Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament , Data: 2019-10-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26 2019-10-26  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 16       ->      
  [91] 14:30    L.Vaškevičius, V.Garmus    
 9   Alexey Kam 
 Mikhail Volhin 
    21:18  21:11 [18']    
[73] 13:30    S.Malakauskas, G.Jaugielavičius      
 8   Simas Malakauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
  21:18  22:20 [22']      
    [107] 15:30    L.Vaškevičius, V.Garmus  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Artūras Nareika 
      21:12  21:19 [23']  
[74] 13:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka      
 12   Pavel Metelskiy 
 Mikalai Piatrushka 
  21:13  21:18 [16']      
  [92] 14:30    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:14  20:22  21:15 [26']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [129] 17:00    L.Vaškevičius, V.Garmus
 3   Gediminas Fridricas 
 Salvijus Stravinskas 
        19:21  21:13  21:8 [35']
 G.Fridricas, S.Stravinskas      
 14       ->      
  [93] 14:30    G.Fridricas, S.Stravinskas    
 11   Vitali Lobach 
 Mindaugas Danys 
    14:21  21:15  21:10 [27']    
[75] 13:30    K.Ashurkevich, A.Vyazhevich      
 6   Kiryl Ashurkevich 
 Aleksey Vyazhevich 
  21:15  21:14 [20']      
    [108] 15:30    D.Tarachovskis, P.Gusev  
 7   Danielius Tarachovskis 
 Pavel Gusev 
      21:14  21:16 [21']  
[76] 13:30    D.Tarachovskis, P.Gusev      
 10   Pranciškus Gečas 
 Vidas Salietis 
  21:19  21:10 [17']      
  [94] 14:30    D.Tarachovskis, P.Gusev    
 15         21:15  21:19 [20']    
 B.Davidonis, D.Čeplinskas      
 2   Benas Davidonis 
 Dainius Čeplinskas 
  ->    E.Čižinauskas, P.Čižinauskas   3-a vieta
      [130] 17:00    G.Fridricas, S.Stravinskas
       G.Fridricas, S.Stravinskas   21:17  23:21 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Malakauskas, G.Jaugielavičius    
    [109] 15:30    P.Metelskiy, M.Piatrushka  
     P.Metelskiy, M.Piatrushka   18:21  21:18  24:22 [31']   5-a vieta
      [131] 17:00    P.Metelskiy, M.Piatrushka
     K.Ashurkevich, A.Vyazhevich     17:21  24:22  21:18 [32']
    [110] 15:30    B.Davidonis, D.Čeplinskas  
     B.Davidonis, D.Čeplinskas   21:14  25:23 [21']  
         
         
       S.Malakauskas, G.Jaugielavičius   7-a vieta
      [132] 17:00    S.Malakauskas, G.Jaugielavičius
       K.Ashurkevich, A.Vyazhevich   21:19  16:21  22:20 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kam, M.Volhin    
   A.Kam, M.Volhin   ->    
    [111] 16:00    A.Kam, M.Volhin  
   J.Pauliukas, A.Nareika     21:19  21:11 [18']  
   J.Pauliukas, A.Nareika    
    ->     9-a vieta
      [133] 17:00    P.Gečas, V.Salietis
        21:15  21:16 [18']
   V.Lobach, M.Danys    
   V.Lobach, M.Danys   ->    
    [112] 16:00    P.Gečas, V.Salietis  
   P.Gečas, V.Salietis     21:13  21:12 [15']  
   P.Gečas, V.Salietis    
    ->    
         
       J.Pauliukas, A.Nareika   11-a vieta
      [134] 17:00    J.Pauliukas, A.Nareika
       V.Lobach, M.Danys   14:21  21:14  21:15 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.