratsevich   24  
 258   01 d.  13:35  U-15   MD    P.Gynga  A.Kovalenko   21:17  21:15    E.Berik  K.Voore   21  
 259   01 d.  13:35  U-15   MD    M.Koriagina  Y.Vantsarovska   13:21  19:21    A.Nikalayeva  S.Yanouskaya   25  
 260   01 d.  13:35  U-15   MD    H.Merisalu  E.Šapovalova   17:21  14:21    S.Chernomorova  V.Polyichuk   21  
 261   01 d.  13:35  U-15   MD    M.Barauskaitė  S.Poklikajeva   22:20  21:12    A.Babre  F.Clark   24  
 262   01 d.  14:00  U-15   MD    T.Bandarenko  A.Kandratsyeva   19:21  19:21    M.Marcinkevičiūtė  J.Kelečiūtė   22  
 263   01 d.  14:00  U-15   VV    Y.Leontyev   19:21  21:13  21:9    I.Tsaregorodtsev   34  
 264   01 d.  14:00  U-15   VV    D.Shcherbatiuk   21:9  21:15    K.Männik   18  
 265   01 d.  14:00  U-15   VV    H.Themas   11:21  22:20  21:14    T.Värv   30  
 266   01 d.  14:00  U-15   VV    C.Talts   17:21  16:21    D.Pakšys   20  
 267   01 d.  14:00  U-15   VV    A.Kupratsevich   15:21  16:21    I.Fralou   20  
 268   01 d.  14:00  U-15   VV    D.Kashin   21:12  21:13    M.Gedrimas   19  
 269   01 d.  14:30  U-15   VV    R.Bratčikovs   11:21  10:21    M.Šatkauskas   15  
 270   01 d.  14:30  U-15   MV    A.Kovalenko   21:16  21:19    S.Chernomorova   28  
 271   01 d.  14:30  U-15   MV    E.Berik   19:21  21:19  21:16    P.Gynga   37  
 272   01 d.  14:30  U-15   MV    V.Polyichuk   21:18  21:23  15:21    V.Paulauskaitė   36  
 273   01 d.  14:30  U-15   MV    F.Clark   11:21  19:21    S.Yanouskaya   25  
 274   01 d.  14:30  U-15   MV    A.Kandratsyeva   21:15  20:22  16:21    T.Bandarenko   36  
 275   01 d.  14:30  U-15   MV    A.Babre   21:7  21:13    A.Nikalayeva   17  
 276   01 d.  14:30  U-15   MV    S.Poklikajeva   23:21  21:23  9:21    H.Merisalu   31  
 277   01 d.  14:55  U-15   MV    M.Barauskaitė   0:21    K.Voore    
 278   01 d.  14:55  U-15   MX    I.Tsaregorodtsev  A.Kovalenko   19:21  21:16  21:15    D.Mats  V.Polyichuk   39  
 279   01 d.  14:55  U-15   MX    D.Shcherbatiuk  S.Chernomorova   21:18  21:19    D.Pakšys  J.Kelečiūtė   26  
 280   01 d.  14:55  U-15   MX    H.Themas  E.Berik   21:17  16:21  15:21    C.Talts  K.Voore   27  
 281   01 d.  14:55  U-15   MX    D.Kashin  T.Bandarenko   27:25  21:12    I.Fralou  A.Kandratsyeva   30  
 282   01 d.  14:55  U-15   MX    T.Värv  E.Šapovalova   21:17  21:18    K.Männik  H.Merisalu   19  
 283   01 d.  14:55  U-15   MX    Y.Romaniuk  P.Gynga   21:18  21:16    M.Gedrimas  V.Paulauskaitė   22  
101 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV  
     70+    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.